Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz mop automatyczny Viomi Robot Vacuum Cleaner SE - 285.99$ wysyłka PL
157° Zakończono

Odkurzacz mop automatyczny Viomi Robot Vacuum Cleaner SE - 285.99$ wysyłka PL

1.089,24zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
7
157° Zakończono
Odkurzacz mop automatyczny Viomi Robot Vacuum Cleaner SE - 285.99$ wysyłka PL
paź 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Select coupon 8$ + 3$ store coupon = 285.99$ i darmowa wysyłka z PL.
Najniższa cena nowego modelu jaką do tej pory zaobserwowałem.Tekst ukradziony z agdmaniak.

VIOMI SE to robot odkurzający 2 w 1 (odkurzanie + mopowanie), który oferuje solidną moc ssania 2200 Pa, nawigację LDS, algorytm AI Dynamic Path, zbiornik na wodę 200 ml i pojemnik na kurz 300 ml, baterię pozwalająca nawet na 120 minut pracy, zdolność pokonywania przeszkód o wysokości do 2 cm (koniec z zawieszaniem się na grubszych dywanach!).
Wieloletnią pracę zapewnia wyprodukowany w Japonii bezszczotkowy silnik Nidec – jako ciekawostkę warto dodać, że bateria urządzenia to litowo-jonowy Samsung, wyprodukowany w Korei Południowej.

Sztuczna inteligencja testuje środowisko, oblicza optymalną ścieżkę, skraca czas czyszczenia i zwiększa jego skuteczność o 30%. Strefy są skanowane przez LIDAR, a SI analizuje odległości i wybiera optymalną ścieżkę do szybkiego i efektywnego sprzątania.

SE Pro posiada m.in następujące czujniki:
 • pojemnika na kurz,
 • 6-osiowy żyroskop,
 • prędkości koła napędowego,
 • antykolizyjny,
 • zbiornika wody,
 • monitorowania uchwytu mopa,
 • LDS,
 • zawieszenia,
 • ładowania.

Dodajmy do tego 3-stopniową, inteligentną regulację ilości wody, możliwość ustalania harmonogramów sprzątania i wirtualnej ściany, obsługę dedykowaną aplikacją, a robi się naprawdę ciekawie.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Niezły tupet ma Viomi wypuszczając kolejną wersję w ciut innej obudowie bez jakichkolwiek konkretnych zmian, v3 przynajmniej miała większą baterię. SE nie ma kompletnie żadnej nowej funkcji - poprzednie modele wciąż nie doczekały się poprawek w sofcie, a tu nowy model z tym samym softem.

Mieli poprawić zbiornik na wodę, wygląda na recenzji na YT identycznie, nawet dysz dalej nie wydłużyli. Prototyp miał na wlocie wody siateczkę i nawet tego nie ma.
Inny kolor i od razu nowy model, masakra z nimi...
iris9805/10/2020 18:21

Niezły tupet ma Viomi wypuszczając kolejną wersję w ciut innej obudowie bez …Niezły tupet ma Viomi wypuszczając kolejną wersję w ciut innej obudowie bez jakichkolwiek konkretnych zmian, v3 przynajmniej miała większą baterię. SE nie ma kompletnie żadnej nowej funkcji - poprzednie modele wciąż nie doczekały się poprawek w sofcie, a tu nowy model z tym samym softem. Mieli poprawić zbiornik na wodę, wygląda na recenzji na YT identycznie, nawet dysz dalej nie wydłużyli. Prototyp miał na wlocie wody siateczkę i nawet tego nie ma.


Polecisz jakiś inny?
iris9807/10/2020 16:16

Roborock S5 MaxLub gofer firmowy: S6 MaxV


Właśnie się zastanawiam nad tymi modelami. Masz z nimi jakieś doświadczenie? S6 maxV to już poziom cenowy roomba i7
Grzegorz_Sitarski07/10/2020 16:48

Właśnie się zastanawiam nad tymi modelami. Masz z nimi jakieś doś …Właśnie się zastanawiam nad tymi modelami. Masz z nimi jakieś doświadczenie? S6 maxV to już poziom cenowy roomba i7


Tak, cena Roomby jest grubo zawyżona. Ta Roomba to odkurzacz (i tylko odkurzacz) o nawigacji optycznej jak Xiaomi 1C (a ten dodatkowo mopuje), Roborock S5 Max to laserowa (i też oczywiście mopuje), więc liga wyżej. A Roborock S6 MaxV to najnowsze rozwiązanie: laser + wspomaganie optyczne, nawet nie ma do czego porównać ze stajni Irobota
Dobra poszło bo jednak Roborock s5 max o połowę drożej, jeszcze powinien wpaść cashback goodie
5242600.jpg
Edytowane przez: "AloneInTheDark" paź 10.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst