Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz Kalorik Carrefour
83° Zakończono

Odkurzacz Kalorik Carrefour

99,99zł149zł-33%Carrefour Okazje
5
paź 26. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Avatar
Usunięty109862
Belgijska firma, chińskie wykonanie ale polskie domy tez ogarnie. Przyzwoitej jakości prosty odkurzacz do odkurzania. Nic więcej. cena świetna.. Za podobne nie warto przepłacać. No chyba, że ktoś lubi ekstremalne wyzwania i za te pieniądze se kupi jakąś Mantę :Plus.
Usunięty10986226/10/2018 16:47

Belgijska firma, chińskie wykonanie ale polskie domy tez ogarnie. …Belgijska firma, chińskie wykonanie ale polskie domy tez ogarnie. Przyzwoitej jakości prosty odkurzacz do odkurzania. Nic więcej. cena świetna.. Za podobne nie warto przepłacać. No chyba, że ktoś lubi ekstremalne wyzwania i za te pieniądze se kupi jakąś Mantę :Plus.


Chyba jakaś różnica musi być jak sama szczotka do odkurzacza Samsunga jest droższa
kupiłem rok temu w kauflandzie chyba za 79. Nie jest zły, ale kabel krótki trzeba z przedłużaczem odkurzać albo zmieniać gniazdko co 2m i kabel nie chowa się w obudowie, przycisk u góry to ściema
zlyczarny2 g, 33 min

kupiłem rok temu w kauflandzie chyba za 79. Nie jest zły, ale kabel krótki …kupiłem rok temu w kauflandzie chyba za 79. Nie jest zły, ale kabel krótki trzeba z przedłużaczem odkurzać albo zmieniać gniazdko co 2m i kabel nie chowa się w obudowie, przycisk u góry to ściema


I to jest dobry komentarz!
Kalorik tzn. trzeba się ostro namachać aby posprzątać.
Edytowane przez: "RhPlus" paź 26. 2018
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od leszek.dzieba. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst