Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz Hoover H-FREE 800 HF822OF 011
341° Zakończono

Odkurzacz Hoover H-FREE 800 HF822OF 011

899zł1.095zł-18% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
sie 23. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności sprzątania, od początku do końca sesji, bez utraty mocy ssania. Urządzenie jest wielofunkcyjne, ergonomiczne i zaawansowane technologicznie z możliwością podłączenia Wi-Fi. Dzięki aplikacji Hoover Wizard uzyskujesz dostęp do przydatnych wskazówek dotyczących używania, a także konserwacji odkurzacza.

Technologia HSpin-Core+
Odkurzacz Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 osiąga nadzwyczajną skuteczność oddzielania pyłu dzięki innowacyjnej technologii HSpin-Core+, która oddziela większe cząstki od drobniejszych pyłów. HSpin-Core+ generuje silny strumień powietrza, który energicznie wypycha cały kurz, zanieczyszczenia i włosy na dno pojemnika. Przede wszystkim pozwala to łatwiej oraz bez kontaktu z kurzem opróżnić pojemnik.

Odkurzacz ręczny w Hoover HF822OF 01
Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 ma wyciągany odkurzacz ręczny przeznaczony do wygodne i skutecznego zbierania zanieczyszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu perfekcyjnie wysprzątasz powierzchnie tapicerowane, delikatne, twarde, wąskie powierzchnie i przede wszystkim trudnodostępne miejsca. Ponadto duży filtr wydechowy zatrzymuje jeszcze więcej pyłu, aby uzyskać lepszą jakość powietrza oraz zmniejszyć konieczność konserwacji.

Wygodna obsługa, tryb pracy ciągłej
Dzięki praktycznemu panelowi sterowania umieszczonemu w górnej części odkurzacza interakcja z Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 jest łatwa oraz intuicyjna. Panel pozwala dostosować konkretny sposób użytkowania w trakcie odkurzania. Podczas długiej sesji sprzątania nie trzeba trzymać przycisku zasilania zawsze wciśniętego: wystarczy pociągnąć dźwignię do tyłu, a zasilanie będzie stale włączone.

Aplikacja Hoover Wizard Aapp
Odkurzacz Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 wyposażony został w łącze Wi-Fi, dzięki czemu masz możliwość dostępu do dodatkowych funkcji. Pobierając aplikację Hoover Wizard w każdej chwili możesz sprawdzić stan odkurzacza, np. statystyki użytkowania i poziom naładowania baterii, sprawdzić konserwację filtra, ustawić powiadomienia o konieczności jego wyczyszczenia, a także włączyć dodatkowe funkcje, takie jak kontrola rodzicielska, aby zapobiec przypadkowemu włączeniu urządzenia przez dzieci.

Dba o każdą powierzchnię
Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 jest niezwykle wszechstronnym odkurzaczem, albowiem wyposażony został w dwie końcówki pozwalające sprzątać każdą powierzchnię. Końcówka "Deep Care Roller" to idealne rozwiązanie dla podłóg twardych i delikatnych powierzchni, takich jak parkiet. Z kolei "końcówka do podłóg intensywnych" zapewnia doskonałe działanie na twardych podłogach, a także wykładzinach.

Wydajny akumulator w Hoover H-FREE 800 HF822OF 011
Akumulator litowy, w który wyposażony został Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 zapewnia czas pracy do 35 minut bez konieczności stosowania kabli. Bateria może być ładowana bezpośrednio na urządzeniu lub wyjęta i podpięta do najbliższego gniazdka elektrycznego w celu naładowania. Wyświetlacz z 4 diodami LED ułatwia sprawdzanie stanu akumulatora.

Zestaw akcesoriów na każdą potrzebę
Odkurzacz Hoover H-FREE 800 HF822OF 011 oferuje pełen zestaw akcesoriów z szybkim oraz bezpiecznym połączeniem, umożliwiającym czyszczenie wszystkich powierzchni: od podłogi do sufitu lub nad szafkami, w grzejnikach, a nawet w najwęższych przestrzeniach samochodu. Co więcej, aplikacja Hoover Wizard zawiera porady oraz wskazówki dotyczące najlepszego korzystania z akcesoriów w zależności od powierzchni i konkretnych potrzeb.


Specyfikacja:

Typ odkurzacza Bezworkowy
Pionowy Przeznaczenie
Odkurzacz domowy
Filtr wylotowy Tekstylny
Pojemność worka/zbiornika 0,7 l
Zasilanie Wbudowany akumulator
Napięcie (akumulatora) 22 V
Czyszczenie na mokro Nie
Odłączany odkurzacz ręczny Tak

Funkcje:
2w1: odkurzacz pionowy i ręczny
Oświetlenie LED
System separacji: HSpin-Core Technology
Sterowanie dotykowe
Easy Driving System
Regulacja mocy: 2 poziomy + turbo
Wybór powierzchni

Dodatkowe informacje:
Wskaźnik naładowania baterii LED
Gumowe kółka
Miękki uchwyt
Łatwe opróżnianie zbiornika
System szybkiego montażu szczotki
Aplikacja Hoover Wizard
Łączność: Wi-Fi

Dołączone akcesoria:
Ssawka szczelinowa
Ssawka do tapicerki
Długa ssawka szczelinowa
Mała Turboszczotka
Duża Turboszczotka
Szczotka panelowa
Wieszak ścienny
Ssawka do kaloryferów
Ssawka łamana tapicerska

Poziom hałasu 79 dB
Zasięg działania Nieograniczony
Czas działania 35 minut
Kolor Srebrny
Wysokość 115,7 cm
Szerokość 23 cm
Długość 25 cm
Waga 3,7 kg
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz