Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz Dyson Big Ball Multifloor 2 40% taniej
-16° Zakończono

Odkurzacz Dyson Big Ball Multifloor 2 40% taniej

1.199zł1.999zł-40% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
4
lip 16. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie dostępne przez 24h !Na morele bardzo dobra promocja na odkurzacz Dyson- ten model aż 40% taniej Ten model zbiera całkiem dobre opinie w internecie Główne funkcje:
  • Odkurzacz bezworkowy
  • Poziom hałasu 80 dB
  • Moc ssania 160W. Opis producenta: Odkurzacz Big Ball Multi Floor 2 z technologią 2 Tier Radial, posiada 28 cyklonów, dzięki czemu zwiększa przepływ powietrza i wychwytuje nawet najdrobniejsze cząstki kurzu. W technologii Ball, odkurzacz z łatwością manewruje wokół przeszkód, podąża za użytkownikiem i zawsze powraca do pozycji pionowej. Pneumatyczna dysza podłogowa odpowiednio podnosi lub obniża głowicę, aby zwiększyć efektywność ssania na dywanach, wykładzinach i twardych podłogach
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Po ptokach?
Klasy odkurzania podłóg B i dywanów C niskie. Te 160 AW siły ssania to taki sobie wynik. Są MIELE C3 z ponad 300 AW i kosztują poniżej 1000 PLN. Dysony są bezkosztowe, bo nie ma worków. Natomiast wytrząsanie kurzu z takiego Dysona to podoba mi się zwłaszcza w wersji Allergy :):):), a przecież też jest takowa. Niektórzy narzekają na jakość szczotki penumatycznej vs stara turboszczotka będąca na wyposażeniu starszej wersji. Swoją drogą dzięki wymogom unii nowa wersja (2) ma mniejszy pobór mocy, ale i mniejszy ciąg :(. Jeszcze inni narzekają na lichej jakości pypcik służący do zamykania komory. Komuś tam tak słabo trzymał klapę zamykającą, że co pewien czas musiał zbierać brud, który niechcący wypadł z pojemnika.

Patrzyłem na inne bezworkowe odkurzacze w samym morele. I są tam tańsze i z klasami AA modele, ale innych producentów. Mam wrażenie, że Dyson został wyprzedzony przez konkurencję i dlatego przeszedł na obszar odkurzaczy bezprzewodowych.

Sam jestem ciekaw, czy poza 5 -letnią gwarancją są jeszcze mocne argumenty za kupowaniem Dysona. Ale poczytajcie sami opinie np. na amazon.de. I raczej widzę rozczarowanie, niż zachwyt tymi Dysonami. Mam wrażenie, że te starsze modele z turboszczotkami i większą mocą rzeczywiście mogły być bezkonkurencyjne. Ale obecna generacja to już raczej tylko leci na sławie Dysona.
Edytowane przez: "quant2" lip 16. 2019
quant216/07/2019 12:24

Klasy odkurzania podłóg B i dywanów C niskie. Te 160 AW siły ssania to tak …Klasy odkurzania podłóg B i dywanów C niskie. Te 160 AW siły ssania to taki sobie wynik. Są MIELE C3 z ponad 300 AW i kosztują poniżej 1000 PLN. Dysony są bezkosztowe, bo nie ma worków. Natomiast wytrząsanie kurzu z takiego Dysona to podoba mi się zwłaszcza w wersji Allergy :):):), a przecież też jest takowa. Niektórzy narzekają na jakość szczotki penumatycznej vs stara turboszczotka będąca na wyposażeniu starszej wersji. Swoją drogą dzięki wymogom unii nowa wersja (2) ma mniejszy pobór mocy, ale i mniejszy ciąg :(. Jeszcze inni narzekają na lichej jakości pypcik służący do zamykania komory. Komuś tam tak słabo trzymał klapę zamykającą, że co pewien czas musiał zbierać brud, który niechcący wypadł z pojemnika. Patrzyłem na inne bezworkowe odkurzacze w samym morele. I są tam tańsze i z klasami AA modele, ale innych producentów. Mam wrażenie, że Dyson został wyprzedzony przez konkurencję i dlatego przeszedł na obszar odkurzaczy bezprzewodowych.Sam jestem ciekaw, czy poza 5 -letnią gwarancją są jeszcze mocne argumenty za kupowaniem Dysona. Ale poczytajcie sami opinie np. na amazon.de. I raczej widzę rozczarowanie, niż zachwyt tymi Dysonami. Mam wrażenie, że te starsze modele z turboszczotkami i większą mocą rzeczywiście mogły być bezkonkurencyjne. Ale obecna generacja to już raczej tylko leci na sławie Dysona.


polecisz cos tanszego wartego uwagi? czy trzeba wydac ponad 1000 zeby byc zadowolonym? nie mam prawie dywanow wiec chodzi o szybkie ogarniecie salonu i kuchni - plytki + parkiet
minerek16/07/2019 12:37

polecisz cos tanszego wartego uwagi? czy trzeba wydac ponad 1000 zeby byc …polecisz cos tanszego wartego uwagi? czy trzeba wydac ponad 1000 zeby byc zadowolonym? nie mam prawie dywanow wiec chodzi o szybkie ogarniecie salonu i kuchni - plytki + parkiet


W swoim czasie zapaliłem się na Dysona i czytając komentarze do podobnych okazji na niemieckim mydealz.de ochłonąłem. Nadal mam stary odkurzacz Philipsa. Z różnych rankingów i recenzji zapamiętałem przewijające się nieraz Miele C3 (są różne wersje, niektóre i poniżej 1000 PLN). Pisząc krótko, nie wiem, co Ci polecić :). Dyson jest znany i na niego się nastawiałem. A jak nie on, to poza wspomnianym Miele C3 nie znam jakoś jaskrawo wyróżniających się modeli.
Edytowane przez: "quant2" lip 16. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst