Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz Dreame V9 z Polskiego magazynu
110° Zakończono

Odkurzacz Dreame V9 z Polskiego magazynu

758,49zł798zł-5% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
12
sie 29.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Obniżka ceny może nie jest wysoka ale zawsze coś.
Aby zdobyć odkurzacz w takiej cenie należy:
1. Odebrać kupon od sprzedawcy (KLIK)
2. Już na stronie aukcji kliknąć w odbierz kupon z trzy razy
3. Użyć kodu BSW828

Finalna cena: 183167.jpg
183167.jpg

Jeśli ktoś ma jeszcze nowe konto - to kolejne 2$ (rejestrując się z francuskiego IP, mamy 3$ za nowe konto ) - cena podana na pepper.pl nie zawiera obniżki dla nowych kont.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Mam i polecam. Odkurzacz warty swojej ceny.
A ja znowu tak bardzo nie polecam tego typu odkurzaczy częściej się je ładuje niż się nimi odkurza, a nawet jak odkurza to z marnym efektem
daqu29/08/2019 20:32

A ja znowu tak bardzo nie polecam tego typu odkurzaczy częściej się je …A ja znowu tak bardzo nie polecam tego typu odkurzaczy częściej się je ładuje niż się nimi odkurza, a nawet jak odkurza to z marnym efektem


Ten na najniższym biegu wytrzymuje około 45 minut i ładuje się jak go odstawisz, więc to żaden problem. Do tego moc na najwyższym biegu porównywalna jest do tradycyjnego, a odkurzanie przez swoją poręczność jest prawie przyjemnością.
Anubis29/08/2019 20:44

Komentarz usunięty


Klasycznie poziom mułu. Brawo Ty!
Krystian_S.29/08/2019 20:36

Ten na najniższym biegu wytrzymuje około 45 minut i ładuje się jak go ods …Ten na najniższym biegu wytrzymuje około 45 minut i ładuje się jak go odstawisz, więc to żaden problem. Do tego moc na najwyższym biegu porównywalna jest do tradycyjnego, a odkurzanie przez swoją poręczność jest prawie przyjemnością.


Dokładnie to samo czytałam kiedy postanowiłam sobie kupić taki odkurzać, wydałam trochę siana, a niestety efekt był marny pod każdym względem, reklamowałam, zwracałam, dostawałam nowy i nadal lipa. Nie mam dobrych wspomnień, dlatego nie polecam.
daqu30/08/2019 07:37

Dokładnie to samo czytałam kiedy postanowiłam sobie kupić taki odkurzać, wy …Dokładnie to samo czytałam kiedy postanowiłam sobie kupić taki odkurzać, wydałam trochę siana, a niestety efekt był marny pod każdym względem, reklamowałam, zwracałam, dostawałam nowy i nadal lipa. Nie mam dobrych wspomnień, dlatego nie polecam.


Masz odkurzacz z tej promocji czy jakiś inny model?
Pedros30/08/2019 07:41

Masz odkurzacz z tej promocji czy jakiś inny model?


Inny model, pytanie jest jeszcze takie czy opłaca się kupować tak drogie rzeczy przez Ali?
daqu30/08/2019 07:44

Inny model, pytanie jest jeszcze takie czy opłaca się kupować tak drogie rz …Inny model, pytanie jest jeszcze takie czy opłaca się kupować tak drogie rzeczy przez Ali?


Jaki model był tak kiepski? Bo oglądając testy ten wychodzi na prawdę nieźle
Danley30/08/2019 13:30

Jaki model był tak kiepski? Bo oglądając testy ten wychodzi na prawdę nie …Jaki model był tak kiepski? Bo oglądając testy ten wychodzi na prawdę nieźle


Aktualnie jestem na urlopie, wiec nie jestem w stanie zweryfikować dokładnie jaki to model za jakiś tydzień wracam, wtedy będę pewna i odpisze.

Siostra kupiła sobie Dyson i również narzeka, ze strata pieniędzy.
daqu30/08/2019 13:40

Aktualnie jestem na urlopie, wiec nie jestem w stanie zweryfikować …Aktualnie jestem na urlopie, wiec nie jestem w stanie zweryfikować dokładnie jaki to model za jakiś tydzień wracam, wtedy będę pewna i odpisze. Siostra kupiła sobie Dyson i również narzeka, ze strata pieniędzy.


Eh, bo z żoną się zastanawiamy nad kupnem, aby ogarnął wykładzinę z krótkim włosiem i panele
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst