Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz do liści NAC VBE320-FS-J, 3200W, lub model za 119zł z regulacją siły wydmuchuVBE320-AS-J
409° Zakończono

Odkurzacz do liści NAC VBE320-FS-J, 3200W, lub model za 119zł z regulacją siły wydmuchuVBE320-AS-J

109zł Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
27
paź 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odkurzacz - dmuchawa do liści z funkcją rozdrabniania. Sprzęt na jesienne sprzątanie ogrodu.
  • Prędkość powietrza: ~250 km/h
  • Maksymalna wydajność: 10,7 m3/min
  • Redukcja objętości liści: 10:1
  • Pojemność worka na liście: 40 l
  • Waga: 2,5 kg

Link do modelu VBE320-AS-J z regulacją siły wymuchu/wciągania za 119zł z tym kodem
mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/porzadki-w-ogrodzie/odkurzacze-ogrodowe/odkurzacz-ogrodowy-nac-3200w-vbe320-as-j

  • 308012.jpg
Aktualizacje społecznościowe
27 Komentarzy
O właśnie się zastanawiałem nad odkurzaczem z Jula za 89, ma ktoś jakieś porównanie
Da radę to wgl wciągać liście, czy grabi nic nie zastąpi?
pitrro13113/10/2020 17:28

O właśnie się zastanawiałem nad odkurzaczem z Jula za 89, ma ktoś jakieś po …O właśnie się zastanawiałem nad odkurzaczem z Jula za 89, ma ktoś jakieś porównanie Da radę to wgl wciągać liście, czy grabi nic nie zastąpi?


Ja mam spalinowy odkurzacz/dmuchawę ale korzystam tylko z dmuchawy bo przy moich 15 drzewkach i liści od sąsiadów to odkurzanie nie ma sensu, za dużo towaru.
Moim zdaniem warto dołożyć 10 PLN do wersji VBE320-AS-J, która ma regulację prędkości powietrza, mam właśnie taką wersję i jestem zadowolony, regulacja pomaga np. w sytuacji kiedy trzeba zebrać liście leżące na rabacie wysypanej kamyczkami
Sówka13/10/2020 18:08

Moim zdaniem warto dołożyć 10 PLN do wersji VBE320-AS-J, która ma reg …Moim zdaniem warto dołożyć 10 PLN do wersji VBE320-AS-J, która ma regulację prędkości powietrza, mam właśnie taką wersję i jestem zadowolony, regulacja pomaga np. w sytuacji kiedy trzeba zebrać liście leżące na rabacie wysypanej kamyczkami


A co się stanie jak taki kamyk wciągnie ?
Z opinii na znanym portalu w najpopularniejszej aukcji wynika, że jednak trochę ta wersja VBE320-AS-J ssie
Poleci ktoś jakąś tańsza dmuchawę spalinowa?
jak to sie ma do lisci w ogrodzie w trawie?
Wyjmie bez problemu zbite liscie mokre w trawie ?
Mam McAllistera - moc identyczna. Z twarzy też bardzo podobne. Liście zbiera pod warunkiem, że nie są mokre, z mokrymi już problem. Wydmuch w miarę ok.
ProTip - świetnie się sprawdził na budowie podczas ocieplania styropianem - zacieranie, docinanie, śnieg styropianowy - ssało jak kobieta negocjowalnego afektu . W otoczeniu budynku marginalne ilości białego..
Bardzo krótki kabel, nie mam tak wielu gniazdek w ogrodzie
Pieprz_i_Sól13/10/2020 18:23

Z opinii na znanym portalu w najpopularniejszej aukcji wynika, że jednak …Z opinii na znanym portalu w najpopularniejszej aukcji wynika, że jednak trochę ta wersja VBE320-AS-J ssie


To jest odkurzacz, czego się spodziewałeś?
KitusKotus13/10/2020 18:18

A co się stanie jak taki kamyk wciągnie ?


"Przelatuje" do worka z liśćmi, pewnie przy okazji trochę niszczy wirnik dmuchawy (zrobiony z tworzywa sztucznego)
Pamiętajcie, że w niektórych miastach są ustawy, że nie wolno używać dmuchaw do liści.
Przedmuchuje takim czymś grzejniki przed okresem zimowym - wcześniej zamawiałem sprzężone powietrze, zwraca się po 2-3 latach. Polecam
be6he6mo6th13/10/2020 18:25

jak to sie ma do lisci w ogrodzie w trawie?Wyjmie bez problemu zbite …jak to sie ma do lisci w ogrodzie w trawie?Wyjmie bez problemu zbite liscie mokre w trawie ?


Kiepsko. Muszą być suche inaczej papaka z rozdrobnionych liści będzie zapychać wirnik rozgrabniający liście i otwór, którym dostają sie do worka.
Maciejoww13/10/2020 20:02

Pamiętajcie, że w niektórych miastach są ustawy, że nie wolno używać dmucha …Pamiętajcie, że w niektórych miastach są ustawy, że nie wolno używać dmuchaw do liści.elektrycznych? Chyba to news na zasadzie "gdzieś dzwoni ale nie wiem w którym kościele"
Nada się do zrobienia z tego odkurzacza warsztatowego jak zastosuje jakiś filtr np w beczce przed wlotem tej dmuchawy? Mocno zasysa? Lepiej niż domowy odkurzacz?
Kategoryczny zakaz używania spalinowych i elektrycznych dmuchaw do liści zakłada „Program ochrony powietrza dla Poznania” przyjęty uchwałą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Jego zapisy obowiązują od 4 sierpnia.
Obostrzenia dotyczące używania spalinowych i elektrycznych dmuchaw do liści mają na celu wyeliminowanie emisji wtórnej pyłu. Zakaz dotyczy zarówno terenów podlegających miastu, jak również będących własnością spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz prywatnych podmiotów, w tym osób fizycznych. Oznacza to, że zapisów uchwały muszą przestrzegać wszyscy mieszkańcy.
Zakaz obowiązuje przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych i notowanych stężeń w zakresie pyłu zawieszonego PM10. Nadal można używać odkurzaczy do liści.
Poznań nie jest wyjątkiem, podobne obostrzenia wprowadzono również na terenie innych miast.
Maciejoww13/10/2020 21:07

Kategoryczny zakaz używania spalinowych i elektrycznych dmuchaw do liści z …Kategoryczny zakaz używania spalinowych i elektrycznych dmuchaw do liści zakłada „Program ochrony powietrza dla Poznania” przyjęty uchwałą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Jego zapisy obowiązują od 4 sierpnia.Obostrzenia dotyczące używania spalinowych i elektrycznych dmuchaw do liści mają na celu wyeliminowanie emisji wtórnej pyłu. Zakaz dotyczy zarówno terenów podlegających miastu, jak również będących własnością spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz prywatnych podmiotów, w tym osób fizycznych. Oznacza to, że zapisów uchwały muszą przestrzegać wszyscy mieszkańcy.Zakaz obowiązuje przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych i notowanych stężeń w zakresie pyłu zawieszonego PM10. Nadal można używać odkurzaczy do liści.Poznań nie jest wyjątkiem, podobne obostrzenia wprowadzono również na terenie innych miast.Nie mogę wyjść z podziwu jak mało ważne rzeczy są uregulowane i jak dokładnie a jednocześnie jak ważnych rzeczy nikt nie potrafi ruszyć nawet palcem. Zwracam honor bo nie dowierzałem - widać mój kochany kraj jeszcze nie jeden raz mnie zaskoczy.
mam taką samą albo bardzo podobną od kilku lat. jakie wnioski.
kółka odpadły po kilku użyciach.
liście wciąga, jak ustawisz za mocny ciąg to razem z kamieniami.
mokre liście zapychają szatkownicę.
jest ciężka
jest głośna
dmucha jak szalona
sąsiedzi zamykają okna
generalnie robi swoją robotę i na pewno się sprawdzi.
ale trzeba mieć silne plecy bo jest ciężka jak się dłużej z nią pochodzi.
pitrro13113/10/2020 17:28

O właśnie się zastanawiałem nad odkurzaczem z Jula za 89, ma ktoś jakieś po …O właśnie się zastanawiałem nad odkurzaczem z Jula za 89, ma ktoś jakieś porównanie Da radę to wgl wciągać liście, czy grabi nic nie zastąpi?


Daje radę (z Juli) lepiej niż myślałem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst