Odkurzacz bezworkowy AEG 199,95 Euro. Oferta błyskawiczna Amazon.de
123°Zakończono

Odkurzacz bezworkowy AEG 199,95 Euro. Oferta błyskawiczna Amazon.de

850zł1.150zł-26%Amazon Okazje
3
kwi 8.
Podczas poszukiwania najlepszego odkurzacza bezworkowego na Amazon.de odfiltrowałem urządzenia po najwyższych ocenach i na pierwszym miejscu(ok. 90% pozytywnych ocen 4 i 5 gwiazdek- wyskoczył ten. Ale cena wynosiła 274 euro. Przed chwilą pojawiła się oferta błyskawiczna o ok. 74 ero mniej. Ważna jeszcze ok. 2.5 godziny. W polsce nie ma w porównywarkach tego modelu. Jest podobny Electroluxa ultracaptic (AEG i Electrolux to jedna firma) który kosztuje ok. 1400 zł.

Szybki przegląd możliwosci przekonał mnie ze to dużo lepszy sprzęt od prezentowanego dzisiaj Philipsa. W szczególności rewelacyjny system kompresowania śmieci w pojemniku przed opróżnieniem. Z minusów - brak turboszczotki w komplecie.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

3 Komentarze
ten odkurzacz ssie
Prezentacja systemu kompresji śmieci i oczyszczania ścianek pojemnika zarazem

youtube.com/wat…lJK.
Ticomkwi 8.

Prezentacja systemu kompresji śmieci i oczyszczania ścianek pojemnika z …Prezentacja systemu kompresji śmieci i oczyszczania ścianek pojemnika zarazemhttps://www.youtube.com/watch?v=fXG6l0IgI5M&list=PLTzCSl-YmViyZFeTEy9iFCBfHQCiyHlJK.Super pomysł, w końcu inżynierowie pomyśleli o alergikach. Ja przez opróżnianie pojemnika w bezworkowym skreśliłem te odkurzacze i kupiłem workowy. :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst