Odkurzacz bezprzewodowy XClea P10X (elektroszczotka, do 65min. pracy na baterii), polski sprzedawca @ Shopee

Obowiązuje do 30/06/2022cze 11. 2022
XClea P10X - bezprzewodowy odkurzacz z elektroszczotką, z baterią która pozwala nawet na 65min pracy, zamówimy u polskiego sprzedawcy Shopee za 618zł z darmową dostawą. Sprzęt objęty jest pełną gwarancją.

 • Zniżkę uzyskamy z kodem rabatowym sprzedawcy -6zł. Jeśli macie aktywny dowolny, ogólny kod Shopee, cena będzie jeszcze lepszaPełną specyfikację i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie poniżej, lub na stronie producenta.

543516_1.jpg
Specyfikacja:
 • Moc znamionowa: 385W
 • Siła ssania: 125W
 • Bezszczotkowy silnik cyfrowy: 100,000 RPM
 • Czas pracy: 65/30/10 min
 • Pojemność baterii litowej: 2500mAh/63Wh
 • Waga produktu: 2,7KG
 • Rozmiar produktu: 1191*259*221mm
 • Czas ładowania: 3,5 godziny
 • Pojemność pojemnika na kurz: 0,65L
 • Hałas: 72dB (A)

543516_1.jpg
Odkurzacz ręczny XClea P10X został zaprojektowany specjalnie z myślą o cichszym sprzątaniu. Producent wykorzystując zaawansowane innowacje technologiczne zredukował poziom hałasu odkurzacza do zaledwie 72 decybeli. Zastosowany filtr redukujący hałas oraz bez szczotkowy silnik cyfrowy pozwala użytkownikom na ciche sprzątanie w każdym środowisku.

Podwójne czyszczenie i odsysanie w celu usunięcia szkodliwych bakterii
XClea P10X wykorzystuję magnetyczny mop ssący na mokro, który skutecznie usuwa bakterie w procesie sprzątania. Poprawiając przy tym jakość higieny domowej i eliminując potencjalne zagrożenie ze strony szkodliwych bakterii. Pełen nowinek technologicznych XClea P10X stanowi nowe ucieleśnienie higieny i czystości.

Potrójny system ochrony
Odkurzacz wykorzystuje najnowszą technologię antybakteryjnej szczotki z jonami srebra. Takie zastosowanie skutecznie zapobiega zanieczyszczeniu i rozwoju bakterii wewnątrz obudowy. XClea P10X znacząco poprawia standard czyszczenia i rozwiązuję problemy z którymi borykają się odkurzacze od wielu lat.

System antybakteryjny
Zjonizowany antybakteryjny zbiornik na wodę jest przystosowany do usuwania wtórnych zanieczyszczeń po myciu. Dodatkowo zastosowany system antybakteryjnego filtra skutecznie rozwiązuje problem ucieczki alergenów ze spalin.

65 minut pracy na jednym ładowaniu
Odkurzacz XClea P10X obsługuje nowy, wydajny i zaawansowany system zarządzania baterią BMS, który pozwala na pracę urządzenia przez 65 minut na jednym ładowaniu.

Filtr kanałowy możesz wyczyścić
Kanał powietrza i sam filtr można czyścić za pomocą szczotki do czyszczenia. Jeśli podzespoły są zabrudzone możesz je umyć wodą, następnie wysuszyć i włożyć do odkurzacza w celu ponownego użycia. Pojemnik na kurz nie obsługuje mycia wodą, wystarczy go normalnie wyczyścić.

543516_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz