Niestety, ta okazja już wygasła

Odkurzacz bezprzewodowy JIMMY HW8 Pro 175$ wysyłka z Czech

maj 18. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest to wersja Pro i jeszcze trochę taniej o tego co jest na Geekbuying.pl tutaj z wysyłką z Czech za 175$ ok. 780 PLN

535239_1.jpg
Integruje on funkcje tradycyjnego odkurzacza + mopa do mycia podłóg. Dzięki temu mycie podłóg jest mniej męczące, bardziej wydajne i czystsze.

Zasada działania:

Silnik napędza główną szczotkę, która sprząta poprzez wysokiej prędkości tarcie pomiędzy szczotką i podłożem, usuwając z podłoża zanieczyszczenia. Równocześnie silnik generuje wysokiej prędkości przepływ powietrza w trakcie pracy, generując moc ssącą. Wciąga to mieszankę powstałą na skutek mycia podłogi do zbiornika na wodę brudną.

Dlaczego warto kupić?

W przypadku odkurzacza konwencjonalnego nie można odkurzyć plam ciekłych (kawa, mleko) bądź plam lepkich (olej, keczup itp.). W takich przypadkach trzeba wziąć szmatę i wymyć podłogę oddzielnie.

W przypadku konwencjonalnego odkurzacza, kiedy chcemy odkurzyć całą powierzchnię domu (gdy nie ma plam płynnych), musimy najpierw poodkurzać, a potem pozmywać oddzielnie przy użyciu mopa. Mop trzeba wyczyścić po każdym wymytym pokoju. A ilości wody nie da się kontrolować.

Zalety:

1. Elektryczna kontrola wody jest dużo bardziej precyzyjna, niż w przypadku usuwania wody z mopa ręcznie bądź przy pomocy wiadra, dzięki czemu nie myjemy podłogi niedokładnie z powodu zbyt małej ilości wody, ani nie zostawiamy śliskich plam na podłodze z powodu zbyt dużej ilości wody.

Metoda dozowania wody jest podzielona na automatyczną lub ręczną, przy czym elektronicznie kontrolowany sposób ręczny jest lepszy. Użytkownik może kontrolować wypuszczanie wody według poziomu zaplamienia podłogi, co również oszczędza więcej wody.

2. Jest to urządzenie wielofunkcyjne łączące w sobie zamiatanie, odkurzanie i zmywanie

3. Jest w stanie usuwać drobinki oraz plamy wodne w tym samym czasie, jednocześnie wykonując dwa zadania zamiatania i zmywania, co znacznie redukuje nakład pracy.

4. Jest w stanie utrzymać podłogę jak najczystszą poprzez ciągłe doprowadzanie strumienia czystej wody oraz odprowadzanie brudów po zmywaniu, unikając tym samym problemu "coraz bardziej brudnego zmywania" wywoływanego przez narzędzia tradycyjne.

5. Funkcja samoczyszcząca (tylko niektóre modele mają tą funkcję): szczotka jest płukana czystą wodą, a brudna woda gromadzona jest w zbiorniku na wodę brudną. Użytkownik musi tylko dodać czystą wodę -> rozpocząć zmywanie jednym przyciskiem -> opróżnić zbiornik wody brudnej po zakończeniu.

Uwaga: Zalecamy mycie szczotki głównej po pozamiataniu oraz wyjęcie szczotki głównej po zakończeniu i umieszczenie jej w wentylowanym/oświetlonym pomieszczeniu do wysuszenia, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów.

Charakterystyka
Odkurzacz JIMMY HW8 Pro PowerWash

Jimmy HW8 Pro odkurza, myje i suszy Twoją podłogę jednocześnie.

Twoja Myjka Ciśnieniowa, Odkurzacz i Niesamowity Oszczędzacz Czasu!

Swobodnie Sprzątaj Dom

Dzięki 2 płynnym wałkom i designie bezprzewodowym, możesz wygodnie poruszać się po całym domu i sięgać w każdy kąt. Odkurzaj z JIMMY HW8 Pro, a już nigdy się nie zaplątasz ani nie potkniesz o kable. Zamiast tego odkurzysz swój cały dom swobodnie i bez wysiłku.

Ekologiczny Design z Precyzyjną Kontrolą Strumienia Wody

Jako marka przyjazna środowisku, JIMMY ulepszył HW8 Pro o unikatową i precyzyjną kontrolę strumienia wody dla wydajniejszego wykorzystania wody. Możesz spryskać więcej wody na zaplamioną i brudną podłogę oraz mniej wody na mniej zaplamioną podłogę. Zmywanie podłogi z HW8 Pro oznacza zero marnowania wody i przyjazność środowisku.

Błyskawicznie Susz Podłogę

JIMMY HW8 Pro potrafi nie tylko odkurzać i myć podłogę jednocześnie, lecz również błyskawicznie osuszyć podłogę, chroniąc dzieci i osoby starsze przed poślizgnięciem się na mokrej podłodze, co jest bezpieczniejsze dla Twojej rodziny.

Wydajne Sprzątanie Bezszczotkowym Silnikiem Cyfrowym

Bezszczotkowy silnik cyfrowy cechuje się wysoką wydajnością, sporą mocą oraz doskonałą wytrzymałością. Oferuje moc 300W oraz ssanie 15KPa, czyli więcej niż wiele innych odkurzaczy suchych i mokrych. Napędzany mocnym silnikiem, zapewnia on wydajne i dogłębne sprzątanie całego domu.

Łatwe Sterowanie Inteligentnym Wyświetlaczem LED

Dzięki ulepszeniu zaawansowanymi technologiami, wszelkie funkcje urządzenia JIMMY HW8 Pro można aktywować prostą operacją na wyświetlaczu LED, co ułatwia kontrolę sprzątania i czyni je inteligentniejszym.

Oddzielne Zbiorniki na Wodę Czystą i Brudną

Jako przyjazny użytkownikowi model, JIMMY HW8 Pro wyposażony jest w dwa oddzielne zbiorniki wodne oddzielające czystą wodę oraz środek czyszczący od wody brudnej. HW8 Pro zawsze zmywa Twoją podłogę wodą czystą, dzięki czemu Twój dom będzie czystszy od innych.

Uwolnij Swe Ręce Dzięki Systemowi Samoczyszczącemu Jednym Przyciskiem

JIMMY HW8 Pro został ulepszony o samoczyszczący system jednym przyciskiem, który opłukuje i czyści wałek szczotki oraz rury za jednym wciśnięciem guzika. Uwalnia to Twoje ręce od mycia brudnego wałka i czyni urządzenie czystym i bezwonnym.

Brak Limitu Czasu Pracy Dzięki Wymiennemu Akumulatorowi

JIMMY HW8 Pro wyposażony jest w wymienny akumulator. Dzięki odłączanemu designowi, jego czas pracy może być nieograniczony poprzez ładowanie jednego akumulatora przy równoczesnym używaniu zapasowego, co stanowi idealne rozwiązanie przy sprzątaniu dużych domów.

Spełnia Wiele Potrzeb Dzięki 2 Trybom Pracy

Aby zaspokoić potrzeby różnych sprzątających, JIMMY HW8 Pro zaprojektowano z 2 trybami prędkości. Możesz wybrać tryb standardowy do czyszczenia świeżych plam bądź przełączyć się na tryb max celem usunięcia starych, upartych plam.

535239_1.jpg535239_1.jpgRecenzja
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy