Niestety, ta okazja już wygasła

Odkurzacz automatyczny Midea i5C @RTV Euro AGD

cze 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odkurzacz automatyczny Midea i5C za 399 zł w Euro.
Dostawa jest bezpłatna.


  • Czas pracy/Czas ładowania 120 min. / 240 min.
  • Programator pracy/Wirtualna ściana tak / nie
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania nie
  • Automatyczny powrót do bazy i ładowanie tak
  • Czujniki antykolizyjny, przeszkód
  • Poziom hałasu 68 dB

Inteligentny robot sprzątający Midea i5 C
Szukasz niezawodnego robota sprzątającego, który pomoże Ci zadbać o porządek w domu? MIDEA i5 C będzie właściwym wyborem! Siła ssania do 4000 Pa gwarantuje efektywne odkurzanie, a kontrolowany elektronicznie zbiornik na wodę umożliwia dokładne mycie podłóg. Robot oferuje kilka trybów pracy, a dzięki systemowi nawigacji G-Slam i wbudowanym czujnikom doskonale odnajduje się w pomieszczeniach. Jego obsługę ułatwia wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania.


546647-NfPwI.jpg

Zdalne sterowanie
Chcesz włączyć robota albo zmienić ustawienia? Już nie musisz za każdym razem sięgać po smartfona i uruchamiać aplikacji! W zestawie znajdziesz praktycznego pilota zdalnego sterowania, który zapewnia wygodny dostęp do wielu przydatnych funkcji. Za jego pomocą możesz nie tylko włączyć lub wyłączyć robota, ale też dostosować parametry, sprawdzić tryb pracy, a nawet ustawić harmonogram. Przekonaj się, jakie to wygodne!

546647-p6Uys.jpg
Niezawodna nawigacja
Robot i5 C bez problemu odnajdzie się w Twoim domu i dokładnie wyczyści podłogi. Został wyposażony w zaawansowany system nawigacji G-Slam, dzięki któremu inteligentnie planuje trasy sprzątania i wyróżnia się większą efektywnością. Co więcej, wbudowane czujniki sprawiają, że urządzenie skutecznie unika upadków i zderzeń z meblami. Doskonale sprawdzi się zarówno w małym mieszkaniu, jak i w dużym, wielopiętrowym domu.

Pożegnaj kurz i alergeny
Co sprawia, że robot Midea i5 C tak skutecznie pozbywa się brudu? Urządzenie zostało wyposażone w wydajny silnik BLDC, który zapewnia siłę ssania sięgającą 4000 Pa. To oznacza, że bez problemu radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią i innymi odpadami. Duża szczotka z wałkiem oraz 2 szczotki boczne pozwalają błyskawicznie usuwać zarówno drobne cząsteczki, jak i większe śmieci. Ponadto 3-stopniowa filtracja skutecznie eliminuje zanieczyszczenia i niektóre alergeny.

546647-HCi21.jpg
Aktualizacje społecznościowe

97 Komentarzy