Niestety, ta okazja już wygasła

Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot T8 Pure

kwi 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej, tym razem obniżka na odkurzacz z skanowanie laserowym i systemem do wykrywania małych przedmiotów. W skrócie: odkurzanie, 2 zamiatarki boczne, mopowanie, obsługa pięter, wykrywanie dywanów, wirtualne ściany, apka i obsługa przez Google Home/Alexa.

Dodatkowo, spytałem sprzedawcę na temat gwarancji, ponieważ zamieścili takie info na stronie produktu. W odpowiedzi napisali że, w razie naprawy mamy odesłać na nasz koszt do Niemiec/Hiszpanii/Francji. Jak naprawią to odeślą na swój koszt.

Więcej info:
Informacje o tym produkcie
  • 【Technologia TrueDetect 3D】 Technologia TrueDetect 3D wykrywa i unika nawet najmniejszych przeszkód w pomieszczeniu. DEEBOT T8 Pure jest zatem w stanie rozpoznać bardzo wąskie przestrzenie, cienkie nogi krzeseł, małe przedmioty i progi drzwi, aby uniknąć kolizji lub utknięcia. Technologia ta poprawia również zdolność rozpoznawania ciemnej powierzchni.
  • 【Rewolucyjna technologia TrueMapping】 Technologia TrueMapping z detekcją laserową D-ToF to kolejna generacja technologii kierowanej laserowo. Robot może teraz wykrywać dwukrotnie większą odległość (do 10m) z dużo większą dokładnością. Zintegrowany z wiodącymi w branży algorytmami, DEEBOT T8 Pure skanuje, mapuje i planuje wydajną ścieżkę czyszczenia szybciej i dokładniej.
  • 【W pełni spersonalizowane czyszczenie】 Czyść w razie potrzeby, zgodnie z harmonogramem lub na żądanie. Wyczyść całą podłogę lub przejdź bezpośrednio do określonego obszaru lub pomieszczenia, które wymaga szybkiego czyszczenia, na przykład pod stołem kuchennym.
  • 【Wykrywanie dywanu i automatyczne odkurzanie】 Deebot OZMO T8 Pure automatycznie wykrywa dywan i zwiększa moc ssania do 2 razy. Podczas czyszczenia unikaj dywanu, gdy aktywna jest funkcja mopowania na mokro.
  • 【Wysoka pojemność akumulatora i dodatkowe funkcje】 Dzięki akumulatorowi o mocy większej niż 5200 m (A) h, DEEBOT OZMO T8 Pure może działać przez 3 godziny i z łatwością czyścić duże powierzchnie do 300 m². Dodatkowe funkcje: Wirtualne limity / Mapowanie wielu pięter / Sprzątanie według pomieszczenia lub obszaru / Tryb Max + / Technologia wykrywania dywanów / Kontrola aplikacji / Kompatybilność z urządzeniami Smart Home / Ciągłe sprzątanie / Aktualizacje OTA.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz