Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz Alfawise V8S - wysyłka z Polski
130° Zakończono

Odkurzacz Alfawise V8S - wysyłka z Polski

478zł699zł-32% Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
14
130° Zakończono
Odkurzacz Alfawise V8S - wysyłka z Polski
sie 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odkurzacz Alfawise V8S - wysyłka z Polski - najniższa cena na ten odkurzacz 129.99$
Darmowa dostawa z Polski kurierem

294691.jpg
294691.jpg
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe
14 Komentarzy
Ta nawigacja sprzątania ładnie wygląda na obrazku. Mam iLife V5, jeździ haotycznie, rodzice mają midea - taki sam system jak tu. Siedziałem i patrzyłem jak jeździ jeden i drugi. iLife jeździ haotycznie ale to kontrolowany haos. Rodziców to byle noga i już zawraca, jeździ koło siebie do 4-5 odbić, później zmienia kierunek. Do pustego pokoju dobry, ale wystarczy mieć nogi od stołu, kilku krzeseł, szafki na tv i robot potrafi omijać miejsca szerokim łukiem
Edytowane przez: "pkob86" sie 31.
Który to Polski magazyn??
pkob8631/08/2020 23:04

Ta nawigacja sprzątania ładnie wygląda na obrazku. Mam iLife V5, jeździ hao …Ta nawigacja sprzątania ładnie wygląda na obrazku. Mam iLife V5, jeździ haotycznie, rodzice mają midea - taki sam system jak tu. Siedziałem i patrzyłem jak jeździ jeden i drugi. iLife jeździ haotycznie ale to kontrolowany haos. Rodziców to byle noga i już zawraca, jeździ koło siebie do 4-5 odbić, później zmienia kierunek. Do pustego pokoju dobry, ale wystarczy mieć nogi od stołu, kilku krzeseł, szafki na tv i robot potrafi omijać miejsca szerokim łukiem


Na początku tak jest bo mapuje potem jest bardziej"inteligentnie" tu tak nie ma?
Mam już parę lat ilife v3, jeżeli się nie mylę, jest wystarczający, sprzata cały parter gdy nas nie ma w domu. Dałem 320zl. Czy coś kupi takiego taniego? Przydał by się na poddasze
Mam odkurzacz z okazji już jakiś czas i działa jak na drugim obrazku do okazji czyli nawet jeśli napotka na stół, to potem wyczyści powierzchnię za nim.
Też mam ten model i moim zdaniem żyroskop daje radę. Problem jest tylko na wykładzinie bo co chwilę wywala błąd, że coś się w szczotki wkręciło i się zatrzymuję. Nie jestem odosobniony z tym problemem ale rozwiązania nie znalazłem. Jeżeli ktoś potrzebuje głównie do dywanów/ wykładzin to bym raczej odpuścił.
HondaVtec01/09/2020 07:29

Też mam ten model i moim zdaniem żyroskop daje radę. Problem jest tylko na …Też mam ten model i moim zdaniem żyroskop daje radę. Problem jest tylko na wykładzinie bo co chwilę wywala błąd, że coś się w szczotki wkręciło i się zatrzymuję. Nie jestem odosobniony z tym problemem ale rozwiązania nie znalazłem. Jeżeli ktoś potrzebuje głównie do dywanów/ wykładzin to bym raczej odpuścił.


Mam patent na to, posmaruj końcówkę rolki smarem (tam gdzie nachodzi na nią guma) i wiadomo wyczyść ja przed i będzie śmigać.
Wszystko Ok tylko czemu cena 697 😁
fyms01/09/2020 08:30

Mam patent na to, posmaruj końcówkę rolki smarem (tam gdzie nachodzi na ni …Mam patent na to, posmaruj końcówkę rolki smarem (tam gdzie nachodzi na nią guma) i wiadomo wyczyść ja przed i będzie śmigać.


Dzięki za poradę ale nie bardzo wiem o które miejsce chodzi. Zrobiłbyś fotkę przy okazji?
Edytowane przez: "HondaVtec" wrz 1.
HondaVtec01/09/2020 09:13

Dzięki za poradę ale nie bardzo wiem o które miejsce chodzi. Zrobiłbyś fotk …Dzięki za poradę ale nie bardzo wiem o które miejsce chodzi. Zrobiłbyś fotkę przy okazji?


HondaVtec01/09/2020 09:13

Dzięki za poradę ale nie bardzo wiem o które miejsce chodzi. Zrobiłbyś fotk …Dzięki za poradę ale nie bardzo wiem o które miejsce chodzi. Zrobiłbyś fotkę przy okazji?

5008889-1cGDd.jpg
Najlepiej posmarować w środku i na zewnątrz. Odkurzacz się zacina bo myśli ze szczotka jest zapchana, posmarowanie tego elementu rozwiązuje sprawę.
fyms01/09/2020 09:18

[Obrazek] Najlepiej posmarować w środku i na zewnątrz. Odkurzacz się zac … [Obrazek] Najlepiej posmarować w środku i na zewnątrz. Odkurzacz się zacina bo myśli ze szczotka jest zapchana, posmarowanie tego elementu rozwiązuje sprawę.


Jeszcze raz wielkie dzięki.
Czy ktoś wie gdzie kupić do niego części zamienne?
Pawel88i01/09/2020 09:34

Czy ktoś wie gdzie kupić do niego części zamienne?


Czesto pojawiaja się zestawy szczotek na ALi i Gearbestcie. Mam ten odkurzacz juz 2 lat i działa jak trzeba.
Ktoś gdzieś widział w podobnej cenie z pl?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst