Niestety, ta okazja już wygasła
"Oddaj krew pod choinkę". Choinka za oddanie krwi. Łódź
1365° Zakończono

"Oddaj krew pod choinkę". Choinka za oddanie krwi. Łódź

19
1365° Zakończono
"Oddaj krew pod choinkę". Choinka za oddanie krwi. Łódź
gru 15. 2020Dostępność Łódzkie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

🩸Krwi nie da się kupić ani jej wyprodukować, a krew to dar życia🩸
🎄Leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi🎄
chcą zachęcić do jej oddawania i wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi zaprosić do udziału w akcji ODDAJ KREW POD CHOINKĘ - w poniedziałek, 21 grudnia na każdego Dawcę w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi czeka przemiły świąteczny upominek.
Zróbcie dobry uczynek i odbierzcie dar od leśników – eko bombkę i jedno ze stu trzydziestu pachnących, świątecznych drzewek z Nadleśnictwa Łąck na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi! Dodatkowo, wśród wszystkich oddających tego dnia krew, RCKiK w Łodzi wylosuje nowych opiekunów dla 20 szytych w Polsce maskotek bociana czarnego – promujących projekt RDLP w Łodzi i Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ „Bociany Czarne Online”.
Pamiętajcie o zjedzeniu lekkiego posiłku, zabierzcie dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, pozwalającym na stwierdzenie tożsamości i zgłoście się 21.12.2020 do Rejestracji w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Rejestracja Dawców w godz. 7:00 do 15:30.
339589.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz