Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
1275°
Opublikowano 5 dni temu

"Oddaj krew dla Niepodległej" w kutnowskim punkcie krwiodawstwa przy Placu Piłsudskiego. Czekają atrakcyjne upominki i gadżety

Stacjonarnie: Łódzkie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
2 015
2 114

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna szczytna akcja odbędzie się już w najbliższy weekend w kutnowskim punkcie krwiodawstwa przy Placu Piłsudskiego. Dla jej uczestników przygotowane zostały atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów poniżej.

Przed nami już III edycja akcji "Oddaj krew dla Niepodległej". Odbędzie się ona w najbliższą sobotę,4 listopada w godz. 9:00 - 12:00 w kutnowskim punkcie krwiodawstwa przy Placu Piłsudskiego.

Wśród osób, które oddadzą krew podczas akcji, zostaną rozlosowane ciśnieniomierze oraz bilety do kina KDK na wybrany seans filmowy. Upominki w postaci wydawnictw książkowych oraz gadżetów związanych z rocznicą 11 listopada zostały przekazane przez niepodległa.pl, Muzeum II WŚ oraz Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Daij_Kun
  Zawsze plus za takie inicjatywy. ❤️
  Awatar użytkownika reno.dorado
  Minus. Oddajesz krew a oni na niej zarabiają.
 2. Awatar użytkownika General_Patton_1885
  Jak będzie niepodległa to oddam do ostatniej kropli krwi. W obecnej sytuacji gdy Polska jest zarządzana przez korporacje BlackRock i Vanguard to ani kropli bo nie jest niepodległa tym bardziej ,że sprzedają naszą krew za gruby pieniądz zagranicę. (Edytowano)
  Awatar użytkownika eter
  Sam nie oddaję, ale przy oddawaniu jest ponoć w ankiecie zapis że nie zgadzasz się na sprzedaż
  Z drugiej strony jeżeli mieli by wylać (krew jak i preparaty krwiopochodne mają też swój termin przydatności "do spożycia") to chyba lepiej żeby sprzedać niż wylać 'do ścieków'?
  I nie przeczę że w przypadku sprzedaży takiej pobranej mogli by się podzielić z dawcą (który coś tam też jednak po oddaniu otrzymuje [czekolada i wolne z pracy + przywileje po oddaniu odpowiedniej ilości krwi]) co też może by liczbę dawców zwiększyło.
 3. Awatar użytkownika Błękitny_Bizon
  Czekoladki, gadżety, atrakcyjne nagrody i łapanie patriotyzmem za serce.
  Nie przypomina wam to loterii podczas szczepień? Przecież to cyrk.
  Traktują nas jak kundli wyłudzając od nas krew. Bywają opryskliwi, robią łaskę traktując z góry Dawcę. Później ewentualnie sprzedają, co jest poza naszą kontrolą..
  Ludzie pozwalają się tak traktować. Oddają własne ciało za byle co.
  To co się dzieje z krwią po pobraniu powinno być pilnowane jak dobro Narodu, a Naród za oddawanie należycie szanowany.
  No ale w jakim systemie my żyjemy... Może zasługujemy na to co tolerujemy.

  Chcecie pomóc? Zacznijcie od siebie. To trudniejsze niż oddać krew. Wybaczcie wrogom. Poprawcie żywienie, spanie, więzi społeczne, uczcie się, a niech rozrywką będzie spędzanie czasu z konstruktywnymi ludźmi których kochacie i lubicie.
  Po prostu zróbcie wszystko by mniej chorować fizycznie i psychicznie. Z takiej pozycji będzie mogli pomagać też za 40 lat, a na starość nie będziecie przedwcześnie ciężarem dla innych.

  Nie dajcie się łapać na tanie zachęty. Nie dajcie sobą pomiatać. Nie oddawajcie krwi by się z tym dobrze czuć. Oddawajcie tylko by ratować życie Rodaka. Róbcie ciśnienie by prostować system.

  W końcu hmm... jeśli personel jest zmęczony, znużony i opryskliwy to czym się różni od pijawki?
  Pamiętajcie również, że pieniądze są dla innych, a wy oddajecie własne ciało za gadżety i pochwałę nie mając pewności, że ta krew trafi tam gdzie trzeba.

  A na koniec - powinien być zakaz sprzedaży naszej krwi za granicę. Koniec kropka. Jeśli nie będzie zakazu to proceder będzie kwitł i będzie zniechęcał honorowych dawców o złotych sercach.

  Dziękuję wszystkim którzy oddali krew by ratować innych. Szanuję Was. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Satanes
  Też macie tak jak ja, że chętnie oddajecie krew, ale jak już oddajecie to personel jest zawsze jakiś zmęczony znużony opryskliwy etc? Takie traktowanie trochę mnie zniechęca, bo mam gdzieś te czekolady i dzień wolny (nie jestem na etacie), a najbardziej satysfakcjonujące jest pomaganie.
  Awatar użytkownika hulio
  Ludzie są po prostu zmęczeni pracą. Jak możesz to spróbuj mniejszy oddział.
 5. Awatar użytkownika beztroska
  "sprzedajo krew" za 3, 2, 1... spóźniłem się na pocieche plus
 6. Awatar użytkownika Cebullari
  Myślę że nie trzeba przekonywać aby szło w gorące
 7. Awatar użytkownika elewita
  Wspieram takie akcje, nie tylko plusikiem
 8. Awatar użytkownika Jaguś_Jaga
  Akcje krwiodawstwa zawsze na plus
 9. Awatar użytkownika OGI_Lj89
  15806026-e88c6.jpg
Awatar użytkownika