Odbiornik audio bluetooth
356°Zakończono

Odbiornik audio bluetooth

3,92zł7,73zł-49% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
78
lut 20.Dostawa z: Chiny
Dla tych do produktu nie znają - urządzenie to łączy się za pomocą bluetooth np. z telefonem i przesyła dźwięk. Najczęściej używane jest w radiach samochodowych jako rozszerzenie go o zestaw głośnomówiący. Raczej do słuchania muzyki, ale posiada też mikrofon, więc można również rozmawiać podczas jazdy.
W załączonym zdjęciu w urządzenie włożony jest adapter mini jack - mini jack, ale nie trzeba z niego korzystać (sam odbiornik ma wyjście mini jack), można wtedy np. podłączyć odbiornik do wieży czy innego zestawu głośników, dzięki czemu nie musimy mieć laptopa / komputera / telefonu z którego chcemy puścić muzykę / inny dźwięk zaraz obok.
Co do jakości, jeżeli nie posiadacie sprzętu grającego za 5 tysi, nie sądzę, że odczujecie różnice dźwięku w porównaniu z połączeniem przez kabel. U mnie w aucie telefon połączony za pomocą kabla aux działa ciszej niż przez odbiornik, ale może to sam kabel mam słabej jakości.

Cena $1.03
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
To jest odbiornik bt. Jest bez FM więc to nie transmiter. Jakość bardzo słaba, nie polecam
78 Komentarzy
@Krystian_Jaboski pamiętaj, aby w opisie umieszczać cenę w dolarach
Czy aby nie ma zewnętrznego zasilania z USB?
Jak to zabezpieczae np. przed tym, by sąsiad mi się nie podłączył po złości?
To jest odbiornik bt. Jest bez FM więc to nie transmiter. Jakość bardzo słaba, nie polecam
A ja za te pieniądze polecam. Mam taki już dwa lata i działa do podstawowego puszczania muzyki po bluetooth.
d00pek8 min

Czy aby nie ma zewnętrznego zasilania z USB?


Potrzebne jest podłączenie zasilania za pomocą kabla micro usb
Nathan_Drake9 min

Jak to zabezpieczae np. przed tym, by sąsiad mi się nie podłączył po złoś …Jak to zabezpieczae np. przed tym, by sąsiad mi się nie podłączył po złości?


Nie ma żadnych zabezpieczeń. Czasami nawet gdy jedno urządzenie jest podłączone a drugie próbuję się połączyć to rozłącza to pierwsze
Filo3015 min

To jest odbiornik bt. Jest bez FM więc to nie transmiter. Jakość bardzo sł …To jest odbiornik bt. Jest bez FM więc to nie transmiter. Jakość bardzo słaba, nie polecam


Mam urządzenie tego typu, co prawda inne ale w tej samej cenie i jakość dźwięku jest lepsza niż na tym "cudowym" transmiterze od xiaomi. Testowane na paru samochodach żeby nie było
KamiluszeK9 min

A ja za te pieniądze polecam. Mam taki już dwa lata i działa do po …A ja za te pieniądze polecam. Mam taki już dwa lata i działa do podstawowego puszczania muzyki po bluetooth.


A nie brzmi to padacznie? Przyszedł mi tez taki za dolca z peppera (taki bardziej podłużny z trzema przyciskami, ale nie mogę go teraz znaleźć) i niestety ale trzeba mieć naprawdę toporny słuch żeby to znieść. Teraz czekam jeszcze na jeden od Rocketeka, taki wkładany w USB , ale cudów też się nie spodziewam. Wiem, że kosztuje to tyle co pół dobrego piwa, ale jednak jak już się bawić to chociaż żeby "jakoś" to brzmiało.
grochu23 min

@Krystian_Jaboski pamiętaj, aby w opisie umieszczać cenę w dolarach


Pamiętałem jeszcze jak zaczynałem pisać opis
d00pek24 min

Czy aby nie ma zewnętrznego zasilania z USB?


Ma baterię, trzeba ładować co jakiś czas
Filo30125 min

To jest odbiornik bt. Jest bez FM więc to nie transmiter. Jakość bardzo sł …To jest odbiornik bt. Jest bez FM więc to nie transmiter. Jakość bardzo słaba, nie polecam


Masz rację, poprawiłem tytuł.
PS. Bardzo słaba jakość to jest właśnie z transmiterów. Uważam, że stwierdzenie, iż jakość tego odbiornika jest poniżej przeciętnej jest dosyć mocno naciągane
Edytowane przez: "Krystian_Jaboski" lut 20.
e-Rick20/02/2019 12:41

A nie brzmi to padacznie? Przyszedł mi tez taki za dolca z peppera (taki …A nie brzmi to padacznie? Przyszedł mi tez taki za dolca z peppera (taki bardziej podłużny z trzema przyciskami, ale nie mogę go teraz znaleźć) i niestety ale trzeba mieć naprawdę toporny słuch żeby to znieść. Teraz czekam jeszcze na jeden od Rocketeka, taki wkładany w USB , ale cudów też się nie spodziewam. Wiem, że kosztuje to tyle co pół dobrego piwa, ale jednak jak już się bawić to chociaż żeby "jakoś" to brzmiało.


Ja nie mam też jakichś wyimaginowanych wymagań, ale muzyka puszczana przez taki transmiter brzmi tak samo jak ta puszczana po kablu. Nie wiem od czego to zależy, moje niewielkie wymagania spełnia w 1000%.
Jest spoko, dolutowałem akumulator od pada od ps3 i trzyma kilka razy dłużej, bo bez tego około 3h i padało.
Mam taki. W moim egzemplarzu mimo podłączenia zasilania z USB pada bateria i badziew zaczyna irytująco pikać podczas transmisja (np. radia online).
Drugi bez wbudowanej baterii tak nie robi.
KamiluszeK5 min

Ja nie mam też jakichś wyimaginowanych wymagań, ale muzyka puszczana przez …Ja nie mam też jakichś wyimaginowanych wymagań, ale muzyka puszczana przez taki transmiter brzmi tak samo jak ta puszczana po kablu. Nie wiem od czego to zależy, moje niewielkie wymagania spełnia w 1000%.


No u mnie jest duża różnica w samochodzie. Po podłączeniu słuchawek nawet nie mówię, bo to nie jest sprzęt który byłby w stanie je napędzić. Co ciekawe u znajomego w innym samochodzie brzmi to sporo lepiej. Nie wiem z czego to może wynikać, bo źródłem sygnału w obu przypadkach był ten sam, mój telefon. Widocznie mam jakiś wrażliwszy układ audio w samochodzie.
dominikm28 min

Potrzebne jest podłączenie zasilania za pomocą kabla micro usb


Tak też myślałem, bo z opisu nie wynika. Słyszałem, że jakoś bliska CB radio
Dzięki. Kupione
kupiłem taki, grać grał ale są spore zakłócenia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst