Odbierz 40 zł zakup obrączek... (za minimum 400zł) @ Allegro
31°Zakończono

Odbierz 40 zł zakup obrączek... (za minimum 400zł) @ Allegro

16
cze 4. 2016
Witam,na allegro znalazłem promo. na obrączki, za min 400 zł można odebrać dwa kupony po 20 zł

Pepper

Kody otrzymamy za zakup do 31 sierpnia.

Regulamin: kupony.allegro.pl/obr…pdf
Najlepsze komentarze

Pepper

@wordlord Wiesz, na upartego to może kolega sprzedać ci obrączki
16 Komentarzy

jestem ciekawy ilu skorzysta? akcja bardzo niszowa i wąskie grono odbiorców

chyba że wakacje będą kochliwe w tym roku albo wpadkowe "Kody otrzymamy za zakup do 31 sierpnia." jest ciut czasu

Dodatkowo ja bym się nie zdecydował na zakupu obrączek prze Internet. Ja kupowałem w salonie, mierzone paluchy miałem dwa razy, plus przymiarka obrączek, bo takie niewymiarowe paluchy mam, że albo mi się zsuwały albo nie chciały przejść przez kostkę.

O zajebiście, akurat na 500+

Pepper

@wordlord Wiesz, na upartego to może kolega sprzedać ci obrączki

@Kaban Kurde starzeję się, kiedyś byłoby to dla mnie oczywiste, a teraz jakoś nie pomyślałem K:|

Obrączki za 400 zł? Z czego? Blachy nierdzewnej albo tomabku...

Dario7 min

Obrączki za 400 zł? Z czego? Blachy nierdzewnej albo tomabku...Niska próba i dbałość o to by obrączka nie była zbyt gruba i spokojnie się zmieścisz Zresztą nawet te markowe po kilak tysięcy bardzo często mają probę 333, resztza to srebro i miedź.

Kaban24 min

@wordlord Wiesz, na upartego to może kolega sprzedać ci obrączki


mój kolega też niebawem będzie sprzedawał... raczej po cenie złota pójdzie

obrączki przez internet???, chyba tylko dla par z sympatia.pl

Ale tu narzekaczy...
1 obrączki mają coś takiego jak rozmiar więc jeżeli ktoś zna swój rozmiar to może bez problemu kupić, a jeżeli nie zna to może sobie bez problemu sprawdzić,
2 400zł to MINIMUM by dostać kupon, a nie że trzeba kupić obrączki za 400zł,
3 na Allegro sprzedaje mnóstwo dobrych firm,
4 jak się nie spodoba obrączka to istnieje takie coś jak opcja zwrotu lub wymiany

Odbiór własny to coś innego.. ale też w czym problem pójść do tego jubilera bezpośrednio

@chlitto

1. Obrączka inaczej wygląda na zdjęciu, a inaczej rzeczywiście na palcu.. Zresztą na zdjęciu wszystko wygląda super, pięknie, wypas itd.
3. Nie przymierzę osobiście nie uwierzę. Dla mnie to nawet Lewandowski może je sobie sprzedawać. Wisi mi to . Sam muszę się przekonać, że materiał itp wszystko mi odpowiada.
4. I czekania, aż łaskawie zwrócą Ci za obrączki - gdzie pewnie wydymają na wysyłce "zwrotnej".

Osobiście w życiu bym nie kupił takich "osobistych rzeczy" na allegro.
Jest masa jubilerów. Gdzie idę, szukam odpowiedniego, przymierzam i biorę - zero obaw, zero czekania - pełna satysfakcja. Ahh no tak nie zaoszczędziłem 40zł.. Heh.
Edytowane przez Moderatora: "obraźliwe zachowanie" cze 4. 2016

@Tomsi
Jakim frajerem trzeba być żeby szukać okazji na Pepper i kupić taniej. Prawda?
Przecież okazje są dla biedoty.
Widzisz.. Jakbyś troszkę pomyślał, to można zrobić z obrączkami tak jak z butami - idziesz do sklepu stacjonarnego, przymierzasz MARKOWE I DROGIE ale kupujesz na Allegro. Ale tak robią przecież tylko Janusze... Ty to Pan. Nie oszczędzasz tylko 40zł na kuponach ale też zobacz ile kosztuje u Ciebie na rogu w sklepie obrączka a ile ta sama na Allegro, zdziwisz się.

@Tomsi
Może nie kupowałem obrączki ale kupowałem pierścionek zaręczynowy . Taki sam w sklepie typu apart kosztował 1600 a ja na allegro zaplacilem 800zl . Okazało się ,że rozmiar był za duży to za dwa dni miałem inny z powrotem. A zawsze jak nie spełnia oczekiwań to można oddać. I choć bym 20x razy wysylal w ta i z powrotem to i tak bede na plusie i to dużym.
Edytowane przez Moderatora: "obraźliwe zachowanie" cze 4. 2016

@kulek79
Czytaj ze zrozumieniem bo chyba nie rozumiesz znaczenia "osobistych rzeczy". Obrączki, pierścionki zaręczynowe to są rzeczy, które kupuje się normalnie w sklepie. Mają wartość sentymentalną itp. Nie będę Ci tłumaczył bo widocznie jesteś w takim wieku, że jeszcze tego nie rozumiesz.

Jeżeli dla Cb obrączki i rzeczy "okazyjne z pepper" typu: telewizor, buty, dyski, konsole i inne pierdoły stoją na tym samym poziomie. To nie mamy o czym dyskutować .
Na twój przykład z butami - porównując do obrączek - brak mi totalnie słów.

Mentalność dzisiejszych ludków - na wszystkim trzeba zaoszczędzić.. Są rzeczy, które warte są swej ceny.

Nie wiem jakie macie kobiety.. Ale gdybym mojej w dzień zaręczyn kupiłbym pierścionek z allegro i wyszłoby to na jaw (zresztą sumienie by mnie gryzło) i jeszcze rozmiar byłby nie teges to na 10000% nie została by moją żoną .
Wstyd, hańba i wielki obciach jak dla mnie.

Tak jesteście cool zaoszczędziliście . Wesele pewnie też zamawiacie z allegro bo w końcu 50% taniej..

przy okazji... może ktoś wyczytał coś gdzieś na temat czy w najbliższej przyszłości będą jakiś normalne promo na kupony 20zł? pisząc normalne mam na myśli, załóż konto PayU, zapłać przez PayU, połącz się przez hotspot (tak jak w zeszłym roku), dla nowym kont, czy coś podobnego....

TomsiCze 4.

Mentalność dzisiejszych ludków - na wszystkim trzeba zaoszczędzić.. Są rzeczy, które warte są swej ceny. Nie wiem jakie macie kobiety.. Ale gdybym mojej w dzień zaręczyn kupiłbym pierścionek z allegro i wyszłoby to na jaw (zresztą sumienie by mnie gryzło) i jeszcze rozmiar byłby nie teges to na 10000% nie została by moją żoną .Wstyd, hańba i wielki obciach jak dla mnie. Tak jesteście cool zaoszczędziliście . Wesele pewnie też zamawiacie z allegro bo w końcu 50% taniej..Owszem nie na wszystkim warto oszczędzać, ale czy dla Twojej kobiety liczy się to byś specjalnie dla niej przepłacił lub kupił super drogi pierścionek? Słodkie, ale jeśli dasz coś tańszego to już Cię nie będzie kochać i go nie przyjmie? Jak to świadczy o podstawach waszego związku, bo przecież ideą dania tego pierścionek jest to byście za kilka miesięcy wyrzekli słowa przyrzekające że będziecie przy sobie na dobre i na złe.
Nie mówię by przesadnie oszczędzać i dać pierścionek ze stali (choć znam taką parę ), ale jeśli można mieć to samo za dużo mniej to nie lepiej zaoszczędzone pieniądze wydać zaoszczędzone pieniądze na coś bardziej potrzebnego (ślub,wesel, podróż poślubna), to nie rozumiem po co specjalnie się żyłować. No chyba, że takie pierścionek lub obrączka to jak splunięcie to nie ma w ogolę tematu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst