Od piątku 12 sierpnia podróż pociągiem na jednym bilecie aż do wtorku!
339°Zakończono

Od piątku 12 sierpnia podróż pociągiem na jednym bilecie aż do wtorku!

5
sie 12. 2016
Już w najbliższy długi weekend pasażerowie Przewozów Regionalnych będą mogli przez prawie 4 dni korzystać z niespełna 5 tysięcy połączeń w całym kraju, kupując tylko jeden bilet. Największy przewoźnik w kraju postanowił przedłużyć ważność biletów turystycznych i mini biletów turystycznych.


Kupując mini bilet turystyczny za 39 zł, pasażerowie będą mogli korzystać bez ograniczeń ze wszystkich połączeń oferowanych przez Przewozy Regionalne. Osoby, które zdecydują się kupić bilet turystyczny za 45 zł, będą mogły podróżować także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Bilety turystyczne będą obowiązywać od godziny 18:00 w piątek 12 sierpnia do godziny 6:00 we wtorek 16 sierpnia.


Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Szczegółowe informacje na temat biletów turystycznych znajdują się na stronie: www.przewozyregionalne.pl/bilet-turystyczny. Rozkład jazdy i mapę połączeń Przewozów Regionalnych można sprawdzić na stronie przewozyregionalne.pl/roz…zdy.

Aktualizacje społecznościowe
Podobny bilet weekendowy jest także w ofercie Intercity już od 79 zł. "Bilet weekendowy obowiązuje od godziny 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych." intercity.pl/pl/…tml
Przewozy Regionalne Okazje

Grupy

5 Komentarzy
W intercity też są bilety weekendowe. W regulaminie jest napisane że jeśli weekend kończy się w dzień wolny to zostaje o ten dzień przedłużony.

Czyli np. w ten weekend obowiązuje od piątku 12 sierpnia godz. 19 do wtorku 16 sierpnia godz. 6 rano. Można fajnie po Polsce pośmigać


intercity.pl/pl/…tml
Edytowane przez: "Dezeus" sie 12. 2016
Dezeussie 12. 2016

Można fajnie po Polsce pośmigaćW przypadku pociągów regionalnych, gdzie ich wiek to zazwyczaj ~40lat (rok produkcji lata 60'-70') to żadna przyjemność.
Ostatnio polubiłe PKP ale tylko IC za te zajbieste pociągi więc leci plus bo w IC też można!
fajnie by było jakby można rower ze sobą zabrać za np 10zł na te wszystkie przejazdy :-)
Zastanawiam się, czemu nigdzie nie można znaleźć przejazdów Regio tylko same IC i TLK
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od bartus2003. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst