Niestety, ta okazja już wygasła
Oczyszczacz powietrza Goclever Air Advanced 2
-47° Zakończono

Oczyszczacz powietrza Goclever Air Advanced 2

24
lip 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oczyszczacz Goclever w dobrej cenie w Kaufland. Nie wiem czy okazja lokalna, znazione w koszu "Wielka Wyprzedaż". Poprzednia większa wersja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

- filtr 4w1
- jonizacja
- tryb nocny
- timer
- wyświetlacz
Aktualizacje społecznościowe
Goclever to marka, która cieszyła się dużą popularnością wśród Polaków – głównie ze względu na niskie ceny, dzięki którym na zakup rozmaitych gadżetów pozwolić mógł sobie właściwie każdy. „Cieszyła”, ponieważ oficjalnie poinformowała o zakończeniu działalności.

Goclever ogłosił upadłość za pośrednictwem swojej oficjalnej strony. Popularny producent i dystrybutor z Poznania, w którego ofercie znajdowały się między innymi smartfony, tablety, pojazdy elektryczne, sprzęt audio, smartwatche, kamery sportowe, drony czy gadżety samochodowe, oficjalnie kończy działalność.
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

24 Komentarze
Postawić takich z 1 000 000 w samym Bytomiu i dało by się oddychać :d
Goclever. -
misiekxxxl13/07/2019 19:39

Postawić takich z 1 000 000 w samym Bytomiu i dało by się oddychać :d


Koszt zakupu tego twojego miliona oczyszczaczy pozwoliłby zlikwidować niemal całkowicie przyczynę zanieczyszczenia Bytomia i jeszcze trochę kasy by zostało, więc żarcik słaby, choć widzę że małpki i tak plusują
Edytowane przez: "HappyGrzes" lip 13.
Poprzedni model na poprzedniej wstawce kosztował 150 zł a ludzie się o niego zabijali. Sam wysyłałem komuś kurierem do Krakowa jedną sztukę. Ten model kosztuje 60 zł więcej ale ma dodatkowo jonizację której nie miał poprzedni model. Także moim zdaniem oferta jak najbardziej na plus.
MaPy13/07/2019 20:20

Poprzedni model na poprzedniej wstawce kosztował 150 zł a ludzie się o ni …Poprzedni model na poprzedniej wstawce kosztował 150 zł a ludzie się o niego zabijali. Sam wysyłałem komuś kurierem do Krakowa jedną sztukę. Ten model kosztuje 60 zł więcej ale ma dodatkowo jonizację której nie miał poprzedni model. Także moim zdaniem oferta jak najbardziej na plus.


Racja, też jedną sztukę na wiosnę wysłałem komuś z peppera bo mnie poprosił, dlatego wrzuciłem tą okazję ale jak widać nie jest to Xiaomi za ~600zł więc już nie pasuje...
Kupiłem go w tej samej cenie dawno temu i szczerze polecam! Lepszy niż xiaomi
HappyGrzes13/07/2019 20:17

Koszt zakupu tego twojego miliona oczyszczaczy pozwoliłby zlikwidować n …Koszt zakupu tego twojego miliona oczyszczaczy pozwoliłby zlikwidować niemal całkowicie przyczynę zanieczyszczenia Bytomia i jeszcze trochę kasy by zostało, więc żarcik słaby, choć widzę że małpki i tak plusują


Twierdzisz, że za 200 mln PLNów by to zrobili? Nie sądzę.
ares13/07/2019 20:35

Kupiłem go w tej samej cenie dawno temu i szczerze polecam! Lepszy niż x …Kupiłem go w tej samej cenie dawno temu i szczerze polecam! Lepszy niż xiaomi


Jak jest z filtrami do niego drogie są? I jak często trzeba wymieniać?
Wrzocmonete13/07/2019 21:17

Jak jest z filtrami do niego drogie są? I jak często trzeba wymieniać?


Po 2 miesiącach nadal ma taką samą sprawność jak pierwszego dnia. Używam miernika Xiaomi do sprawdzania czystości powietrza. Inne oczyszczacze były gorsze
W Krakowie ktoś widział?
seether66613/07/2019 20:48

Twierdzisz, że za 200 mln PLNów by to zrobili? Nie sądzę.


Za taką kwotę kupisz np. 20 tys nowoczesnych pieców ludziom w całym mieście, tak, tak właśnie sądzę.
HappyGrzes13/07/2019 23:04

Za taką kwotę kupisz np. 20 tys nowoczesnych pieców ludziom w całym mie …Za taką kwotę kupisz np. 20 tys nowoczesnych pieców ludziom w całym mieście, tak, tak właśnie sądzę.


Sądzę, że braknie. Oprócz piecy masz samochody, fabryki itd.
seether66613/07/2019 23:12

Sądzę, że braknie. Oprócz piecy masz samochody, fabryki itd.


Głównym źródłem smogu w pl miastach są kopciuchy, a nie fabryki czy samochody. O czym zresztą można się przekonać teraz, gdy ludzie nie ogrzewają domów i nie ma smogu, pomimo tego że jeździ więcej samochodów niż zimą.
HappyGrzes13/07/2019 23:26

Głównym źródłem smogu w pl miastach są kopciuchy, a nie fabryki czy samoc …Głównym źródłem smogu w pl miastach są kopciuchy, a nie fabryki czy samochody. O czym zresztą można się przekonać teraz, gdy ludzie nie ogrzewają domów i nie ma smogu, pomimo tego że jeździ więcej samochodów niż zimą.


Ogrzewanie domów to około 50% zanieczyszczeń. Pozostałebto auta, fabryki itd.
ares13/07/2019 22:02

Po 2 miesiącach nadal ma taką samą sprawność jak pierwszego dnia. Używam mi …Po 2 miesiącach nadal ma taką samą sprawność jak pierwszego dnia. Używam miernika Xiaomi do sprawdzania czystości powietrza. Inne oczyszczacze były gorszeno ale jak jest z dostępnością filtrów i ile kosztują, interesowałeś się tym tematem, czy po prostu masz zamiar nie wymieniać?
seether66614/07/2019 00:20

Ogrzewanie domów to około 50% zanieczyszczeń. Pozostałebto auta, fabryki it …Ogrzewanie domów to około 50% zanieczyszczeń. Pozostałebto auta, fabryki itd.


Nie prawda, auta to nawet nie 5% całości smogu, podobnie fabryki, a dowód tego masz teraz w całej Polsce za oknem - brak alarmów smogowych.
Edytowane przez: "HappyGrzes" lip 14.
HappyGrzes14/07/2019 01:41

Nie prawda, auta to nawet nie 5% całości smogu, podobnie fabryki, a dowód t …Nie prawda, auta to nawet nie 5% całości smogu, podobnie fabryki, a dowód tego masz teraz w całej Polsce za oknem - brak alarmów smogowych.


ranking-oczyszczaczy.pl/poradnik-czystego-powietrza/skad-smog-w-polsce/

airly.eu/map/pl/

To, że nie ma alarmów nie znaczy, że powietrze jest czyste. Wyżej masz wykresy, co i ile procentowo powoduje zanieczyszczenie. Jak widać piece domowe to około 50%, a reszta fabryki, transport itd.

Drugi link to mapa smogowa - jak widać nie świeci się wszędzie piękny zielony kolor czyli brak smogu.
Edytowane przez: "seether666" lip 14.
seether66614/07/2019 01:43

ranking-oczyszczaczy.pl/poradnik-czystego-powietrza/skad-smog-w-polsce/airly.eu/map/pl/To, że nie ma alarmów nie znaczy, że powietrze jest czyste. Wyżej masz wykresy, co i ile procentowo powoduje zanieczyszczenie. Jak widać piece domowe to około 50%, a reszta fabryki, transport itd.Drugi link to mapa smogowa - jak widać nie świeci się wszędzie piękny zielony kolor czyli brak smogu.


Mam pewien problem, nie widzę na mapie koloru czerwonego - czyli alarmu smogowego, a powinienem go zobaczyć bo mapkę dałeś po to żeby udowodnić że progi alertów smogowych zostały przekroczone, ale nie zostały jak sam pokazałeś na mapce. Czym sam sobie zaprzeczyłeś. Aby zrobiła się czerwona musisz poczekać do pierwszych mrozów: październik /listopad - początek sezonu grzewczego, a nie pierwszy wyjazd samochodów na drogi

Druga sprawa że odczyty z czujników airly.eu należy traktować z dużą rezerwą, często są one niedokładnie i przez nikogo nie kontrolowane, wiarygodne odczyty są z GIOŚ.
Edytowane przez: "HappyGrzes" lip 14.
Z rok temu była wyprzedaż poprzedniego modelu, już go miałem kupić za około 200zl ale zauważyłem że nikt łącznie z firmą goclever nie sprzedaje już filtrów. Obawiam się że za rok i ten oczyszczacz zniknie z oferty a razem z nim filtry. Nie podejrzewam żeby za pięć lat był problem z filtrami do xiaomi.
ares13/07/2019 22:02

Po 2 miesiącach nadal ma taką samą sprawność jak pierwszego dnia. Używam mi …Po 2 miesiącach nadal ma taką samą sprawność jak pierwszego dnia. Używam miernika Xiaomi do sprawdzania czystości powietrza. Inne oczyszczacze były gorsze


To jak jest z tymi filtrami są ogólno dostępnel? Może są jakieś zamienniki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst