Niestety, ta okazja już wygasła

Oczyszczacz powietrza BEKO ATP3100N

mar 18. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejny raz promka. Można jeszcze coś uciulać z cashback Goodie(1.4%). Zamienniki też udało się komuś z poprzedniej wstawki zlokalizować. Jak ktoś nie ma dużych wymagań to cena sztos


Czyste powietrze na wyciągnięcie ręki514590_1.jpg


Wyjątkowy oczyszczaczNie ulega wątpliwości, że oczyszczacze powietrza ze względów zdrowotnych stają się coraz bardziej popularne w naszych domach, ale czy muszą służyć tylko i wyłącznie do wykonywania jednego podstawowego zadania? Innowacyjne rozwiązanie BEKO "All-In-One" wychodzi poza standardowe ramy, oferując szereg dodatkowych funkcji przydatnych w codziennym życiu, szczególnie w naszej nowej rzeczywistości, gdy coraz więcej czasu spędzamy w domu.

514590_1.jpg


Kompaktowy rozmiarOczyszczacz BEKO ma tylko 40,5 cm wysokości, 22 cm szerokości i zaledwie 3 kg wagi, dzięki czemu nie jest to kolejny duży mebel, na który trudno znaleźć miejsce. Przy tak niewielkich gabarytach można go postawić w niemal każdym miejscu, dlatego doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego, sypialni lub "home office", gdzie podczas zdalnej pracy lub nauki spełni kilka zadań równocześnie.

514590_1.jpg


Wyjątkowy designOczyszczacz nie tylko musi być skuteczny, ale ze względu na to, że stoi w widocznym miejscu, powinien również ładnie prezentować się i cieszyć oko każdego z domowników, jak również gości. Model BEKO w nowoczesnej biało-czarnej kolorystyce za swoje walory estetyczne został wyróżniony prestiżową nagrodą IF Design 2021.

514590_1.jpg


Laserowy czujnik jakości powietrzaJaki jest sens oczyszczania powietrza i w jaki sposób dobrać właściwy tryb pracy, jeśli nie znamy aktualnego poziomu zanieczyszczenia? Cyfrowy wskaźnik na wyświetlaczu pokazuje w czasie rzeczywistym stężenie szkodliwych cząstek PM2.5 w zakresie od 0 do 500 ug/m3. W łatwy sposób możesz odnieść wskazany wynik do 6-stopniowej skali jakości powietrza umieszczonej bezpośrednio na urządzeniu.

514590_1.jpg


Skuteczna 3-poziomowa filtracjaKażdy oczyszczacz, żeby spełniał swoją podstawową funkcję, musi być wyposażony w odpowiedni zestaw filtrów dostarczonych wraz z urządzeniem. W modelu BEKO znajdziemy zmywalny filtr wstępny zbierający największe zanieczyszczenia, aktywny filtr węglowy niwelujący nieprzyjemne zapachy oraz filtr HEPA 13 z najwyższą skutecznością zatrzymywania 99,95% szkodliwych cząsteczek*. Oba wymienne filtry są zintegrowane w jedną część (dostępną w sprzedaży pod symbolem ATP5500HF), dzięki czemu łatwiej i taniej można je wymienić za jednym razem.

514590_1.jpg


Automatyczny jonizatorDodatkowo o jakość powietrza zadba automatycznie uruchamiany jonizator, który wprowadza jony ujemne do wyjściowego strumienia powietrza, żeby zwiększyć efektywność procesu oczyszczania. W ciągu zaledwie godziny dwa wbudowane wentylatory skutecznie oczyszczą powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 24 m2.

514590_1.jpg


Wyświetlacz LEDOczyszczacz BEKO wyposażony jest w szereg praktycznych wskaźników umieszczonych na intuicyjnym panelu sterowania. Dzięki dotykowym przyciskom w łatwy sposób uruchomisz urządzenie, wybierzesz jedną z 3 dostępnych prędkości, ustawisz cichy tryb uśpienia, jak również zostaniesz poinformowany o konieczności wymiany filtra lub niedomknięciu tylnej pokrywy.

514590_1.jpg


Bezprzewodowa ładowarka do telefonuCoraz więcej modeli smartfonów wyposażonych jest w funkcję ładowania indukcyjnego bez konieczności stosowania kabla i nie ma wątpliwości, że za jakiś czas każdy z nas będzie korzystał z tego wygodnego standardu. Oczyszczacz BEKO jest już przygotowany na taką przyszłość i daje możliwość naładowania telefonu w bezpiecznym miejscu bez konieczności stosowania osobnej ładowarki.

514590_1.jpg


AromatyzerAromaterapia staje się coraz bardziej popularna w naszych domach, gdyż ulubione zapachy wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Oczyszczacz BEKO ma wbudowany dyfuzor, więc pozostaje tylko zaaplikować ulubione olejki eteryczne do dedykowanej szufladki, żeby od razu poczuć różnicę.

514590_1.jpg

Co w zestawie?Zakupując Oczyszczacz powietrza BEKO ATP3100N otrzymujesz kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.
Zwiń opis


Dane techniczneCharakterystyka
Techniczne
Parametry
Filtracja powietrzaTakNawilżanieNieRodzaj filtraHEPA 13Technologia oczyszczaniaAir PurifierWskaźnik zanieczyszczenia powietrzaTakWydajność [m3/h]100RodzajOczyszczacz powietrzaFunkcjeFiltracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrzaGłębokość [mm]220Sterowanie smartfonemNieSzerokość [mm]220Wyposażenie dodatkoweBrakFunkcje dodatkoweCzujnik laserowy, Ładowania indukcyjne, Możliwość użycia olejków aromatycznych, Wyświetlacz LEDWysokość [mm]405Poziom hałasu [dB]40Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]24Moc [W]30JonizatorTakKolorBiało-czarnyZałączona dokumentacjaInstrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjnaGwarancja24 miesiące
Aktualizacje społecznościowe
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz