176°
Opublikowano 2 dni temu

Octopus Ultrasonic | Specjalny środek do czyszczenia ultradźwiękowego, koncentrat, do czyszczenia okularów, biżuterii, itp. (1000 ml)

77,69zł99,27zł-22%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
2 310
2 719

O tej okazji

Szukałem dobrego środka do czyszczenia biżuterii w myjce dźwiękowej i znalazłem taką ofertę. Cena wydaje się atrakcyjna.
Na Allegro 119 zł. allegro.pl/ofe…516
848842-9I3k3.jpg
 • ✔ Mocne czyszczenie – głęboko oczyszcza szkła mineralne i z tworzywa sztucznego z okularów, elementów mechanicznych, biżuterii, zegarków, produktów dentystycznych (protez, wędzidła, aparatów ortodontycznych), głowic golących, monet, złota, srebra itp.
 • ✔ Oszczędność czasu i kosztów – koncentrat zaoszczędzi Ci wysiłku i czasu podczas żmudnego czyszczenia e-papierosów (parowników), bransoletek, zegarków oraz biżuterii i innych przedmiotów. Umieść przedmiot w kąpieli ultradźwiękowej ze środkiem czyszczącym i po krótkim czasie otrzymasz całkowicie oczyszczony przedmiot.
 • ✔ Optymalne dozowanie – w zależności od stopnia zabrudzenia może być rozcieńczony i stosowany w każdym urządzeniu ultradźwiękowym w stosunku mieszanki do 1:10. Pomaga w przypadku lekkich i silnych zabrudzeń i jest przy tym delikatny dla materiałów takich jak metale szlachetne i tworzywa sztuczne
 • ✔ Higieniczna wydajność czyszczenia – nasz specjalny koncentrat do czyszczenia czyści higienicznie trudne do czyszczenia miejsca i nie składa się przy tym z surowych środków chemicznych, ale jest biodegradowalny.
 • ✔ Idealny towarzysz na co dzień – nasz koncentrat do czyszczenia jest obecnie stosowany przez wiele grup zawodowych, takich jak optycy, chirurdzy, złotnicy i przemysł, zapewniając profesjonalne czyszczenie.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika lubien1
  Kupiłem ten:
  Qindoo Uniwersalny koncentrat do czyszczenia ultradźwięków, 1 mała łyżeczka do herbaty na 500 ml, pół łyżeczki – jeden rozpylacz do 250 ml płynu do urządzeń domowych, 500 ml (500 ml) amzn.eu/d/9…7e7
  Cenowo za 1litr wychodzi znacznie korzystniej bo 56,56zł.
  Awatar użytkownika xxeross
  Dzięki. A jak sobie radzi, np. z biżuterią lub okularami?
 2. Awatar użytkownika radier
  A ocet i soda od czego są?
  Awatar użytkownika ba__rd
  siebie tez myjesz octem i soda? pewnie sie da, tylko po co
 3. Awatar użytkownika paszczus
  A jaka myjkę ultradźwiękowa do tego polecicie?
  Awatar użytkownika lubien1
  Kupiłem coś takiego za 80zł. Spełnia swoje zadanie.
  Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz!
  166,38zł | 30/50W Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Sonikator Wibracje kąpieli Ultradźwiękowe części biżuterii Okulary Płytka drukowana Maszyna do czyszczenia zegarków
  a.aliexpress.com/_Eu…ixZ
 4. Awatar użytkownika b_g
  Serio myślałam że ultradźwiękowa myjka myje ultradźwiękami i wodą
  Awatar użytkownika Iwanme
  Bo myje, ale z detergentem myje lepiej.
 5. Awatar użytkownika MSTRKRFT
  Warto to kupić i do tego myjkę ultradźwiękowa żeby wyczyścić zegarek DW?
  Awatar użytkownika Iwanme
  Zegarka w całości tym raczej bym nie czyścił. Właściwie niezależnie od tego jaki to zegarek to wibracje mogą go uszkodzić.
  Musiałbyś rozebrać go i osobno wyczyścić kopertę i szkło.
 6. Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Wczoraj odebrałem i przetestowałem. Przed włożeniem biżuterii woda była krystalicznie czysta. Po zakończeniu czyszczenia wygląda jak na poniższym zdjęciu. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia stanu biżuterii przed czyszczeniem. Teraz wygląda jak prawie nowa. Uważam, że ten środek jest bardzo dobry.
  18947749-88xVE.jpg
Awatar użytkownika