Niestety, ta okazja już wygasła
Obudowa na dysk i-Tec MySafe 2,5" USB 3.0 Easy czarna
422° Zakończono

Obudowa na dysk i-Tec MySafe 2,5" USB 3.0 Easy czarna

29,99zł49,99zł-40% 7,90zł OleOle! Okazje
22
422° Zakończono
Obudowa na dysk i-Tec MySafe 2,5" USB 3.0 Easy czarna
lip 13.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
taka sama cena w RTVEuroAGD euro.com.pl/akc…tml
Cena z kodem: SUPRB10072020
IMO bardzo dobra obudowa na 2,5" dysk HDD lub nośnik SSD.
Żadnych śrubek, więc łatwo jest żonglować dyskami jeśli zachodzi taka potrzeba.
Odbiór darmowy w Wa-wie.
Aktualizacje społecznościowe
OleOle! OkazjeOleOle! kupony rabatowe
22 Komentarze
Nic nie napisane czy obsługuje UASP protokół. Inaczej będzie wolne jak żółw i o transferach 500mb/s można zapomnieć
Mam, polecam. Regularnie w użyciu, pod TV, laptop, adapter przepinam przy kopiowaniu danych itd.
SewerynWiśniewski13/07/2020 07:58

Nic nie napisane czy obsługuje UASP protokół. Inaczej będzie wolne jak żół …Nic nie napisane czy obsługuje UASP protokół. Inaczej będzie wolne jak żółw i o transferach 500mb/s można zapomniećProducent chwali się transferem do 5Gbps, więc teoretycznie 500MB/s jest realne.
Jankes_zg13/07/2020 08:13

Producent chwali się transferem do 5Gbps, więc teoretycznie 500MB/s jest r …Producent chwali się transferem do 5Gbps, więc teoretycznie 500MB/s jest realne.


To znaczy tyle i aż tyle że mamy do czynienia z interfejsem USB 3.1 gen 1.
Kupione, dzięki
Mam do SSD i wyciąga maksymalna prędkość. Co ciekawsze to z obudowy można łatwo wyjąć cały adapter.
A miałem nic nie kupować w tym tygodniu....
w euro najtańsza dostawa 9,90, nie ma odbioru za free w sklepie
Edytowane przez: "Artur_Kot" lip 13.
Mam taką samą z Chin. Kupiona za 13 zł. Jedyna wada to krótki kabel, którego nie mozna zmienić.
Wygląda identycznie jak maiwo k104, o ile to to samo a pewnie tak jest to polecam.
Nie obcina transferu z SSD, nie miałem żadnego problemu do tej pory, adapter współpracuje bez problemu z tv i konsolami.
a ktoś mi powie czy jak wyjmę dysk ze starego laptopa na którym była vista, i podłączę teraz w ten sposób pod nowy komputer na którym jest win10, to czy będę mógł przejrzeć zawartość tego starego dysku, tak jakby to był pendrive ?
Ps2slim113/07/2020 10:23

a ktoś mi powie czy jak wyjmę dysk ze starego laptopa na którym była vis …a ktoś mi powie czy jak wyjmę dysk ze starego laptopa na którym była vista, i podłączę teraz w ten sposób pod nowy komputer na którym jest win10, to czy będę mógł przejrzeć zawartość tego starego dysku, tak jakby to był pendrive ?


tak
Ps2slim113/07/2020 10:23

a ktoś mi powie czy jak wyjmę dysk ze starego laptopa na którym była vis …a ktoś mi powie czy jak wyjmę dysk ze starego laptopa na którym była vista, i podłączę teraz w ten sposób pod nowy komputer na którym jest win10, to czy będę mógł przejrzeć zawartość tego starego dysku, tak jakby to był pendrive ?Po to właśnie to jest
Mam wersję z końcówką USB-C 3.1, polecam, działa bez zarzutu już kilka miesięcy.
Dobra obudowa, łatwość zamiany dysków, cena z pl ok +
Dalej nie wiemy czy wspiera UASP który wg opisu innego dysku daje sporego boosta. Skoro nie ma w opisie to zakładam ze nie ma tego:


Dla zwiększenia szybkości przesyłania danych w obudowie zaimplementowano technologię UASP (USB Attached SCSI Protocol). Dzięki temu protokołowi urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.
uwaga na tego typu obudowy - przynajmniej pod smart tv philips, dysk nie dał się sformatować bez UASP, nadaje się raczej jako dysk zewnętrzny do przechowywania danych.
SewerynWiśniewski13/07/2020 07:58

Nic nie napisane czy obsługuje UASP protokół. Inaczej będzie wolne jak żół …Nic nie napisane czy obsługuje UASP protokół. Inaczej będzie wolne jak żółw i o transferach 500mb/s można zapomniećTylko informacyjnie, na przyszłość... sprawdziłem osobiście, bo dziś obudowa doszła i UASP jest obsługiwane
4741686-1bNyX.jpg
Edytowane przez: "Jankes_zg" lip 15.
Przyszła obudowa bo też się skusiłem ale dysk 2.5 5400 z lapka na nim nie ruszył (samsung ST640LM001). Smuteczek. Obstawiam za mało prądu, rozkręca talerze, miga i zatrzymuje. Raczej bym celował pod SSD z tą obudową.

edit. Poprawka - ruszyło wpięte bezpośrednio na płytę główną do USB 3.0 (na front panelu nie ruszyło). Tak jak myślałem, dużo prądu potrzebuje więc nie wszystkie urządzenia rozpoznają (telewizory itd.) Na tym samym front panelu działa mi dysk przenośny transcenda dla porównania.
Edytowane przez: "diem" lip 16.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Jankes_zg. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst