Niestety, ta okazja już wygasła

Obudowa komputerowa Gigabyte C200 Glass (GB-C200G) @Morele

cze 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Obudowa komputerowa Gigabyte C200 Glass (GB-C200G) za 199 zł w Morele.net
Dostawa kurierem PP jest bezpłatna.

  • Kompatybilność: Micro ATX (uATX), Mini ITX, ATX
  • Maksymalna długość karty graficznej [cm]: 33
  • Typ obudowy: Midi Tower
  • USB Typ-C: Brak
  • Zasilacz: Nie

Zapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z czarną obudową Gigabyte C200. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia się minimalistycznym gamingowym designem, uzupełnionym przez przeszklony panel boczny i podświetlenie LED. Możesz z dumą wyeksponować stworzoną konfigurację i ukazać desktopa skąpanego w wielokolorowym blasku. Przestronne wnętrze pomieści wszystkie niezbędne komponenty, a fabryczny system chłodzenia zapewni odpowiednią wentylację.

550008-IlQup.jpg
Z Gigabyte C200 poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów. Przestronne wnętrze pomieści płyty główne w formatach od mini-ITX do ATX, jak również wydajne karty graficzne o długości do 330 mm. Otwór w tacce dla płyty głównej wspomaga instalację wydajnego chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 165 mm.

W Gigabyte C200 przewidziano 2 miejsca montażowe dla dysków w formacie 2,5’’/3,5’’ oraz 2 dla dysków 2,5’’. Aby poprawić skuteczność chłodzenia i wentylację, miejsce na zasilacz ATX znalazło się na podłodze obudowy. Natomiast system aranżacji kabli pozwoli Ci z łatwością ukryć zbędne przewody i zachować estetyczny porządek.

550008-Lr35w.jpg
Gigabyte C200 jest fabrycznie wyposażona w 1 wentylator, który już na starcie zapewniają optymalny obieg powietrza wokół wszystkich podzespołów. To jednak nie koniec jej możliwości. Obudowa przewiduje łącznie 6 miejsc montażowych przeznaczonych do instalacji wentylatorów, jak również radiatorów chłodzenia wodnego wielkości nawet 280 mm. Łatwe w demontażu filtry przeciwkurzowe ułatwią utrzymanie wnętrza Gigabyte C200 w czystości. Na zewnątrz obudowy znalazł się zestaw najważniejszych portów oraz przełącznik podświetlenia RGB.

550008-pfUq2.jpg
Aktualizacje społecznościowe

23 Komentarze