Niestety, ta okazja już wygasła
Observer: System Redux dla posiadaczy pierwszej wersji MS Polska
348° Zakończono

Observer: System Redux dla posiadaczy pierwszej wersji MS Polska

21,99zł109,99zł-80% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
16
348° Zakończono
Observer: System Redux dla posiadaczy pierwszej wersji MS Polska
paź 18. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla posiadaczy pierwszej wersji Observer nowa poprawiona wersja na nowe konsole Xbox Series S|X w bardzo dobrej cenie.
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
16 Komentarzy
Taki upgrade powinien być za darmo
Rafciu9218/10/2020 08:38

Taki upgrade powinien być za darmo


Tak, bo praca ludzi nic nie kosztuje
pawel-t18/10/2020 09:52

Tak, bo praca ludzi nic nie kosztuje


Skok na kasę a praca ludzi to dwie różne rzeczy. O ich wynagrodzenie bym się nie martwił
Rafciu9218/10/2020 08:38

Taki upgrade powinien być za darmo


A to dlaczego? Należy Ci się?

Sam się zrobił? Jak czytam takie roszczeniowe brednie to się cieszę że cię boli że musisz dać kasę.

Bardzo dobrze że nie jest za darmo. Kilka rzeczy dodali. Za darmo dla posiadaczy to powinien być NFS HP Remaster. To taka sama gra. Observer ma istotne zmiany. Na bank nie widziałeś zwiastuna.
Edytowane przez: "KocurMarek" paź 18.
KocurMarek18/10/2020 10:11

A to dlaczego? Należy Ci się?Sam się zrobił? Jak czytam takie roszczeniowe …A to dlaczego? Należy Ci się?Sam się zrobił? Jak czytam takie roszczeniowe brednie to się cieszę że cię boli że musisz dać kasę.Bardzo dobrze że nie jest za darmo. Kilka rzeczy dodali. Za darmo dla posiadaczy to powinien być NFS HP Remaster. To taka sama gra. Observer ma istotne zmiany. Na bank nie widziałeś zwiastuna.


Jest coś takiego jak Smart delivery fajnie jakby więcej firm z tego korzystało. Wyluzujcie to tylko moja opinia co do nfsa to się zgadzam.
Na epic game jest to samo promo. 5e dla posiadaczy pierwszej wersji. Kupione bo grafa robi mega robotę. Szkoda tylko że premiera prawie na równo z cyberpunk 2077.
I tak głupia gra.
Rafciu9218/10/2020 08:38

Taki upgrade powinien być za darmoa Ty pracujesz za darmo? posprzątasz mi ogród? mam jeszcze kilka prac wokół domu.
wrzuć kontakt do siebie bo będzie więcej chętnych
Edytowane przez: "karinio" paź 18.
Deus_Vult18/10/2020 10:48

I tak głupia gra.


wspaniała recenzja, a teraz podrzuć co Ty spłodziłeś w swoim życiu
KocurMarek18/10/2020 10:11

A to dlaczego? Należy Ci się?Sam się zrobił? Jak czytam takie roszczeniowe …A to dlaczego? Należy Ci się?Sam się zrobił? Jak czytam takie roszczeniowe brednie to się cieszę że cię boli że musisz dać kasę.Bardzo dobrze że nie jest za darmo. Kilka rzeczy dodali. Za darmo dla posiadaczy to powinien być NFS HP Remaster. To taka sama gra. Observer ma istotne zmiany. Na bank nie widziałeś zwiastuna.bo to jest suweren i on ma pićcet oraz reparacje za to że się urodził kraśnik polski przaśnik
karinio18/10/2020 14:44

a Ty pracujesz za darmo? posprzątasz mi ogród? mam jeszcze kilka prac w …a Ty pracujesz za darmo? posprzątasz mi ogród? mam jeszcze kilka prac wokół domu. wrzuć kontakt do siebie bo będzie więcej chętnych


W grze jest mocny przerost formy nad treścią. Zamiast budować klimat to mamy nurzący wielominutowy pokaz jakby zgliczowanych scenek które ni jak nie da się odszyfrować. Wygląda to tak jakby jakiś student tworzył sobie jakieś losowe grafiki i mimo wielu błędów postanowiono je NACIEPAĆ do gry. Widać biede projektową. Nie gadamy z postaciami. Rozmawiamy prawie z wszystkimi... przez drzwi. Klimat jest mocno klaustrofobiczny . Zagadek jest bardzo mało. Gra nie jest straszna bo skonstruowana tak że nie ma jak uciekać, jak sie bronić więc wiesz że nic ci sie nie stanie. System badania dowodów mało ciekawy .

Gra ciekawa tylko dla tych którzy lubią sobie "ryć banie".
Rafciu9218/10/2020 10:16

Jest coś takiego jak Smart delivery fajnie jakby więcej firm z tego k …Jest coś takiego jak Smart delivery fajnie jakby więcej firm z tego korzystało. Wyluzujcie to tylko moja opinia co do nfsa to się zgadzam.


Jest cos takiego co sie nazywa Placa. Placa wynika z pracy. Praca zostaje wykonana i wychodzi na to ze nalezy sie placa. Calkiem logiczne.

Smart Delivery to inicjatywa MSu - taka funkcjonalnosc, ktora MS chce wypromowac konsole Xbox Series jako przyjazna graczom. To jest instrument marketingowy. Nie myl tego z mozliwosciami technologicznymi, bo swojego rodzaju Smart Delivery istnieje jako kompatybilnosc wsteczna dla gier z pierwszego Xa, ktore maja podbita rozdzialke, wyzszy klatkach i panoramiczne rozdzielczosci (a nie 4:3 jako to bylo w czasach TV CRT).

Nie rozumiem, dlaczego chcesz za darmo cos, na co musial pracowac zespol ludzi. Przeciez taka gre trzeba przetestowac na nowej platformie i kto wie na ile latwy jest proces samego portowania.Nalezy Ci sie jak sobie zapracujesz. Naprawde nie masz 20 PLN na gre?
karinio18/10/2020 14:47

bo to jest suweren i on ma pićcet oraz reparacje za to że się urodził kr …bo to jest suweren i on ma pićcet oraz reparacje za to że się urodził kraśnik polski przaśnik


PRzepraszam. Ja prosty kundel jestem i mam proste zasady. Juz posprzatam po sobie i wiecej sie tu nie pojawie. Klaniam sie w pas. Prosze o wybaczenie. Nie wiedzialem.
KocurMarek18/10/2020 18:23

PRzepraszam. Ja prosty kundel jestem i mam proste zasady. Juz posprzatam …PRzepraszam. Ja prosty kundel jestem i mam proste zasady. Juz posprzatam po sobie i wiecej sie tu nie pojawie. Klaniam sie w pas. Prosze o wybaczenie. Nie wiedzialem.


zgadujmy czym zawodowo zajmuje się użytkownik o pieszczotliwym nicku Rafciu92
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst