Niestety, ta okazja już wygasła
Observer @ Steam
172° Zakończono

Observer @ Steam

30,67zł122zł-75% Darmowa dostawa DarmowaFanatical Okazje
7
wrz 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za €6,99

Akcja Observer rozgrywa się w dystopijnej wersji przyszłości – w Krakowie z 2084 roku. Gracz wciela się w Daniela Lazarskiego (w roli tej wystąpił Rutger Hauer, aktor znany m.in. z filmu Łowca androidów), jednego z detektywów neuronowych zwanych Obserwatorami, zdolnych hakować umysły podejrzanych. Pracuje on dla elitarnej jednostki policji finansowanej przez potężną korporację Chiron.

Fabuła gry zawiązuje się w momencie, gdy główny bohater otrzymuje list od zaginionego syna, który okazuje się wysoko postawionym inżynierem pracującym dla Chiron Corporation. Protagonista podejmuje śledztwo, które prowadzi go do krakowskich slumsów i zmusza do przeżywania mrocznych wspomnień i koszmarów zarówno przestępców, jak i ich ofiar.

Observer to gra przygodowa w konwencji horroru z akcją przedstawioną z pierwszej osoby. Przez większość czasu gracz przemierza mroczne lokacje i wchodzi w interakcje z napotkanymi postaciami. Istotnym elementem są sekwencje, w których bohater włamuje się do umysłów podejrzanych i staje się częścią przeżytych przez nich koszmarów, spotęgowanych przez ich najgorsze lęki. Gra przypomina wówczas klasyczny survival horror, podczas którego jesteśmy świadkami niepokojących, paranormalnych wydarzeń i unikamy śmiertelnych zagrożeń.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Gra wg mnie warta zakupu, może i nie jest zbyt straszna jak na horror, ale fabuła bardzo ciekawa
Było za free
Właśnie się zastanawiałem czy nie dodać, bo widziałem na Fanaticalu, ale znalazłem na Gamivo połowę taniej.
xxeross27/09/2019 22:44

Kiedy? Gdzie?Nie znalazłem tu takiej okazji.

Był za darmo dla posiadaczy Twitch Prime.

O ile sam Twitch Prime (lub Amazon Prime który również zawiera Twitch Prime) nie jest darmowy, to ma bezpłatny okres próbny w którym można na stałe przypisać do swojego konta aktualne gifty dla subskrybentów.
Może to miał na myśli kolega wyżej pisząc "było za free".
xxeross27/09/2019 22:44

Kiedy? Gdzie?Nie znalazłem tu takiej okazji.


Teraz jest chyba w gamepass , z tego co kojarzę.
Edytowane przez: "Victoremque" wrz 28.
Gamepass na Xbox za darmo A i tak nie polecam . Szkoda czasu ,straszna nuda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst