Niestety, ta okazja już wygasła
Obniżka za kurs Davinci Resolve
128° Zakończono

Obniżka za kurs Davinci Resolve

386zł1.300zł-70%
3
wrz 3.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moja pierwsza wstawką więc witam i proszę nie bić.
Na pepperze wiele nie znalazłem odnośnie kursów do Davinci Resolve a jest to jeden z popularniejszych programów do edycji video. Film Simplified z okazji dnia pracy (chyba to się tak u nich nazywa 😁) zorganizował obniżkę na cały pakiet.
Cena w dolarach 97$ po kursie z revoluta wychodzi jakieś 385 zł
Cena regularna 600$ - czy adekwatną tego nie mi oceniać ale w Polsce za kursy video płaci się podobne pieniądze i większe.
Co do kursów ja korzystałem z darmowych i są naprawdę spoko. Wielu rzeczy się nauczyłem. Oczywiście darmowe kursy nie pokazują wszystkiego ale też nie są złożone w ten sposób żeby wykupić płatne.
Więc i to mogę polecić.
Od teraz promocja trwa do końca jutrzejszego dnia.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

3 Komentarze
o, akurat używam tego. Tylko kodeka muszę mieć jakiegoś szybszego i mniej zasobożernego. Ktoś używa i poleci jakiś dobry kodek za free ?
Tak do gradingu raczej tylko bo edytować w tym ciężko ale program fajny, o ile wersja darmowa nie wystarczy...
gildor03/09/2019 20:02

Tak do gradingu raczej tylko bo edytować w tym ciężko ale program fajny, o …Tak do gradingu raczej tylko bo edytować w tym ciężko ale program fajny, o ile wersja darmowa nie wystarczy...


A dlaczego nie da się edytować? Ja edytuje, koloruję, używam fusion do efektów i eksportuje do finalnego formatu od a do z
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od michal.gr. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst