Niestety, ta okazja już wygasła
Obniżka cen -10% w Gamivo
-58° Zakończono

Obniżka cen -10% w Gamivo

12
wrz 19.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Obniżka dotyczy wszystkich produktów w sklepie. Czyli również z kartami przedpłaconymi. Wartość koszyka nie może przekroczyć 220.18 zł.
Dla przykładu zmieniając kurs na EURO PS+ 365 dni 158,55 z revolut. Bez tego ok.161 zł:

187678.jpg
187678.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Gamivo OkazjeGamivo kody rabatowe

Grupy

12 Komentarzy
Dzięki PS+ w dobrej cenie
-? Kto to daję?
Wie ktoś czy można dwa razy użyć na jednym koncie?
Rawq19/09/2019 19:55

Dzięki PS+ w dobrej cenie


Sam z tego skorzystałem kupując bracholowi dopóki nie zobaczył sam że płace 158,59 zł to nie chciał uwierzyć.
Pelus_.19/09/2019 20:20

-? Kto to daję?Wie ktoś czy można dwa razy użyć na jednym koncie?Właśnie sprawdziłem i nie można. Wyskakuje komunikat że kupon został już użyty. Skąd - to jest pepper. Tego nigdy nie ogarniesz. Nie reaguję już na nie bo zawsze ktoś mimo takich ocen znajdzie coś dla siebie i skorzysta. Nie każdy siedzi tu non stop i czasami ludzie spóźniają się na poprzednie promki a mogą skorzystać na aktualnej.
Edytowane przez: "Gajos" wrz 19.
Ile trwa przelew w serwisie przelewy24 bo dalej mam status in progress
Robson8919/09/2019 21:52

Ile trwa przelew w serwisie przelewy24 bo dalej mam status in progress


Mi wywaliło błąd
Musiałem kartą z drugiego konta bo kod nie wchodzi dwa razy
Gajos19/09/2019 20:30

Sam z tego skorzystałem kupując bracholowi dopóki nie zobaczył sam że p …Sam z tego skorzystałem kupując bracholowi dopóki nie zobaczył sam że płace 158,59 zł to nie chciał uwierzyć. Właśnie sprawdziłem i nie można. Wyskakuje komunikat że kupon został już użyty. Skąd - to jest pepper. Tego nigdy nie ogarniesz. Nie reaguję już na nie bo zawsze ktoś mimo takich ocen znajdzie coś dla siebie i skorzysta. Nie każdy siedzi tu non stop i czasami ludzie spóźniają się na poprzednie promki a mogą skorzystać na aktualnej.


No cena bajka
Właśnie dostałem meila z przelewy 24 ze transakcja nie powiodła się , a w statusie pokazuje dalej in progress
Robson8919/09/2019 22:29

Właśnie dostałem meila z przelewy 24 ze transakcja nie powiodła się , a w s …Właśnie dostałem meila z przelewy 24 ze transakcja nie powiodła się , a w statusie pokazuje dalej in progress


Pieniądze pobrane przez serwis. Może u nich był jakiś błąd. Ja zawsze używam paypal albo płatności kartami i nigdy nie miałem problemów. Tym razem pierwszy raz użyłem revoluta i zakupu w obcej walucie i również brak problemów.
@Gajos nie wiem czemu oznaczyli Twoją okazję z kodem -20% jako spam, ale dzięki bo u mnie zadziałał na dwóch kontach.
Edytowane przez: "Shakal_ATT" wrz 24.
Shakal_ATT24/09/2019 22:15

@Gajos nie wiem czemu oznaczyli Twoją okazję z kodem -20% jako spam, ale d …@Gajos nie wiem czemu oznaczyli Twoją okazję z kodem -20% jako spam, ale dzięki bo u mnie zadziałał na dwóch kontach.


No właśnie pisałem tam w tej sprawie że to jest głupota i błąd bo już jedna inna osoba potwierdziła działanie tego kodu i więcej osób mogło na nim skorzystać. Teraz widzę że ty też miałeś okazję skorzystać. Oni muszą mieć jakieś problemy z systemem bo mi dość często wywala błąd przy finalizowaniu transakcji i jakoś tego ogarnąć nie mogą. Nawet założyłem nowe konto. Nie kombinowałem a na końcu gdy chciałem zapłacić to wywalało mi błąd zamiast przechodzić do strony z podawaniem danych karty. SUPPORT tłumaczył się tym że to kod indywidualny więc napisałem że OK ale ten kod działa też u innych osób tak więc nie jest taki INDYWIDUALNY a nie zawsze muszą i wszyscy skorzystać tak jak np. z tymi akcjami AMAZONA. Nie każdy mam możliwość się załapać no i wyraźnie napisałem nawet w ofercie MOŻLIWE a nie że na pewno a dalej całą resztę w opisie co i jak. Później zauważyłem już że poszła przez nich jako SPAM i delete. No ale co zrobisz. To przecież pepper. YTu nie zawsze patrzy się na ludzi, dobrą okazję czy mega cebule jak np. w tym przypadku bo BEZ promocji można mieć promocję i to na wszystko a ostatnio gamivo nie daje takich luksusów. Już też myślałem czy nie dodać tego kodu i info przy jakiejś innej okazji. Wtedy może by nie zniknęło. Ale cholera go wie jak na to obsługa by zareagowała. hehhe A MOŻE OBURZONA WIARA U KTÓRYCH NIE ZADZIAŁAŁ PISAŁA Z PRETENSJAMI TO GO WYAŁTOWALI ABY NIE SŁUCHAĆ PŁACZU. HAHAHH
Edytowane przez: "Gajos" wrz 24.
Gajos24/09/2019 23:02

No właśnie pisałem tam w tej sprawie że to jest głupota i błąd bo już jedna …No właśnie pisałem tam w tej sprawie że to jest głupota i błąd bo już jedna inna osoba potwierdziła działanie tego kodu i więcej osób mogło na nim skorzystać. Teraz widzę że ty też miałeś okazję skorzystać. Oni muszą mieć jakieś problemy z systemem bo mi dość często wywala błąd przy finalizowaniu transakcji i jakoś tego ogarnąć nie mogą. Nawet założyłem nowe konto. Nie kombinowałem a na końcu gdy chciałem zapłacić to wywalało mi błąd zamiast przechodzić do strony z podawaniem danych karty. SUPPORT tłumaczył się tym że to kod indywidualny więc napisałem że OK ale ten kod działa też u innych osób tak więc nie jest taki INDYWIDUALNY a nie zawsze muszą i wszyscy skorzystać tak jak np. z tymi akcjami AMAZONA. Nie każdy mam możliwość się załapać no i wyraźnie napisałem nawet w ofercie MOŻLIWE a nie że na pewno a dalej całą resztę w opisie co i jak. Później zauważyłem już że poszła przez nich jako SPAM i delete. No ale co zrobisz. To przecież pepper. YTu nie zawsze patrzy się na ludzi, dobrą okazję czy mega cebule jak np. w tym przypadku bo BEZ promocji można mieć promocję i to na wszystko a ostatnio gamivo nie daje takich luksusów. Już też myślałem czy nie dodać tego kodu i info przy jakiejś innej okazji. Wtedy może by nie zniknęło. Ale cholera go wie jak na to obsługa by zareagowała. hehhe A MOŻE OBURZONA WIARA U KTÓRYCH NIE ZADZIAŁAŁ PISAŁA Z PRETENSJAMI TO GO WYAŁTOWALI ABY NIE SŁUCHAĆ PŁACZU. HAHAHH


Hmm szkoda ze go nie zapisałem
Rawq25/09/2019 08:26

Hmm szkoda ze go nie zapisałem


Kod "2209thankyou26k6" z mojej poprzedniej oferty -20% MOŻLIWE na GAMIVO na co niektóre konta. NIE DZIAŁA NA WSZYSTKIE.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst