Niestety, ta okazja wygasła 12 stycznia 2023.
74° Zakończono
18
Opublikowano 13 grudnia 2022

Obiektywy do smartfonów Apexel APL-DG10

69zł119zł-42%
Darmowa dostawa · AB Foto Okazje
Avatar
Opublikowane przez da_de
Dołączył w 2017
11
601

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Poszukując zestawu obiektywów do smartfona na prezent trafiłem najpierw na stronę Media Expert (149,99zł z 159,99zł). Poszukałem chwilę i okazało się że ABFOTO ma promocję jak w okazji. Dostawa za darmo przy odbiorze z salonu. Paczkomat 9zł. Jest też kurier. Jakości lustrzanki tym nie uzyskamy, ale dla chcących sprawdzić jak to działa cena nie wydaje się wygórowana ztego co wiem Apexel nie jest chińskim szrotem i ponoć jest wart swojej ceny w tej kategorii produktów.
AB Foto Więcej szczegółów na AB Foto
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Warte w ogóle uwagi i faktycznie coś daje? (Edytowano)
  Avatar
  Zależy co i do czego konkretnie.

  Z obiektywów tam wymienionych sens ma tylko soczewka do makro z dużym powiększeniem - ale to można sobie zrobić dość łatwo samemu, nie wiem czy warto płacić prawie 70zł (to jest po prostu silne szkło powiększające).

  Obiektyw szerokokątny nie będzie bardziej szerokokątny niż te montowane fabrycznie we współczesnych telefonach (nawet tych z niższej półki).
  Zoom ma tak słabą jakość (słaba ostrość, aberacja kolorów na krawędziach), że lepiej będzie zrobić zdjęcie bez tego 2 krotnego zooma a potem wykadrować i przeskalować. Zabawy w mocowanie telefonu spinaczami do lornetki mają sens gdy lornetka ma powiększenie x10 lub więcej i stoi na statywie (jakość też nie będzie dobra ale zooma x10 nie uzyska się cyfrowo).


  Z filtrów/efektów czasem się przydaje filtr polaryzacyjny, ale to tylko jeśli robi się zdjęcie nad wodą pod słońce. No i użycie tego z mocowaniem na klamerkę będzie bardzo problematyczne.

  Cała reszta jest bez sensu w telefonie, który zapisuje zdjęcia cyfrowo i można je potem łatwo poddać obróbce. Takie efekty specjalne na filtrach miały by sens gdyby robić zdjęcia na kliszy.
 2. Avatar
  Najwięcej wart w tym zestawie jest jest pudełko / pokrowiec, a soczewki to zabawka którą po 5 minutach wyrzuca się
 3. Avatar
  Kupione, zobaczymy co to warte
 4. Avatar
  Ta cena to żadna okazja. W czerwcu kupowałem po czterdzieści kilka złotych. Soczewki trzeba montować bardzo precyzyjnie. W tym budżecie to dobry wybór ale poszedł zwrot, nadają się do zabawy a nie profesjonalnych fotek.
  Avatar
  xD
 5. Avatar
  A to może ktoś poleci, nie koniecznie w promocji ale dobre soczewski pod smartfona?
Avatar