Niestety, ta okazja już wygasła

Obiektyw Sony E 16-70 F4 ZA OSS (SEL1670Z) Amazon Prime

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Na Ceneo od 3089 link

WYMIARY (ŚREDN. × DŁ.)66,6 × 75 mm (2 5/8 × 3 cale)
WAGA 308 g (10,9 oz)

E 16-70 mm f/4.0 ZA OSS to niewielki i lekki obiektyw dedykowany do aparatów z matrycą formatu APS-C. Uniwersalny zakres ogniskowych 16-70 mm odpowiada ogniskowym 24-105 mm w fotografii małoobrazkowej. Jest doskonałym rozwiązaniem jako wysokiej jakości podstawowy i główny obiektyw zmiennoogniskowy. Stała jasność oraz wbudowana stabilizacja doskonale sprawdzą się również podczas filmowania nie zmieniając parametrów ekspozycji przy zmianie ogniskowej.

Cechy i korzyści Uniwersalny zakres ogniskowych Obiektyw posiada zakres ogniskowych od 16 do 70 mm pozwalając na uzyskanie kąta widzenia od 23 do 83 stopni a więc od szerokiego kąta do teleobiektywu. Taki zakres doskonale sprawdzi się w codziennych zastosowaniach pozwalając na wykonanie większości tematów fotograficznych. Obiektyw przeznaczony jest do aparatów z matrycą APS-C ale da się założyć go również do aparatów z matrycą pełnoklatkową. W takiej sytuacji aparat przełącza się w tryb wykorzystujący tylko część matrycy i działa jak ten z matrycą APS-C.


Stała przysłona f/4.0 E 16-70 mm f/4.0 ZA OSS posiada stałą, maksymalną wartość przysłony f/4.0. Duża wartość przysłony pozwoli na wpuszczenie dużej ilości światła a tym samym fotografowanie w słabych warunkach oświetleniowych. Pozwoli również na uzyskanie małej głębi ostrości. Stałą "jasność" docenią również osoby zajmujące się filmowaniem gdzie zmiana ogniskowej podczas filmowanie nie zmieni parametrów naświetlania.


Jakość firmy Zeiss E 16-70 mm f/4.0 ZA OSS to model wyproduklowany dla Sony przez firmę ZEISS. Optyka tej firmy cechuje się najwyższymi parametrami i minimalnymi zniekształceniami. Przeciwodblaskowa powłoka Zeiss T osłabia powstawanie refleksów i tzw. duszków, dzięki czemu na zdjęciach widać bardzo naturalne kolory.


Wbudowana stabilizacja obrazu W obiektywie SEL-1670Z zastosowanostabilizator SteadyShot, który pozwala na znaczne wydłużenie czasu naświetlania. Stabilizacja doskonale sprawdza się również podczas filmowania zabezpieczając przed drganiem obrazu.


Doskonała jakość optyczna i niewielkie gabaryty Na budowę obiektywu składa się 16 elementów osadzonych w 12 grupach. W konstrukcji zastosowano soczewki asferyczne (eliminujące aberracje sferyczną), zaawansowane soczewki asferyczne AA oraz soczewki typu ze szkła ED. Takie połączenie dosknonale wpływa na jakość obrazu pozostawiając jednocześnie obiektyw lekkim i poręcznym. Waga obiektywu to tylko 308 gram a wymiary 66,6 × 75 mm


Doskonałe zdjęcia w słabym oświetleniu Połączenie dużej jasności obiektywu z wbudowaną stabilizacją idealnie sprawdzi się przy zdjęciach w słabym oświetleniu. Posiadając dodatkowo aparat z matrycą o wysokiej czułości zdjęcia w więksości sytuacji, nawet te nocne mozna robić "z ręki", bez konieczności używania statywu.


Szybki i cichy silnik AF Szybki a przy tym cichy silnik ustawiania ostrości pozwala na niemal natychamiastowe ustawienie ostrości w każdej sytuacjigwarantując ostre zdjęcia nawet podczas fotografowania ruchomych obiektów. Cicha praca silnika nie rozprasza fotografowanych oraz postronnych osób. Bezgłośna praca systemu AF ma znaczenie również przy filmowaniu. Stosując obiektyw 16-70 dźwięków ustawiania ostrości nie słychać na nagrywanym filmie, nawet korzystając tylko z wbudowanego w aparat mikrofonu.


Doskonałe portrety dzięki kołowej przysłonie Zastosowanie kołowej, 7-listkowej przysłony pozwala na efektowne, miękkie, przyjemne dla oka rozmycie tła. Niezależnie od tego, czy używasz obiektywu do fotografii reporterskiej, przyrody czy portretu możesz w przyjemny sposób rozmyć tło.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

1 Komentarz