Obiektyw Sony 135mm f/2.8 za 3700zł! @ Amazon.de
220°Zakończono

Obiektyw Sony 135mm f/2.8 za 3700zł! @ Amazon.de

Pepper 11
paź 5. 2016paź 5. 2016
Obiektyw Sony 135mm ze światłem 2.8 (SAL-135F28) przeceniony w niemieckim Amazonie kupimy za 858,31€ z dostawą do Polski kurierem DHL, co daje około 3700zł.


Ceny za ten obiektyw np. na Allegro lub Ceneo zaczynają się od 4799zł w górę.

Test obiektywu w języku angielskim znajdziecie tutajNajlepsze komentarze

Okazja najwyżej dla Gonciarza
11 Komentarzy

Okazja najwyżej dla Gonciarza

Autor Pepper

@sebuch1997 135 tyle kosztują - do canona ~4500, do nikona ~5500

kolega wyżej chyba nie widział ile kosztują najwyższe Lki które o dziwo są popularne u nas, a dopiero co filmowe obiektywy.
Ten tutaj to taka średnia polka gdyby miał 24-135 to byłby fajny
Gonciarz używa też jakoś niezbyt wyszukanego sprzętu chyba że się porwie niedługo na jakiegoś red'a

psycho1441 min

kolega wyżej chyba nie widział ile kosztują najwyższe Lki które o dziwo są popularne u nas, a dopiero co filmowe obiektywy. Ten tutaj to taka średnia polka gdyby miał 24-135 to byłby fajny Gonciarz używa też jakoś niezbyt wyszukanego sprzętu chyba że się porwie niedługo na jakiegoś red'a

Potwierdzam. Sam używam trzech eLek i cena 3700 nie jest niczym zawrotnym. Rzekłbym - podstawowa zabawka dla sredniozaawansowanego i wyżej.

Ja kupiłem SEL35F14, całkiem fajny, ale teraz sprzedać nie mogę

Siedzę już w fotografii trochę lat .... ale co to gonciarz?

@olaflarry Nie masz czego żałować - YouTube'a bardzo lubię, ale nie za tych wszystkich vloggerów, których urosło ostatnio jak nie wiem jakich grzybów po jak wielkiej ulewie, ale za wiele kanałów biorących na warsztat faktycznie istotne i potrzebne rzeczy, czyli przede wszystkim wszelkie edukujące z przeróżnych dziedzin. Vlogi są moim zdaniem zbędne i ogłupiające jak inne paradokumenty, którymi żyje obecnie telewizja. Gonciarz bodaj nie jest jeszcze taki zły, ale i tak mi szkoda życia na oglądanie czyjegoś innego.
Edytowane przez: "FireBird" paź 5. 2016

akurat gonciarz pod tym wzgledem jest bardzo strawny - nie przeszkadza mi jego tworczosc, czasami sobie spojrze co to wyczynia ale tak zeby oczekiwac na kazdy odcinek - to nie dla mnie, za malo czasu, jednak pod wzgledem youtuber'ow najbardziej go szanuje i nalezy mu sie.
ale jak widze letsplay'e to szlag mnie trafia... jak mozna ogladac kogos kto gra w gry... tak samo 5 sposobow na... czy inne abstrachuje ktore nie sa smieszne

Zgadzam się. Jak można biernie oglądać kogoś kto gra w jakąś durną grę? Niedługo dojdzie do tego że ludzie zaczną patrzeć... No nie wiem... Jak banda spoconych kolesi gra w piłkę! Paranoja :-)

bysiu3Paź 6.

Zgadzam się. Jak można biernie oglądać kogoś kto gra w jakąś durną grę? Niedługo dojdzie do tego że ludzie zaczną patrzeć... No nie wiem... Jak banda spoconych kolesi gra w piłkę! Paranoja :-)Następny etap to oglądanie kogoś oglądającego jak ktoś gra w grę...


No do tego jeszcze daleko. To prawie tak idiotyczne jak oglądanie kogoś oglądającego telewizję. Nigdy do tego nie doj... Zaraz... Google Box..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst