Niestety, ta okazja już wygasła
Obiektyw Olympus Lens Cap micro4/3 9mm @amazon.de prime days
152° Zakończono

Obiektyw Olympus Lens Cap micro4/3 9mm @amazon.de prime days

298zł349zł-15%Amazon Okazje
4
lip 16.Dostawa z: Niemcy

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja na zakup ciekawego obiektywu do systemu micro4/3. Jest to rybie oko z ogniskową 9mm (czyli w przeliczeniu na dużą klatkę 18mm) z przysłoną 8. Konstrukcja typu "naleśnik", czyli ekstremalnie płaski, stąd też jego drugie przeznaczenie ukryte w nazwie: może śmiało służyć jako dekielek na body, chroniąc matrycę i umożliwiając schowanie aparatu z założonym obiektywem np. do kieszeni. Nie nazleży zrażać się parametrami, czyli tym jaki jest "ciemny", bo w normalnym świetle dziennym sprawdza się doskonale. To produkt dla kogoś, kto stawia na funkcjonalność i niebanalne kadry :-)
Cena 67 euro, w złotówkach przeliczona "na oko", możliwa zniżka kodem audible o 10 euro. Jeśli zakupu dokonamy przez aplikację, dostaniemy jeszcze 5 euro na następny zakup (to raczej tylko dla ustawionego języka niemieckiego).
Oferta ważna do północy.
173350.jpg
173350-bn8z2.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

4 Komentarze
Plusik
Jasność 2.8 z tego co widzę, dobrze widzę?;-D
Niestety nie, to jest przysłona 8,0 czyli poważna pomroczność ;-) W zamian za możliwość robienia zdjęć tylko przy dobrym świetle mamy naprawdę-naprawdę płaski obiektyw.
nansen16/07/2019 18:21

Niestety nie, to jest przysłona 8,0 czyli poważna pomroczność ;-) W zamian …Niestety nie, to jest przysłona 8,0 czyli poważna pomroczność ;-) W zamian za możliwość robienia zdjęć tylko przy dobrym świetle mamy naprawdę-naprawdę płaski obiektyw.


No tak, jest w opisie, a ja dzban nie czytam dokładnie ;-) dzięki szefie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst