Niestety, ta okazja już wygasła
Obiektyw Nikon 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX amazon.es
434° Zakończono

Obiektyw Nikon 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX amazon.es

176,64zł355zł-50%Amazon Okazje
23
paź 1.Dostawa z: Hiszpania

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z dostawą do Polski: 40,26 euro.
Cena w Polsce wg ceneo od 355 zł.
Sprzedawcą jest Amazon.

Obiektyw aktualnie jest niedostępny, ale można składać zamówienia. Niestety, nieznana jest data wysyłki.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

Najlepsze komentarze
Po co składać zamówienia, skoro jest niedostępny? Pozatym, to chyba najbardziej podstawowy obiektyw, nie ma sensu go brać
23 Komentarze
Po co składać zamówienia, skoro jest niedostępny? Pozatym, to chyba najbardziej podstawowy obiektyw, nie ma sensu go brać
Nie dostępne. Obiektyw kit'owy.
Crusom01/10/2019 20:52

Po co składać zamówienia, skoro jest niedostępny? Pozatym, to chyba naj …Po co składać zamówienia, skoro jest niedostępny? Pozatym, to chyba najbardziej podstawowy obiektyw, nie ma sensu go brać


Generalnie zamówienia składa się w celu nabycia towaru. Kwestionujesz sens istnienia tego obiektywu, czy tylko sens kupowania? Jeśli ktoś bardzo, ale to bardzo chce go mieć, to może go kupić, czy nadal nie?
Edytowane przez: "krzychu78" paź 1.
Gdyby to był 17-55 2,8G z takim procentowym rabatem...
Pomarzyć można.
Jak koniecznie chcecie Kita, to lepiej 18-105, jest ostrzejszy. Oczywiście najlepiej stałka itd.
Ta 55tka jest dobra dla januszy fotografii którzy nigdy go nie odepną ;D Jego największą wadą jest wysuwający się tubus oraz brak możliwości założenia tulipana za to filtry 52mm są tanie a podczerwieni nie powstaje biały punkt.
Edytowane przez: "Krzysztof.Krzy" paź 1.
krzychu7801/10/2019 20:56

Generalnie zamówienia składa się w celu nabycia towaru. Kwestionujesz sens …Generalnie zamówienia składa się w celu nabycia towaru. Kwestionujesz sens istnienia tego obiektywu, czy tylko sens kupowania? Jeśli ktoś bardzo, ale to bardzo chce go mieć, to może go kupić, czy nadal nie?


Na amazon.es jest festiwal towarów w niskich cenach, których nie ma na magazynie, a cena mocno odbiega od regularnej ceny. Pobierają pieniądze, anulują i zapewniają o najwyższej jakości obsługi. Okazja była już na kilku zagranicznych pepperach, setki jeżeli nie tysiące zamówień, więc tak, można kwestionować sens kupowania czegoś, czego nie mają, co najprawdopodobniej nie zostanie wysłane.
stasic01/10/2019 21:20

Na amazon.es jest festiwal towarów w niskich cenach, których nie ma na m …Na amazon.es jest festiwal towarów w niskich cenach, których nie ma na magazynie, a cena mocno odbiega od regularnej ceny. Pobierają pieniądze, anulują i zapewniają o najwyższej jakości obsługi. Okazja była już na kilku zagranicznych pepperach, setki jeżeli nie tysiące zamówień, więc tak, można kwestionować sens kupowania czegoś, czego nie mają, co najprawdopodobniej nie zostanie wysłane.


Czyli kwestionujesz również sens korzystania z wszelkich błędów cenowych? Bo przecież i tak najprawdopodobniej nie zostaną wysłane.
Fajna okazja @krzychu78 taka kitowa
krzychu7801/10/2019 21:24

Czyli kwestionujesz również sens korzystania z wszelkich błędów cenowych? B …Czyli kwestionujesz również sens korzystania z wszelkich błędów cenowych? Bo przecież i tak najprawdopodobniej nie zostaną wysłane.


Jest ogromna różnica między błędami cenowymi, ze stanami magazynowi z błędami cenowymi bez stanów magazynowych. Zgadnij, które warto opłacić?
stasic01/10/2019 21:27

Jest ogromna różnica między błędami cenowymi, ze stanami magazynowi z błęd …Jest ogromna różnica między błędami cenowymi, ze stanami magazynowi z błędami cenowymi bez stanów magazynowych. Zgadnij, które warto opłacić?Zgaduję: warto opłacić i jedne, i drugie.
krzychu7801/10/2019 21:28

Zgaduję: warto opłacić i jedne, i drugie.


To opłacaj i zaglądaj dużo na amazon.es bo jest tego ostatnio dużo. Tylko zapisuj i sprawdzaj czy amazon zwraca, bo czasami im się przeciąga
stasic01/10/2019 21:27

Jest ogromna różnica między błędami cenowymi, ze stanami magazynowi z błęd …Jest ogromna różnica między błędami cenowymi, ze stanami magazynowi z błędami cenowymi bez stanów magazynowych. Zgadnij, które warto opłacić?


to amazon es działa inaczej niż de? bo de pobierał mi kasę z karty dopiero w dniu wysyłki towaru.
malecky01/10/2019 21:30

to amazon es działa inaczej niż de? bo de pobierał mi kasę z karty dopiero …to amazon es działa inaczej niż de? bo de pobierał mi kasę z karty dopiero w dniu wysyłki towaru.


Zobacz jaki jest płacz, po zwrocie środków za zakup laptopa z .de. Ludzie tracili po kilkadziesiąt zł, teraz walczą z bankami, by odzyskać kasę. Kiedyś pobierali przy wysyłce, a teraz coś śpieszy im się do pieniędzy.
pepper.pl/pro…=29
Edytowane przez: "stasic" paź 1.
stasic01/10/2019 21:30

To opłacaj i zaglądaj dużo na amazon.es bo jest tego ostatnio dużo. Tylko z …To opłacaj i zaglądaj dużo na amazon.es bo jest tego ostatnio dużo. Tylko zapisuj i sprawdzaj czy amazon zwraca, bo czasami im się przeciągaTak właśnie robię. Nadal nie rozumiem jak rezygnacja z czegoś może być lepsza od wzięcia udziału. A jeżeli ktoś nie ma kontroli nad wydatkami, to chyba lepiej całkowicie odpuścić zakupy w sieci.
krzychu7801/10/2019 21:32

Tak właśnie robię. Nadal nie rozumiem jak rezygnacja z czegoś może być leps …Tak właśnie robię. Nadal nie rozumiem jak rezygnacja z czegoś może być lepsza od wzięcia udziału. A jeżeli ktoś nie ma kontroli nad wydatkami, to chyba lepiej całkowicie odpuścić zakupy w sieci.


Widzę że tego nie robisz, bo byś wiedział że anulują cały czas te błędy. Były fotele elektryczne z 200Eur na 20 i 16, wyciskarka z 350 na 37, oczyszczacze powietrza itd itd i wszystko po kolei anulują. Jakbyś chciał wszytko kupować to zamrozisz sporo gotówki. Zdjęcie zapożyczone
2909211-hLAK8.jpg
stasic01/10/2019 21:41

Widzę że tego nie robisz, bo byś wiedział że anulują cały czas te błędy. B …Widzę że tego nie robisz, bo byś wiedział że anulują cały czas te błędy. Były fotele elektryczne z 200Eur na 20 i 16, wyciskarka z 350 na 37, oczyszczacze powietrza itd itd i wszystko po kolei anulują. Jakbyś chciał wszytko kupować to zamrozisz sporo gotówki. Zdjęcie zapożyczone[Obrazek]Nie twierdziłem, że kupuję wszystko, jak leci.
krzychu7801/10/2019 21:43

Nie twierdziłem, że kupuję wszystko, jak leci.


Lepiej powiedz jak sikory ido
stasic01/10/2019 21:20

Na amazon.es jest festiwal towarów w niskich cenach, których nie ma na m …Na amazon.es jest festiwal towarów w niskich cenach, których nie ma na magazynie, a cena mocno odbiega od regularnej ceny. Pobierają pieniądze, anulują i zapewniają o najwyższej jakości obsługi. Okazja była już na kilku zagranicznych pepperach, setki jeżeli nie tysiące zamówień, więc tak, można kwestionować sens kupowania czegoś, czego nie mają, co najprawdopodobniej nie zostanie wysłane.Wychodzi na to, że kupujący funduja im darmowy kredyt krótkoterminowy.
ZuZu01/10/2019 23:39

Wychodzi na to, że kupujący funduja im darmowy kredyt krótkoterminowy.


Pewnie Bezos chce uzbierać te 38mld dla byłej żony.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst