OBI : zwrot 20% wartości zakupów na kartę podarunkową
229°Zakończono

OBI : zwrot 20% wartości zakupów na kartę podarunkową

5
kwi 6. 2016
Akcja Promocyjna polega na doładowaniu karty podarunkowej (Rabatowa Karta Podarunkowa) kwotą stanowiącą równowartość 20% wartości zakupionych towarów.

Akcja Promocyjna skierowana jest do klientów Organizatora, którzy dokonają w dniach 8-10 kwietnia 2016 r. w Promocyjnych Marketach OBI zakupów, potwierdzonych paragonem fiskalnym lub fakturą VAT, na dowolną kwotę.


Aktualizacje społecznościowe
OBI OkazjeDom i ogród
5 Komentarzy
Oferta interesująca tylko dlaczego nie w każdym ich markecie? wykluczyli połowę Polski z tej promocji
OBI ma minimum 2 kategorie cenowe sklepów zależnie od lokalizacji. proszę sobie porównać ceny w dąbrowie górniczej i katowicach. obniżka jest w tych potencjalnie droższych.
Nie znam się na kategoriach OBI, ale np w Warszawie na ul. Radzymińskiej w promieniu kilku km są: Obi, Praktiker, Castorama, Leroy Merlin. Z moich doświadczeń remontowych obi był najdroższy.
A biorąc pod uwagę, że za ~100zł można zdobyć kartę złotą do Praktikera dającą 10% rabatu..

Może ten sklep należy do tej droższej kategorii cenowej, bo ceny z tego co pamiętam rózniły się znacznie i to na większości towarów - nie, że jedna rzecz droższa kilka %, druga tańsza kilka %.
W Olsztynie bedzie akcja
Wybrałem wertykulator i chciałem na jutro zarezerwować ale w trakcie zwiększyli cenę o 15% czyli tak wygląda naganianie na sprzedaż.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy