Niestety, ta okazja już wygasła
Nubia Red Magic 4G Phablet 8/128
107° Zakończono

Nubia Red Magic 4G Phablet 8/128

1.483zł2.100zł-29%GearBest Okazje
13
sty 5. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak ktoś jest znudzony Xiaomi, a szuka telefonu z pazurem dla graczy, to alternatywą może być Nubia w wersji Red Magic. Jest to wersja "Worldwide".
Nie najnowszy, ale przyzwoity procesor (Snap 835) i sporo pamięci (8 GB RAM i 128 GB ROM).
Cena w dolarach to 389,99$ + 0,18$ za Priority Line.
Z dość istotnych wad to brak NFC, ale chyba wielu osobom to nie przeszkadza.

Nieco więcej informacji: benchmark.pl/akt…tml

EDIT: Okazja ograniczona ilościowo (na tą chwilę zostało 5 sztuk)
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

13 Komentarzy
A już się cieszyłem, że jest trochę bardziej bezramkowa
1757721-XMJTa.jpg
rymcymcym05/01/2019 12:25

A już się cieszyłem, że jest trochę bardziej bezramkowa [Obrazek]


Typowe chińskie wałki z ramkami w materiałach promocyjnych
Ostatnio widziałem reklamę OP6T na YT (chyba została usunięta czy ma ograniczonydostęp), gdzie OP6T wyglądał, jakby w ogóle nie miał ramek
"Telefon dla graczy" xD
Tylko jeden aparat z tyłu. Słabo.
R_ade_K05/01/2019 12:28

Typowe chińskie wałki z ramkami w materiałach promocyjnych Ostatnio wi …Typowe chińskie wałki z ramkami w materiałach promocyjnych Ostatnio widziałem reklamę OP6T na YT (chyba została usunięta czy ma ograniczonydostęp), gdzie OP6T wyglądał, jakby w ogóle nie miał ramek


Zwróć uwagę na tapety w nowych iphonach na grafikach promocyjnych.
paw147005/01/2019 13:13

Tylko jeden aparat z tyłu. Słabo.


Liczba aparatów to dla Ciebie jakiś wyznacznik? Taki Pixel 2 ma jeden, a wiele z dwoma może mu czyścić buty.

moros05/01/2019 13:14

Zwróć uwagę na tapety w nowych iphonach na grafikach promocyjnych.


A to fakt, nie wiem jak z ramkami, ale pamiętam, że są tak porobione, jakby tam w ogóle notcha nie było
R_ade_K13 min

Liczba aparatów to dla Ciebie jakiś wyznacznik? Taki Pixel 2 ma jeden, a w …Liczba aparatów to dla Ciebie jakiś wyznacznik? Taki Pixel 2 ma jeden, a wiele z dwoma może mu czyścić buty.A to fakt, nie wiem jak z ramkami, ale pamiętam, że są tak porobione, jakby tam w ogóle notcha nie było


I tak nie robię zdjęć wymagających dobrej jakości więc to nie ma dla mnie znaczenia. Nowe telefony mają po 2 a nawet 4. Aparat z przodu użyłem tylko raz żeby zobaczyć co jest pod pralką a teraz pakują po 2. Może pewnego dnia jakaś firma da 1 bardzo dobry z tyłu bez żadnych dodatkowych w żadnym miejscu i nie będzie problemów z notchem. Wolę jeden lepszy mniejszej rozdzielczości niż 4 śmieciowe.
paw147005/01/2019 13:13

Tylko jeden aparat z tyłu. Słabo.


leciwy HTC U11 też ma jeden obiektyw, a wciąga nosem bez trudu wszystkie najnowsze xiaomi.
R_ade_K2 g, 1 min

Liczba aparatów to dla Ciebie jakiś wyznacznik? Taki Pixel 2 ma jeden, a w …Liczba aparatów to dla Ciebie jakiś wyznacznik? Taki Pixel 2 ma jeden, a wiele z dwoma może mu czyścić buty.A to fakt, nie wiem jak z ramkami, ale pamiętam, że są tak porobione, jakby tam w ogóle notcha nie było


Tak, nawet chyba pozew im za to poleciał, bo ktoś kupił i myślał że nie ma notcha.
Adrian_Nowaknn605/01/2019 14:35

leciwy HTC U11 też ma jeden obiektyw, a wciąga nosem bez trudu wszystkie n …leciwy HTC U11 też ma jeden obiektyw, a wciąga nosem bez trudu wszystkie najnowsze xiaomi.


Do którego xiaomi porównujesz? HTC nie jest stary i widzę ceny 1600zl. Seria redmi czyli najpopularniejsza ma Samsungi. Nie wiem co mają note 5/6. Taniej od tego HTC dostaniesz mi8 z aparatem o 1 większym czyli pewnie ulepszona wersja. Model o 1 większy najczęściej jest trochę poprawiony więc zakładam że nie jest gorszy. Jeżeli coś porównujesz to bierz modele o podobnej wartości i zastosowaniu a nie flagowca i przeciętny model za połowę ceny albo jeszcze mniej.
paw147005/01/2019 15:23

Do którego xiaomi porównujesz? HTC nie jest stary i widzę ceny 1600zl. Se …Do którego xiaomi porównujesz? HTC nie jest stary i widzę ceny 1600zl. Seria redmi czyli najpopularniejsza ma Samsungi. Nie wiem co mają note 5/6. Taniej od tego HTC dostaniesz mi8 z aparatem o 1 większym czyli pewnie ulepszona wersja. Model o 1 większy najczęściej jest trochę poprawiony więc zakładam że nie jest gorszy. Jeżeli coś porównujesz to bierz modele o podobnej wartości i zastosowaniu a nie flagowca i przeciętny model za połowę ceny albo jeszcze mniej.Porównuje do wszystkich xiaomi, tych flagowych też. Mam w domu Mi8 i Pocophone'a, żona ma RN5. Miałem HTC U11 pod względem plastyki zdjęć, ostrości i ogólnego "miłego dla oka" zdjęcia, wygrywa bezapelacyjnie HTC U11 z każdym xiaomi.
Adrian_Nowaknn6sty 5.

Porównuje do wszystkich xiaomi, tych flagowych też. Mam w domu Mi8 i P …Porównuje do wszystkich xiaomi, tych flagowych też. Mam w domu Mi8 i Pocophone'a, żona ma RN5. Miałem HTC U11 pod względem plastyki zdjęć, ostrości i ogólnego "miłego dla oka" zdjęcia, wygrywa bezapelacyjnie HTC U11 z każdym xiaomi.


Nie widziałem zdjęć i nie mogę porównać ale jeżeli mi8 ma podobny aparat to jakość zdjęć powinna być podobna. Zdjęcia trzeba by porównać na kompie z dobrym monitorem i powinny w tym samym czasie pokazywać to samo miejsce bo każdy wyświetlacz ma inne kolory. W MIUI 10 dali nowa apke aparatu i u mnie gubi ostrość jeżeli jest na auto i na środku jest duża różnica odległości od aparatu. Wystarczy ręcznie wybrać punkt ostrzenia. Zdjęcia nie wiem czy lepsze bo nie porównywałem. Prawdopodobnie różnice w kolorach są spowodowane przez różne ustawienia i algorytmy. Jedni lubią naturalne kolory a inni przesadzone. Jeżeli masz możliwość to zrób porównanie i udowodnij że xiaomi mimo dobrych aparatów robi zdjęcia gorsze od konkurencji.
Proponuję zobaczyć jak wyglądają zdjęcia z telefonów, nawet tych topowych, w rozmiarze rzeczywistym (100%) i porównać je do dobrej małpki (normalnego aparatu).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst