Niestety, ta okazja już wygasła

Noże kuchenne Fiskars Essential - 3 elementy

lip 27. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

559981_1.jpg
Opis produktu:

✅ Wysokiej jakości stal nierdzewna (HRC53)

✅ Rękojeść wykonana z polipropylenu.

Ergonomiczny kształt rękojeści.

Łatwość i szybkość ostrzenia.

Oryginalne opakowanie.

Noże można myć w zmywarce (zalecamy jednak ręczne mycie noży - noże myte ręcznie dłużej zachowują swoją ostrość).


W zestawie łącznie 3 elementy:


✅ Nóż szefa kuchni - noż o szerokim wachlarzu zastosowań w kuchni, od zwykłego krojenia po filetowanie.

  • Długość ostrza 21 cm.

559981_1.jpg
559981_1.jpg
✅ Nóż do chleba - niezastąpiony towarzysz śniadań i kolacji, który pomoże w szybkim krojeniu chleba, bułeczek, czy bagietek.

  • Długość ostrza 23 cm

✅ Nóż do obierania i krojenia - praktyczny nożyk niezbędny w każdej kuchni. Przydatny w precyzyjnym krojeniu małych rzeczy, oraz obieraniu warzyw i owoców.

  • Długość ostrza 11 cm.

559981_1.jpg
559981_1.jpg
Dlaczego nie warto oszczędzać na nożach kuchennych?

Niska cena produktów kuchennych jest początkowo kusząca jednak noże kuchenne, które kosztują kilka złotych są zwyczajnie nietrwałe. Tanie materiały użyte do produkcji noży oraz wykonanie z cienkiego arkusza zwykłej blachy sprawi, że po niedługim okresie czasu zakup będzie trzeba powtórzyć a noże zutylizować. Ostrzy wykonanych z miękkiej blachy jak i ostrzonych laserowo nie da się skutecznie naostrzyć. Dlatego aby zaoszczędzić rozczarowań polecamy markowe noże kuchenne Fiskars, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i podlegają odpowiedniemu procesowi technologicznemu.

Czym kierować się, planując zakup noży kuchennych?

Dokonując wyboru noży kieruj się ich przeznaczeniem oraz częstotliwością wykonywania prac kuchennych. Jeżeli jesteś osobą zajmującą się gotowaniem zawodowo lub zwyczajnie lubisz używać dobrych noży zainwestuj w wyższe linie noży Fiskars. Minimalistom wystarczy jeden lub dwa noże, które również pozwolą na wygodne przygotowanie posiłków. Najpopularniejszymi nożami sprzedawanymi na sztuki są noże szefa kuchni, noże do obierania oraz noże do pomidorów z małymi ząbkami czyli tak zwane pikutki.

Dobry nóż kuchenny sprawia, iż krojenie stanie się przyjemnością dlatego zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na końcu naszej oferty.
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy