Niestety, ta okazja już wygasła
Nóż ze stali damasceńskiej za 79,90zł (-33%) @ Lidl
73° Zakończono

Nóż ze stali damasceńskiej za 79,90zł (-33%) @ Lidl

79,90złLidl Okazje
Admin14
73° Zakończono
Nóż ze stali damasceńskiej za 79,90zł (-33%) @ Lidl
mar 10. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od poniedziałku 14 marca w Lidlu dostępne będą noże ze stali damasceńskiej po 79,99zł.

Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją oraz w 2 wzorach do wyboru (z tego co zobaczyłem na stronie różnią się wykończeniem rączki).

Garść dodatkowych danych:
Ostrza noży wykonane są z ponad 50 warstw STALI DAMASCENSKIEJ skuwanej razem. Stopień twardosci mierzony w skali Rockwella to 60 HRC.


Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
14 Komentarzy
A to ciekawe, bo jakoś do tej pory nikt nie odtworzył prawdziwej stali demasceńskiej. Może być co najwyżej wizualnie do niej podobny. Zatem nędzny chwyt marketingowy, Lidlu.
michał.wójcik10/03/2016 10:26

A to ciekawe, bo jakoś do tej pory nikt nie odtworzył prawdziwej stali d …A to ciekawe, bo jakoś do tej pory nikt nie odtworzył prawdziwej stali demasceńskiej. Może być co najwyżej wizualnie do niej podobny. Zatem nędzny chwyt marketingowy, Lidlu.


Ciekawe jak z jakością tych noży? Jakiś czas temu były w Lidlu za 111zł.
pracowałem w lidlu i te wszystkie urządzenia silvercrest , ciuchy , żarówki (których nie zwrócisz) itp itd. to marne chińskie podróby , które do lidla są dostarczane przez inną firmę więc jak coś sie stanie to nie wina lidla , ale dziadki (komuniści) od ojca R. płacą za to banknotami 200 zł i każdemu polecam prace w lidlu żeby zobaczył jak dziadki dy***ą młodych :-) , młodzi kończcie zawodówke , technikum i na zachód , pozdro
Cadmar 10. 2016

Ciekawe jak z jakością tych noży? Jakiś czas temu były w Lidlu za 111zł.

Nóż jak nóż , dobrze wyważony ale jak każdy inny co jakiś czas trzeba ostrzyc
jeżeli chodzi o noże , siekiery , łopaty to tylko Fiskars
Bartolini10/03/2016 10:40

... w lidlu i te wszystkie urządzenia silvercrest , ciuchy itp itd. to …... w lidlu i te wszystkie urządzenia silvercrest , ciuchy itp itd. to marne chińskie podróby...


Mam ekspres do kawy silvercrest. Dałem jakieś 150PLN na pewno ponad 3 lata temu. 1 rok działał w domu, 1 rok w 200-osobowej firmie (gdzie trochę się napracował), a teraz działa w 20-osobowej firmie i nie zanosi się na awarię. Jak za tę cenę i na to co przeszedł to bomba. Także chińszczyzna jest coraz lepszej jakości :-)
zapewne przelewowy , u mnie w domu rodzinnym jest co tata przywiózł z niemiec w latach 80 i to prosta konstrukcja:-)
michał.wójcik10/03/2016 10:48

Mam ekspres do kawy silvercrest. Dałem jakieś 150PLN na pewno ponad 3 l … Mam ekspres do kawy silvercrest. Dałem jakieś 150PLN na pewno ponad 3 lata temu. 1 rok działał w domu, 1 rok w 200-osobowej firmie (gdzie trochę się napracował), a teraz działa w 20-osobowej firmie i nie zanosi się na awarię. Jak za tę cenę i na to co przeszedł to bomba. Także chińszczyzna jest coraz lepszej jakości :-)


Ekspres do kawy i nóż nie mają nic wspólnego, nawet producenta.
Cytaty o tym nożu z forum o nożach:
1. "Poprzednim razem jak byly noze ze stali damascenskiej to widzialem jednego zardzewialego. Rdza wychodzila spod warstw i przez to zaczal sie rozwarstwiac."
2. "Mam, używam od roku i jestem bardzo zadowolony. Nie jestem kucharzem i nie chcę rozpoczynać kolejnej debaty (po prostu moje skromne zdanie)"
3. "Zdaje się, że nie mają zbyt dobrej opinii na forum, tym bardziej, że nie są jakoś dramatycznie tańsze od victorinoxów."
samojedmar 10. 2016

Ekspres do kawy i nóż nie mają nic wspólnego...


Przeczytaj uważnie - mój komentarz był do wszystkich urządzeń silvercrest. Co do noża to wypowiedziałem się już w pierwszym komentarzu.
Poprzednimi razami parametry stali był takie same jak w przypadku noży za kilkaset złotych...Sam się zastanawiam czy warto - pewnie koniec końców nóż jak nóż, tylko ta rączka średnio mi się podoba. Ikea miała fajne noże z takiej stali, i jako jedyna oferowała je w jakichś rozsądnych pieniądzach <200zł, ale niestety wycofali z oferty.
Kaban10/03/2016 14:52

Poprzednimi razami parametry stali był takie same jak w przypadku noży za k …Poprzednimi razami parametry stali był takie same jak w przypadku noży za kilkaset złotych...Sam się zastanawiam czy warto - pewnie koniec końców nóż jak nóż, tylko ta rączka średnio mi się podoba. Ikea miała fajne noże z takiej stali, i jako jedyna oferowała je w jakichś rozsądnych pieniądzach <200zł, ale niestety wycofali z oferty.

​Jakieś parametry tej stali? Skład? Hartowanie?
Nie pamiętam z opakowania nic oprócz twardości (o ile pamiętam 60HRC), tylko pamiętam że jak porównywałem to praktycznie żadnych różnic nie było. W razie czego zawsze jest gwarancja Lidlowa, albo od razu zwrot pieniędzy.
glan_ik10/03/2016 15:02

​Jakieś parametry tej stali? Skład? Hartowanie?Ty tak poważnie? Rozmawiamy ciągle o nożu z Lidla?
Rooblowmar 10. 2016

Ty tak poważnie? Rozmawiamy ciągle o nożu z Lidla?


A czemu nie? Skoro Kaban pisze, że porównywał, to ciekawy jestem.
Lidl ma kilka towarów dobrej jakości za śmieszne pieniądze (składane piły, lornetki się zdarzały, itp). Jeżeli jest możliwość porównania, bez kupowania, to jaki w tym widzisz problem?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst