Nóż ceramiczny z obieraczką za 12 zł @ biedronka
50°Zakończono

Nóż ceramiczny z obieraczką za 12 zł @ biedronka

Pepper 3
sty 14. 2015
Z racji, że ostatnio biedronka ostro wyprzedaje swoje zapasy produktów przemysłowych, odwiedziłem po raz kolejny pobliski market. Wśród różnych mniej lub bardziej ciekawych produktów wynalazłem ciekawą ofertę. Otóż za 12 zł możemy kupić noże ceramiczne do kuchni.

Noże te pakowane są w komplety np.: mały nóż wraz z obieraczką do warzyw (także ceramiczną) albo dwa średnie noże ceramiczne. Są również w promocji noże ceramiczne duże, wszystko po 12 zł!!!. Każdy nóż dodatkowo miał gumowo-plastikową osłonkę na ostrze.

Noże ceramiczne to nowość, która powoli zaczyna robić się popularna, gdyż ma swoje plusy. Jednym z podstawowych jest to, że nie trzeba ich ostrzyć są one wiecznie ostre Drugim jest łatwość mycia i brak posmaku metalu na przykła na owocach.

Promocja jest do wyczerpania zapasów.

3 Komentarze

Z Biedronką jest tak, że na wyprzedażach w każdym markecie co innego. Zależy co się utrafi. Ale czasem można sporo zaoszczędzić!

Pepper

To chyba wszystko zależy od tego, co im zostało, bo wszystkie sklepy dostają raczej to samo w dostawach. U mnie np. nie ma;/

Autor Pepper

Ja też widziałem w biedronce koło pracy, czyli w innym mieście niż mieszkam. Tam było całe pudło tych noży, natomiast żarówek ledowych które znalazłem w biedronce koło mojego domu w tej koło pracy nie było. Inne promocyjne produkty były.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst