Niestety, ta okazja już wygasła
Nowy Samsung Galaxy S8 czarny
-430° Zakończono

Nowy Samsung Galaxy S8 czarny

1.744zł1.999zł-13% Darmowa dostawa DarmowaEmag Okazje
16
kwi 28. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Emag OkazjeEmag kod promocyjny

Grupy

Najlepsze komentarze
rymcymcym28/04/2019 18:04

A co to ten "refub"? Bo o "refuRbished" słyszałem, chyba że to jest "r …A co to ten "refub"? Bo o "refuRbished" słyszałem, chyba że to jest "refubished"?


w kategorii na najgłupszy komentarz dnia a może nawet tygodnia wygrywa powyższy. Nie wiem jak nudne ktoś może mieć życie żeby takie coś napisać
Z polskiej dystrybucji? Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Firma z Bułgarii, faktura bez vat.
A cena to jakiś ponury żart.... Minus!
Mrozimy!
Edytowane przez: "Facecik" kwi 28. 2019
16 Komentarzy
Z polskiej dystrybucji? Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Firma z Bułgarii, faktura bez vat.
A cena to jakiś ponury żart.... Minus!
Mrozimy!
Edytowane przez: "Facecik" kwi 28. 2019
Czytałeś w ogóle kto sprzedaje i co wrzucasz?

"Nasza firma jest w trakcie otwierania oddziału korporacyjnego w Polsce, do czasu ukończenia procesrów rejestracyjnych, podmiotem dokonującym sprzedaży online jest spółka Mediaspot LTD, mieszcząca się pod adresem str. prof. Kiril Popov 2, 1734 Sofia w Bułgarii, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem 205077312.

Do każdego zakupu dołączana jest unijna faktura zakupu bez VAT, wystawiona w języku angielskim oraz polskim, będąca podstawą do realizacji reklamacji towaru we wszystkich krajach Unii Europejskiej."
1750 za telefon sprzed 2 generacji... trochę za dużo i ryzyko o refuby.
ja prawie rok temu kupiłem nowy za 1620 zł ze wszystkimi rabatami
dziwne, że ceny rosną, zamiast maleć
myroslaw3 min

Czytałeś w ogóle kto sprzedaje i co wrzucasz? "Nasza firma jest w tr …Czytałeś w ogóle kto sprzedaje i co wrzucasz? "Nasza firma jest w trakcie otwierania oddziału korporacyjnego w Polsce, do czasu ukończenia procesrów rejestracyjnych, podmiotem dokonującym sprzedaży online jest spółka Mediaspot LTD, mieszcząca się pod adresem str. prof. Kiril Popov 2, 1734 Sofia w Bułgarii, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem 205077312. Do każdego zakupu dołączana jest unijna faktura zakupu bez VAT, wystawiona w języku angielskim oraz polskim, będąca podstawą do realizacji reklamacji towaru we wszystkich krajach Unii Europejskiej."


Mam fakturę bez VAT na s7 edge i serwis samsunga mi go nie naprawi mimo, że wypala się ekran. Pan serwisant powiedział mi, że bez problemu zostało by to naprawione ale mój dowód zakupu nie ma VAT'u więc nie mogę tego w Unii Europejskiej naprawić..... Chyba, że zapłacę 1300 zł
marik128/04/2019 17:56

1750 za telefon sprzed 2 generacji... trochę za dużo i ryzyko o refuby.


A co to ten "refub"? Bo o "refuRbished" słyszałem, chyba że to jest "refubished"?
Edytowane przez: "rymcymcym" kwi 28. 2019
rymcymcym28/04/2019 18:04

A co to ten "refub"? Bo o "refuRbished" słyszałem, chyba że to jest "r …A co to ten "refub"? Bo o "refuRbished" słyszałem, chyba że to jest "refubished"?


w kategorii na najgłupszy komentarz dnia a może nawet tygodnia wygrywa powyższy. Nie wiem jak nudne ktoś może mieć życie żeby takie coś napisać
20cmMiesa1 min

w kategorii na najgłupszy komentarz dnia a może nawet tygodnia wygrywa p …w kategorii na najgłupszy komentarz dnia a może nawet tygodnia wygrywa powyższy. Nie wiem jak nudne ktoś może mieć życie żeby takie coś napisać


Takie nudne, że jakiś baran kiedyś wymyślił "refuba" i teraz inni bezmyślnie to powtarzają. Gdyby mi ktoś zwrócił uwagę, że palę głupa, byłbym mu wdzięczny, że zwrócił mi uwagę.
Rok temu taniej mi wyszło ze zwrotem(1560) i to była polska dystrybucja
Pepperki, pomóżcie !

2258269-RROFz.jpg
Dopłacać tę złotówkę do S9+, czy nie warto ?
januszprzecenka8 min

Pepperki, pomóżcie ![Obrazek] Dopłacać tę złotówkę do S9+, czy nie warto ?


nie warto ... lepiej zaoszczędzić złocisza ... telefon to telefon
co do tytułowej okazji - sam mam S8, kupiony jakiś czas temu temu (przed premierą S10) za 1500zł - wtedy był to okazja, ale dziś to już się już powoli robi staruszek i cena powinna schodzić poniżej tych 1,5k. Tym bardziej że S8 to powoli robi się "leżakiem magazynowym", co pewnie odbije się na baterii w dłuższym użytkowaniu.
Dziś nawet nie wiem czy 1,5k to jakaś szczególna okazja na ten telefon ... zwłaszcza od jakiegoś bułgarskiego księcia.
Edytowane przez: "Bednario" kwi 28. 2019
januszprzecenka2 g, 49 min

Pepperki, pomóżcie ![Obrazek] Dopłacać tę złotówkę do S9+, czy nie warto ?


😁😁😁
Bednario28/04/2019 20:20

co do tytułowej okazji - sam mam S8, kupiony jakiś czas temu temu (przed p …co do tytułowej okazji - sam mam S8, kupiony jakiś czas temu temu (przed premierą S10) za 1500zł - wtedy był to okazja, ale dziś to już się już powoli robi staruszek i cena powinna schodzić poniżej tych 1,5k. Tym bardziej że S8 to powoli robi się "leżakiem magazynowym", co pewnie odbije się na baterii w dłuższym użytkowaniu.Dziś nawet nie wiem czy 1,5k to jakaś szczególna okazja na ten telefon ... zwłaszcza od jakiegoś bułgarskiego księcia.


Jakie leżaki? Te telefony właśnie teraz świetnie się sprzedają za ~1500. Ja go kupowałem gdzieś w okolicach wakacji i był wyprodukowany w lipcu. Teraz kupiłem Note9 i jest wyprodukowany w styczniu.
S8 to nie jest jakiś niszowy telefon że leży na magazynie rok aż ktoś sobie o nim przypomni i zrobi promocje.
111111111146 min

Jakie leżaki? Te telefony właśnie teraz świetnie się sprzedają za ~1500. Ja …Jakie leżaki? Te telefony właśnie teraz świetnie się sprzedają za ~1500. Ja go kupowałem gdzieś w okolicach wakacji i był wyprodukowany w lipcu. Teraz kupiłem Note9 i jest wyprodukowany w styczniu. S8 to nie jest jakiś niszowy telefon że leży na magazynie rok aż ktoś sobie o nim przypomni i zrobi promocje.


No dobrze ... kupiłeś telefon wyprodukowany w Lipcu'18 .. jaką masz pewność że produkcja S8 była kontynuowana po tym terminie? Może to był ostatni wypust S8? Zaraz wchodziło S10 i możliwe, że nie produkuje się już S8. Nie wydaje mi się że S8 jest jeszcze produkowane .. ale mogę się mylić.
Witam, KU PRZESTRODZE!
UWAGA OSZUŚCI!
Proszę uważać na zakupy za pośrednictwem eMag od nieznanych firm w szczególności od firmy MEDIASPOT LTD. Sprzedają telefony po obniżonych cenach jednak parametry tych telefonów odbiegają znacząco od przedstawianych opisów. Ja osobiście zostałem zrobiony na taki zakup OTRZYMAŁEM INNY TELFON! oczywiście na moją niekorzyść.
Po rozmowie z SAMSUNG okazało się że teflony sprzedawane za pośrednictwem eMag są bez gwarancji i bez wsparcia aktualizacji systemu!
Firma eMag dawniej "przekręt Agito" zrobiła w przeszłości wielu klientów, którzy do dnia dzisiejszego nie otrzymali zakupionych produktów.
Nie mają żadnego wsparcie zakupów, tj. czytaj zostawiają na lodzie klientów.
Pozdrawiam.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od jaattep3. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst