Nowości w Pepper!
1455°Zakończono

Nowości w Pepper!

173
gru 2. 2016
Aktualizacja 5
Nie macie pomysłu na świąteczny prezent? Skorzystajcie z naszego Centrum Prezentowego! Do Świąt Bożego Narodzenia będziemy umieszczali tam propozycje na świąteczne upominki, oczywiście w najlepszych cenach -> pepper.pl/gif…ser

497.jpg
Jak pewnie już zauważyliście zmienił się layout naszej strony.

Szczególne różnice można zaobserwować w widoku siatki, gdzie okienka z poszczególnymi elementami tworzą bardziej uporządkowany obraz.

Jeżeli dopatrzycie się bugów to prosimy o zgłaszanie, ale przede wszystkim jesteśmy ciekawi Waszej opinii na temat nowego wyglądu!

22060-NySeX.jpg

Aktualizacje społecznościowe
Aktualizacja 4
Jeżeli za oknem zabraknie śniegu, można go włączyć na Pepper

491-UVWsp.jpg
Aktualizacja 3
Dobra wiadomość dla użytkowników przeglądarki Chrome.

Od teraz można włączyć powiadomienia w przeglądarce:
421.jpg
Póki co można aktywować powiadomienia o prywatnej wiadomości, ale będziemy dodawać kolejne opcje.
Aktualizacja 2
Czas świętować, w końcu mamy GIFy
Aktualizacja 1
Od dzisiaj jako domyślne po wejściu na stronę pokazują okazje z zakładki Gorące.
W aplikacji mobilnej również (jeżeli instalujecie ją po raz pierwszy), w przypadku już zainstalowanych aplikacji wystarczy zmienić sortowanie.

Grupy

Najlepsze komentarze
Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Lepsze sortowanie NOWE a jak ktoś będzie chciał to przeskoczy sobie na gorące niż na odwrót. Nie po to wchodzimy na tą stronę kilka razy dziennie żeby widzieć co chwile to samo i przełączać na NOWE. Użytkownik chce wejść i zobaczyć coś nowego nic nie robiąc.
Cadsie 24. 2016

Wystarczy przeskoczyć na zakładkę nowe
zgadzam się z przedmówcami że jest to zła "#dobrazmiana".
Może i wystarczy przejść na nowe, ale po przeładowaniu strony (za pomocą np bezpośredniego linka lub logo na górze) wskakuje znów gorące.
Czy mi się zdaje, czy dobra zmiana polega na tym, że wszystko trafia do moderacji? To by tłumaczyło, czemu od 13h nie ma na pepperze żadnej nowej okazji...

64332-4MvtK.jpg
W ramach nowości dodatkowo proponowałbym całkowity zakaz wrzucania promocji z gazetek sklepowych. To sobie można we własnym zakresie sprawdzić za pomocą aplikacji.
173 Komentarze
czy można zmienić domyślną kolejność komentarzy od najnowszego do najstarszego?
Nowa wersja mi się bardziej podoba.
W końcu bardziej czytelne
akscze 6. 2016

czy można zmienić domyślną kolejność komentarzy od najnowszego do najst …czy można zmienić domyślną kolejność komentarzy od najnowszego do najstarszego?


Na razie nie ma takiej możliwości
Jest lepiej. Bardziej przejrzyście.
Za pierwszym razem myślałem, że strona mi się do końca nie wczytała
Czy tylko mi od kilku dni nie wyświetla się odnośnik pozwalający na przejście do pierwszego nieprzeczytanego komentarza?
czy istnieje możliwość wyłączenia podglądu najgorętszych okazji oraz panelu najlepszych sponsorów.. yyy sprzedawców?
Jest inaczej, ale pewnie się przyzwyczaję
Ja widzę tylko jedną wadę. Bardzo mało miejsca na tytuł, a u nas tytuły długie. Z tego, co widzę to nie widać gdzie ta promocja, a czasem nawet czego dotyczy. Tylko kilka słów i trzy kropki.
lennyhowmanycze 6. 2016

Za pierwszym razem myślałem, że strona mi się do końca nie wczytała (pira …Za pierwszym razem myślałem, że strona mi się do końca nie wczytała Czy tylko mi od kilku dni nie wyświetla się odnośnik pozwalający na przejście do pierwszego nieprzeczytanego komentarza?


Mnie również. Potwierdzam komentarzem.
stary layout byl lepszyhehehe tyle lajków pod moim komentarzem to o czymś świadczy.

Pozdrawiam.
Edytowane przez: "Windwalker.Windwalker" lip 15. 2016
ar
Ja też uważam, że stary był lepszy. Bardziej było czytelne ile lajków ma dana okazja, teraz to się wszystko ze sobą zlewa i nie mogę wyhaczyć gorących okazji szybko wszystkie wertując.
Mnie też bardziej podobał się stary layout
W ramach nowości dodatkowo proponowałbym całkowity zakaz wrzucania promocji z gazetek sklepowych. To sobie można we własnym zakresie sprawdzić za pomocą aplikacji.
Avatar
Usunięty6672
lennyhowmanycze 6. 2016

Czy tylko mi od kilku dni nie wyświetla się odnośnik pozwalający na prz …Czy tylko mi od kilku dni nie wyświetla się odnośnik pozwalający na przejście do pierwszego nieprzeczytanego komentarza?


U mnie to samo! Mam nadzieje, że to zostanie naprawione. To bardzo przydatna funkcja!
Trochę dziwnie ;P tak prosto wsio itp ;P tam był taki artystyczny nieład :P trza się przyzwyczaić ;P

dalej w ofertach psuje ten prosty układ ta pomarańczowa reklama jak już przydało by się ją zrobić równą wymiarami z resztą ;P
ta z tekstem Chcesz otrzymywać najgorętsze okazje wprost na swoją skrzynkę?
Usunięty6672cze 6. 2016

U mnie to samo! Mam nadzieje, że to zostanie naprawione. To bardzo … U mnie to samo! Mam nadzieje, że to zostanie naprawione. To bardzo przydatna funkcja!


I mnie to denerwuje już od jakiegoś czasu.
Myślę, że dobrze by było stopnie gorąca oferty umieścić w takiej ramce jak +/-, bo teraz są one jakby "bez punktu zaczepienia"
wszystko ładnie, pięknie - w końcu przeglądanie będzie znacznie wygodniejsze w nowej siatce... ale - nadal brakuje mi pewnej funkcjonalności - "odlubienia" klikniętego plusa lub vice versa
Przydałaby się aktualizacja apki na iOS (szczególnie pod kątem współpracy z Launch Center Pro), reszta w sumie jest na bardzo dobrym poziomie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst