Niestety, ta okazja już wygasła
Nowe pakiety Ipla z 14-dniowym okresem próbnym
383° Zakończono

Nowe pakiety Ipla z 14-dniowym okresem próbnym

21
383° Zakończono
Nowe pakiety Ipla z 14-dniowym okresem próbnym
lut 22. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ipla przeszła duże zmiany.
Dla nas najistotniejsze jest pojawienie się dwóch nowych pakietów:
IPLA HBO z kanałami: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, AXN HD, AXN Black, AXN Spin HD oraz AXN White oraz dostępem do bogatej oferty filmów i seriali.
IPLA TV z dostępem do 87 kanałów (m.in. Polsat Sport, NatGeo, Filmbox Premium)

Oba pakiety możemy bezpłatnie testować przez 14 dni (wymagane wybranie pakietu odnawialnego i podanie danych karty lub sparowanie z kontem plusa). Po tym okresie opłaty kształtują się następująco:
IPLA HBO - 35 zł za 30 dni
IPLA TV - w tym wypadku mamy dwa progi cenowe: dla klientów plusa i dla pozostałych użytkowników. Ci pierwsi zapłacą 30 zł za 30 dni, pozostali użytkownicy będą musieli wyłożyć 60 zł (do końca maja w promocji pakiet ten kosztuje odpowiednio 25 i 50 zł)

Podczas trwania okresu testowego możemy w dowolnym momencie zrezygnować z dalszej subskrypcji. Dostęp zakończy się dokładnie po 14 dniach od momentu aktywacji, a my za ten okres nie zapłacimy ani grosza.
Jednej karty można użyć tylko raz do skorzystania z okresu testowego.
Aktualizacje społecznościowe
Ipla Okazje
Najlepsze komentarze
HBO go od marca będzie miało indywidualną ofertę tak jak pozostałe platformy VOD. Już nie będzie trzeba brać u żadnego operatora.
Edytowane przez: "Qbik" lut 22. 2018
21 Komentarzy
Chyba czas pożegnać nc+ Za pakiet z HBO, i Cinemaxami pewnie ze stówkę trzeba liczyć a tu proszę - 35pln
Czy poza knałami telewizyjnymi IPLA daje dostęp do HBO GO? Na ilu urządzeniach równocześnie można oglądać z jednego konta? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat w regulaminie.
Piramidowylut 22. 2018

Czy poza knałami telewizyjnymi IPLA daje dostęp do HBO GO? Na ilu u …Czy poza knałami telewizyjnymi IPLA daje dostęp do HBO GO? Na ilu urządzeniach równocześnie można oglądać z jednego konta? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat w regulaminie.


Odnośnie HBO GO na razie brak jest informacji o tym.
Kiedyś było jedno urządzenie maksymalnie. Aktualnie odpaliłem ten sam kanał na dwóch urządzeniach i chodziło. Trzeba czekać na aktualne regulaminy.
Znalazłem jednak jedną strasznie irytującą rzecz. Brak pakietu wyłączającego reklamy powoduje, że nawet na produkcjach HBO wlącza nam się trzyminutowa sesja spotów. Ciekawe, czy jak to bywa w przypadku innych produkcji, reklamy trafiać się także będą w środku oglądania. Za 35 zł nie powinno być takich rzeczy. Nadmienię, że zupełnie teoretycznie to ten pakiet mam aktywny u nich...
Czyli mogę sobie aktywować HBO i TV na 14 dni za free?
bubs0nlut 22. 2018

Czyli mogę sobie aktywować HBO i TV na 14 dni za free?


Dokładnie, należy tylko pamiętać o anulacji, najlepiej od razu po zakupie
HBO go od marca będzie miało indywidualną ofertę tak jak pozostałe platformy VOD. Już nie będzie trzeba brać u żadnego operatora.
Edytowane przez: "Qbik" lut 22. 2018
Teraz hbo go np w nc+ jest dla 4 urzadzen.
Akurat jak wyjdzie nowy Westworld to będzie czas na obejrzenie 😋
Mieliśmy na jakiś miesiąc, albo dwa za darmo z play. Nic ciekawego nie było moim zdaniem. Obejrzałem z dzieckiem dwie bajki, klika Disney shorts, jeden kiepski serial 6 odcinkowy i Doktor Who.
Chyba mam zbyt przyziemny gust jak na niezależne kino greckie odpowiadające o młodej piekarce lesbijce, która walczy o akceptację na tle kryzysu ekonomicznego 😁
Na HBO proponuję Berlin Babylon. Świetny kryminał osadzony w latach 30. ubiegłego wieku w Niemczech.
Qbik22/02/2018 13:10

HBO go od marca będzie miało indywidualną ofertę tak jak pozostałe plat …HBO go od marca będzie miało indywidualną ofertę tak jak pozostałe platformy VOD. Już nie będzie trzeba brać u żadnego operatora.


To może jednak poczekam:) A to jakiś sprawdzony news?
Avatar
Usunięty63632
Czy filmy na HBO są przerywane reklamami?
HBO w ogóle nie ma reklam, między filmami zapowiedzi jedynie.
zulusiklut 22. 2018

To może jednak poczekam:) A to jakiś sprawdzony news?


To już wiele razy pojawiało się na różnych stronach. Kraje z naszego regionu już to mają. Sam czekam co to będzie bo zrezygnowałem z kablówki i miałem brać HBO Go do umowy w Play za 25zł. Możliwe, że cena będzie około 30zł ale bez cyrografu na 2 lata.
Teraz tylko czekać na HBO na allegro za 1 zł

Swego czasu miałem legalnie wykupione dla GoT HBO, a i tak odwiedzałem Szweda. Zdecydowanie lepsza jakość i normalne napisy (nie rozmazane jak na HBO). I to nie małe pieniądze na to poszły...
Szkoda tylko, że wraz ze zmianą strony podrożały inne pakiety i nie ma już oferty dla klientów cyfrowego polsatu..
SEO22/02/2018 17:00

Szkoda tylko, że wraz ze zmianą strony podrożały inne pakiety i nie ma już …Szkoda tylko, że wraz ze zmianą strony podrożały inne pakiety i nie ma już oferty dla klientów cyfrowego polsatu..


To też prawda. Dopisałbym do tego też obniżenie jakości kanałów ad z 576p na bodaj 404p.
BigDot_krk22/02/2018 13:20

Akurat jak wyjdzie nowy Westworld to będzie czas na obejrzenie …Akurat jak wyjdzie nowy Westworld to będzie czas na obejrzenie 😋Mieliśmy na jakiś miesiąc, albo dwa za darmo z play. Nic ciekawego nie było moim zdaniem. Obejrzałem z dzieckiem dwie bajki, klika Disney shorts, jeden kiepski serial 6 odcinkowy i Doktor Who.Chyba mam zbyt przyziemny gust jak na niezależne kino greckie odpowiadające o młodej piekarce lesbijce, która walczy o akceptację na tle kryzysu ekonomicznego 😁


Raczej nie było to za darmo Fv na twoim miejscu bym sprawdził
dzareklut 22. 2018

To też prawda. Dopisałbym do tego też obniżenie jakości kanałów ad z 576p n …To też prawda. Dopisałbym do tego też obniżenie jakości kanałów ad z 576p na bodaj 404p.Jakość w ipli to żenada już od dawna. Wybierasz 720p, a tam bitrate taki, że w 360p na YT więcej widać. Nad czym ubolewam, bo swego czasu, np. kanał Polsat Sport oferował bardzo dobra jakość. Pakiet Eleven to drugi żart z klienta. Chyba odbierają sygnał z satelity na jakimś dekoderze SD i potem robią UpScale do 720p na ipli. Blur jest taki, jak na starych TV CRT..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst