Nowe niższe ceny na odbitki od 0,28 gr @ empikfoto.pl
Zakończono

Nowe niższe ceny na odbitki od 0,28 gr @ empikfoto.pl

Pepper 0
cze 26. 2014
Empikfoto obniżył ceny odbitek fotograficznych zarówno standardowych jak i premium. Ceny zaczynają się już od 0,28 gr za sztukę w przypadku linii Standard oraz 0,39 gr za sztukę w przypadku linii Premium.

Odbitki standard wykonywane są na papierze Kodak Ektacolor Edge. Oprócz formatów 9x13cm do 15x21cm Empikfoto oferuje także wydruk zdjęć legitymacyjnych oraz dyplomowych.

Odbitki Premium wykonywane są na wysokiej klasy maszynach Noritsu QSS-37HD w rozdzielczości 640dpi, na najwyższej jakości profesjonalnych papierach fotograficznych takich jak Fujicolor Crystal Archive Supreme HD lub Kodak Professional Endura Premier Paper. Oprócz zwykłych formatów w lini Premium można znaleźć odbitkę 10x10cm InstaFota. Jest to odbitka 10x10 cm która dzięki możliwości połączenia konta Instagram z Empikfoto pozwala na bezpośrednie zamówienie odbitek w prosty sposób bez dodawania ich do albumu.

Odbiór odbitek w salonach Empik jest darmowy. Przesyłka w przypadku zamówienia powyżej 100 zł jest darmowa, poniżej 100 zł koszt przesyłki to 12 zł
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst