Niestety, ta okazja już wygasła
Nowe gry w usłudze Origin Access Basic (Frostpunk, FIFA 19,...)
190° Zakończono

Nowe gry w usłudze Origin Access Basic (Frostpunk, FIFA 19,...)

20
lip 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do usługi zostaną dodane gry takie jak:
– Frostpunk
– Moonlighter
– They Are Billions od 18 lipca
– FIFA 19 – od 24 lipca

Usługa na miesiąc kosztuje 14,99zł, a na rok 79,99zł!
Aktualizacje społecznościowe
Origin OkazjeOrigin darmowe gry

Grupy

20 Komentarzy
Gdzie ta promocja?
4rtur09/07/2019 16:49

Gdzie ta promocja?Żadna promocja tylko abonament połączony z reklamą przez wstawiającego.
Tak się zastanawiam kiedy pojawiać się zaczną reklamy Netflixa, HBO GO itp. na peperku.
Edytowane przez: "wojo78" lip 9.
4rtur09/07/2019 16:49

Gdzie ta promocja?


A gdzie promocja jest w dodanych grach do Game Passa?
Edytowane przez: "Kondzoj" lip 9.
wojo7809/07/2019 16:50

Żadna promocja tylko abonament połączony z reklamą przez wstawiającego.Tak …Żadna promocja tylko abonament połączony z reklamą przez wstawiającego.Tak się zastanawiam kiedy pojawiać się zaczną reklamy Netflixa, HBO GO itp. na peperku.


xDDDDDD
Przecież to nie jest reklama, Jezu
A tak poza tym jak jest okazja okresu próbnego Netflixa to dla ciebie to jest reklama czy promocja?
Edytowane przez: "Kondzoj" lip 9.
Dzięki za info jeśli ktoś nie śledzi a poluje na dodane gry dobra okazja
Abonenci Origin Access Basic będą mogli grać w następujące tytuły:

Frostpunk
Moonlighter
They Are Billions – od 18 lipca
FIFA 19 – od 24 lipca

Natomiast abonenci usługi Origin Access Premier mogą grać dodatkowo w:

Sea of Solitude
A Plague Tale: Innocence
Madden NFL 20 – od 25 lipca

Abonament Origin Access Basic dostępny jest w cenach 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za rok, natomiast cena abonamentu Origin Access Premier wynosi 59,99 zł miesięcznie lub 419,99 zł za rok.


Via Łowcy Gier.
Kondzoj09/07/2019 16:54

xDDDDDDPrzecież to nie jest reklama, JezuA tak poza tym jak jest okazja …xDDDDDDPrzecież to nie jest reklama, JezuA tak poza tym jak jest okazja okresu próbnego Netflixa to dla ciebie to jest reklama czy promocja?


Jasne że nie reklama dobrze wiem że jesteś jednym z programistów w EA i nazywasz się Kondzoj Richardson. Skończ te kłamstwa.
CebulnikGaming09/07/2019 18:10

Jasne że nie reklama dobrze wiem że jesteś jednym z programistów w EA i na …Jasne że nie reklama dobrze wiem że jesteś jednym z programistów w EA i nazywasz się Kondzoj Richardson. Skończ te kłamstwa.


Uważaj, bo zaraz załatwię płatne DLC do pieprza albo Pepper Premium i bez tego nie zobaczysz co jest „gorące” bez zapłacenia xd
Edytowane przez: "Kondzoj" lip 9.
Edytowane przez: "pisz" lip 10.
pisz09/07/2019 22:04

Strasznie drogo, w C&A są tak samo zapisane bluzy z kapturem ale w cenie …Strasznie drogo, w C&A są tak samo zapisane bluzy z kapturem ale w cenie 70-80 zł i to bez promocji właściwie z takim samym składem.


O jakich bluzach piszesz pod postem o grach?:)
Kondzoj09/07/2019 16:54

xDDDDDDPrzecież to nie jest reklama, JezuA tak poza tym jak jest okazja …xDDDDDDPrzecież to nie jest reklama, JezuA tak poza tym jak jest okazja okresu próbnego Netflixa to dla ciebie to jest reklama czy promocja?To że nie odróżniasz reklamy od promocji, nie moja wina.
Jak w TV widzę reklamę, że np. Orange ma promocje (pierwsze pół roku za free) na internet itp to tak to jest REKLAMA, a nie promocja.
Tu masz też abonament, nie kupujesz np. gry, telefonu na własność w dobrej cenie.
Wystarczy mi reklam w ich kliencie Origin, namolnie mnie zachęcających do tego abonamentu, by jeszcze o tym dyskutować na pepperku.
Ja rozumiem że komuś może się to podobać, ale wstawianie reklam jako okazji to lekkie przegięcie - każdy kto ma tego klienta Origin po prostu musiał już i tak to siłą żeczy widzieć.

Edit:
Poza tym ty wstawiłeś informację, aktualizację informacji, o tym co oferują.
Czy to jest portal informacyjny? Mało reklam w ich kliencie jest na ten temat?
Jakoś sobie nie wyobrażam by za każdym razem jak np. HBO dodaje/usuwa jakieś programy na swojej liście, by to tu było wrzucane jako okazja - no bo w końcu "super okazja" doszło kilka kanałów, a cena bez zmian.
Edytowane przez: "wojo78" lip 10.
wojo7810/07/2019 09:18

To że nie odróżniasz reklamy od promocji, nie moja wina.Jak w TV widzę rek …To że nie odróżniasz reklamy od promocji, nie moja wina.Jak w TV widzę reklamę, że np. Orange ma promocje (pierwsze pół roku za free) na internet itp to tak to jest REKLAMA, a nie promocja.Tu masz też abonament, nie kupujesz np. gry, telefonu na własność w dobrej cenie.Wystarczy mi reklam w ich kliencie Origin, namolnie mnie zachęcających do tego abonamentu, by jeszcze o tym dyskutować na pepperku.Ja rozumiem że komuś może się to podobać, ale wstawianie reklam jako okazji to lekkie przegięcie - każdy kto ma tego klienta Origin po prostu musiał już i tak to siłą żeczy widzieć.


Aż pójdę sprawdzić czy przy Monthly lub Xbox Game Pass tak się rozpisujesz
Kondzoj10/07/2019 09:19

Aż pójdę sprawdzić czy przy Monthly lub Xbox Game Pass tak się rozpisujesz …Aż pójdę sprawdzić czy przy Monthly lub Xbox Game Pass tak się rozpisujeszSprawdź.
Po prostu wkurza mnie, jak po "słowach kluczach" robi mi się śmietnik na pepperku.
Nie lubię namolnych reklam.
wojo7810/07/2019 09:34

Sprawdź.Po prostu wkurza mnie, jak po "słowach kluczach" robi mi się śm …Sprawdź.Po prostu wkurza mnie, jak po "słowach kluczach" robi mi się śmietnik na pepperku.Nie lubię namolnych reklam.


O co się spinasz? 15zł to dobra cena za ogranie Frostpunka i przy okazji innych gier...
Kondzoj10/07/2019 10:04

O co się spinasz? 15zł to dobra cena za ogranie Frostpunka i przy okazji i …O co się spinasz? 15zł to dobra cena za ogranie Frostpunka i przy okazji innych gier...


Ja nie dyskutuję o cenie i się nie spinam. Dla niektórych "pietruszka" też kosztuje niedrogo.
Robisz reklamę i portal informacyjny z tej pseudo okazji.
Widziałeś tu np. "okazję" odnośnie tego co w pakiecie ma np. HBO i inne stacje? Co trochę dodają/usuwają różne kanały do swojego pakietu. Też według niektórych mają dobre ceny.
Robisz dokładnie takie coś tylko odnośnie innego usługodawcy!
Edytowane przez: "wojo78" lip 10.
wojo7810/07/2019 10:18

Ja nie dyskutuję o cenie i się nie spinam. Dla niektórych "pietruszka" też …Ja nie dyskutuję o cenie i się nie spinam. Dla niektórych "pietruszka" też kosztuje niedrogo.Robisz reklamę i portal informacyjny z tej pseudo okazji.Widziałeś tu np. "okazję" odnośnie tego co w pakiecie ma np. HBO i inne stacje? Co trochę dodają/usuwają różne kanały do swojego pakietu. Też według niektórych mają dobre ceny.Robisz dokładnie takie coś tylko odnośnie innego usługodawcy!


Tylko, że seriali nie kupisz osobno spoza Netflixa czy HBO, a gry tak i lepiej jest ograć w abonamencie niż kupować osobno i aby się kurzyła, więc skończ dyskusje, bo i tak będę stał przy swoim
Edytowane przez: "Kondzoj" lip 10.
W te gry, a przede wszystkim w Fifę można grać normalnie online?
Kondzoj10/07/2019 11:22

Tylko, że seriali nie kupisz osobno spoza Netflixa czy HBO, a gry tak i …Tylko, że seriali nie kupisz osobno spoza Netflixa czy HBO, a gry tak i lepiej jest ograć w abonamencie niż kupować osobno i aby się kurzyła, więc skończ dyskusje, bo i tak będę stał przy swoimNie zmienia to faktu, że to nie "okazja"/"promocja" tylko reklama jakiegoś usługodawcy (w tym wypadku abonamentu w Origin).
Nie dyskutuję o gustach, czy opłacalności bo nie ma sensu. Stwierdzam tylko fakt, że to nie jest okazja/promocja i też będę stał przy swoim.

Pytanie, jaki sens coś takiego wstawiać, skoro każdy posiadacz klienta Origin jest i tak tym atakowany namolnie?
By zachęcić tych którzy jeszcze tego klienta sobie nie zainstalowali?

Na rynku jest mnóstwo takich usługodawców (poczytaj sobie np. o Nvidia Shields), jakby tu wstawić każdą taką pseudo okazję to byłby śmietnik.

Co do tego że "seriali nie kupisz" - bzdura, niby dlaczego nie kupisz? Mało tego filmy też da radę. Dokładnie taki sam przykład, tylko innego produktu ci podałem.

Edit:
Taka porada z mojej strony w promocji, całkowicie za darmo.
Jak chcesz sprawdzić czy dana gra ci się spodoba, to wejdź sobie, całkowicie za "free" na YT i wpisz jej tytuł. Nie trzeba kupować ABONAMENTU.
Ja tak robię, mało tego, nigdy nie musiałem wydać kasy na abonament by się przekonać że jakaś gra mi się spodoba, lub nie.
Ty przekonujesz, że "lepiej jest ograć w abonamencie niż kupować osobno" - bzdura, tak wydam na abonament, a później na grę, ja wolę za darmo sprawdzić na YT i kópić grę w PROMOCJI.
Edytowane przez: "wojo78" lip 10.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst