NOWE! 100GB dla nowych w PLAY (prepaid)
1031°

NOWE! 100GB dla nowych w PLAY (prepaid)

5złPlay Okazje
255
1031°
NOWE! 100GB dla nowych w PLAY (prepaid)
Obowiązuje do 05/01/2021wrz 30. 2020
Kontynuacja promocji 100GB w PLAY dla nowych prepaid w lekko zmienionej formule.

Pakiet jest jednorazowy i możesz go odebrać TYLKO w APLIKACJI PLAY 24 jeśli aktywujesz starter pomiędzy 01.10.2020 a 05.01.2021.

GIGABAJTY można wykorzystać od momentu aktywacji do 05.01.2021 (potrzebne aktywne konto )

Bonus można aktywować na wszystkich ofertach PLAY na kartę.

Regulamin promocji:

play.pl/resources/pdf/2020/Regulamin-Oferty-Promocyjnej-Internet-za-darmo-do-konca-roku.pdf

Info od -_-

Bonus na sam Internet jest ważny mniej niż określone w promocji, jeśli Wasz starter ma rozmowy wychodzące ważne tydzień - wtedy tyle też jest ważny bonus.
Np. startery Play odNowa nie mają tego problemu, a starter ma rozmowy wychodzące ważne tak długo, dopóki wykonywane są na nim operacje (internet/połączenia/SMS), w innym wypadku z konta pobierane jest 3 zł.

Ze starterów Play Internet (również te oznaczone 15GB, w Żabce) teoretycznie nie można migrować na Play odNowa, ale chyba jednak warto ten starter rozważyć dla dodatkowych 15GB i dłuższego Internetu bo jednak da się zmigrować przez *163# na Formuła Play, a potem na OdNowa. Używałem wielokrotnie niedawno. Nie trwa to 24h, jak określone w regulaminie, ale tylko minutę, a SMS z potwierdzeniem zmiany dostaniecie najwyżej dopiero przy OdNowie. Do tego w Play24 nowa taryfa pojawia się czasem z ok. 15 minutowym opóźnieniem.

Pamiętajcie też, że w taryfie Rok Ważności Konta, prędkość Internetu jest limitowana do 7 Mbps, więc na ogół nie warto.
Aktualizacje społecznościowe
Play OkazjePlay oferta play
Najlepsze komentarze
AmigaRulez01/10/2020 22:35

Chodzi o to że myślałem że go zarejestrowali jakby na innym koncie ale prz …Chodzi o to że myślałem że go zarejestrowali jakby na innym koncie ale przypisałem do swojego konta Play i działa. Co ciekawe koleś mówił że nie można rejestrować online.Aha i ten pakiet jest tylko do wybranych starterów bo chciałem więcej to mi tylko dwa znalazł, prawda to?


Pracownicy salonów operatorów komórkowych niestety często mogą nie wiedzieć wszystkiego, nie znać wszystkich punktów regulaminów, niuansów poszczególnych taryf itp., dlatego nie można traktować ich jak wyroczni. Ogólnie są oni przygotowywani chyba głównie pod kątem ofert abonamentowych, natomiast w szczegółach promocji i regulaminów ofert na kartę mogą nie być na bieżąco, a nawet podchodzić do tego trochę niechętnie, choć zdarzają się pracownicy, którzy mają bardzo dużą i fachową wiedzę oraz bardzo starają się pomagać nawet w tych drobnych problemach.

Gdy mamy już jeden numer w Play zarejestrowany na siebie, wtedy można bardzo wygodnie rejestrować już samodzielnie kolejne numery (zakupione startery), bez konieczności odwiedzania salonu (oczywiście kupowany starter można też zarejestrować w wielu punktach w momencie zakupu, jeśli dają one taką możliwość, ale szybciej i wygodniej jest to zrobić samemu, bo sprzedawca w sklepie czy kiosku musi dane rejestracyjne chyba niewygodnie wklepywać na terminalu). Rejestracja samodzielna może wymagać odebrania kodu SMS-owego na numer, który już wcześniej mieliśmy zarejestrowany (operator musi w jakiś sposób potwierdzić tożsamość użytkownika), w każdym razie jest ona bardzo prosta i wszelkie instrukcje o niej można znaleźć na stronie Playa (rejestracja samodzielna numeru może występować w kilku nieznacznie różniących się wersjach do wyboru, np. z wykorzystaniem Play24 po zalogowaniu się, albo z wykorzystaniem formularza na stronie Play do rejestrowania kolejnego numeru, ale możliwe że istnieje też metoda całkowicie offline, opierająca się tylko na SMS z numeru zarejestrowanego oraz rejestrowanego).

Nie sprawdzałem dokładnie regulaminu omawianej promocji, ale możliwe że pracownik salonu nie miał również racji w tej kwestii, że promocja zadziała tylko na wybranych taryfach/starterach. Poza tym po to właśnie jest możliwość samodzielnego przechodzenia do innych taryf, aby można było uzyskać starter w potrzebnej nam taryfie, nawet jeśli dokładnie takiego akurat nie było w punkcie zakupu. Np. może być trudniej dostać starter w taryfie OdNowa, ale za to można kupić inny starter, a następnie przenieść go do OdNowa. Taryfa OdNowa jest idealna do korzystania z tego typu promocji internetowych, gdyż nie nakłada ona sztucznego ograniczenia prędkości (co robi taryfa Roku Ważności Konta), oraz pozwala utrzymywać długą ważność konta minimalnym nakładem środków.

UWAGA: podczas zakupu startera trzeba tylko pamiętać, że w Play istnieje podział na dwa rodzaje starterów / ich taryf : taryfy głosowe oraz taryfy internetowe. Najczęściej spotykane są taryfy głosowe, w których można korzystać zarówno z rozmów głosowych, sms-ów jak i z połączenia internetowego, natomiast istnieją również startery/taryfy internetowe, przeznaczone do korzystania z połączenia internetowego (nie wiem, czy da się z nich też dzwonić lub smsować, w każdym razie są to karty/taryfy o nazwie typu Play Internet; jeśli zamówimy w Play np. Internet Elastyczny, to do korzystania z niego dostaniemy właśnie taką kartę). Karty /taryfy internetowe zazwyczaj nie są objęte tego typu promocjami internetowymi, a co więcej chyba też nie jest możliwa migracja między taryfami internetowymi a głosowymi. Możliwe więc, że to miał na myśli pracownik w salonie, że skończyły się mu startery głosowe, a na internetowych ta promocja nie zadziała. Natomiast sądzę (choć nie sprawdziłem w regulaminie), że ta promocja (oraz wszelkie podobne) zadziała na każdym dowolnym starterze/taryfie głosowym (a w razie czego zawsze można migrować zakupiony starter głosowy do innej taryfy głosowej).

Takim ogólnym prawem w Play jest to, że migracja do innej taryfy powoduje utratę aktywnych pakietów. Dlatego pakiet startowy 6GB lepiej jest wykorzystać najpierw, po aktywowaniu startera, a dopiero wtedy przejść do innej taryfy (jeśli jest to potrzebne).

Przy zmianie taryfy w Play należy tylko pamiętać, że może to zająć chwilę. Dlatego po wydaniu polecenia zmiany taryfy trzeba koniecznie upewnić się (sprawdzając aktualną posiadaną taryfę np. za pomocą Play24), czy zmiana taryfy już nastąpiła, a jeśli nie, to trzeba zaczekać aż nastąpi. Dopiero wtedy należy włączyć dany pakiet (taki jak opisywany pakiet promocyjny), bo jeśli włączymy pakiet w trakcie trwania zmiany taryfy, to niestety przepadnie on gdy nowa taryfa już "wskoczy" (zmiana taryfy zazwyczaj powoduje utratę aktywnych pakietów).

Podsumowując, potrzeba kupić starter głosowy (a więc nie "Play Internet", dowolny starter z taryfy głosowej powinien być OK dla tej promocji). Jeśli już mamy jeden numer w Play zarejestrowany, to kolejne możemy rejestrować sobie samodzielnie. Gdy przyjdzie pora korzystania, aktywujemy starter, np. za pomocą kodu USSD do sprawdzania stanu konta. Warto też dodać numer do Play24 (strona lub aplikacja) i korzystać z Play24 do wygodnego sprawdzania stanu konta, pakietu, posiadanej taryfy i wykonywania migracji oraz w celu aktywowania pakietu. Pakiet startowy warto wykorzystać na początku (tutaj może warto tylko uważać, aby nie zużyć środków z konta po wyczerpaniu pakietu). Następnie, w zależności od potrzeby można wykonać migrację do innej taryfy (jeśli np. będzie ona korzystniejsza do utrzymywania stanu ważności konta, idealna będzie taryfa OdNowa). Dopiero gdy nowa taryfa "wskoczy" należy aktywować pakiet promocyjny. Teraz można już spokojnie z niego korzystać. W przypadku taryfy OdNowa trzeba tylko pamiętać o konieczności "podtrzymywania" jej stanu ważności poprzez wykonanie raz na okres rozliczeniowy płatnej akcji, a więc np. wysłanie SMSa.


P. S.
Dla mnie Amiga stanowiła tylko pomost pomiędzy światem 8 bitowym a PC, jakoś nie zostałem jej wiernym fanem, choć wrażenie po obejrzeniu intra Cytadeli zostanie na zawsze
Natomiast hasło Intel outside obecnie w pewnym stopniu spełnia się dzięki AMD
happy_onion01/10/2020 11:58

Jaki trzeba zrobić wkład w te 100GB? Ktoś wie: ile min kosztuje starter i e …Jaki trzeba zrobić wkład w te 100GB? Ktoś wie: ile min kosztuje starter i ew czy konieczne doładowanie i za ile? Potrzebuję takiej cebuli teraz. Dzięki &pzdr .. ps najtańsza procedura to KUP starter za 5 zł-> zmień na RWK-> (Doładuj tymi 5zł ?) -aktywuj 100GB w PLAY24? tak/nie?


Robisz tak
5186117-c6LZ0.jpg
Lub tak
5186117-PIVpP.jpgPrzy PnK RWK transfer obcina do 7 Mbit/s
255 Komentarzy
Dzięki, plus.
Plus już szukam więcej info
Chyba efekt wprowadzania 5G. Gigabajty się dewaluują
Maro8584050530/09/2020 23:23

Plus już szukam więcej info


Regulamin może być z opóźnieniem jak to było z poprzednia promocja
Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten sam pakiet 15zł... polecacie coś? głownie net, smsy i dzwonienie raczej w playu, ale teraz to mi wsio
Edytowane przez: "Adwin" wrz 30.
Adwin30/09/2020 23:48

Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten …Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten sam pakiet 15zł... polecacie coś? głownie net, smsy i dzwonienie raczej w playu, ale teraz to mi wsio


Abonament jest dla ekh
Edytowane przez: "AmigaRulez" paź 1.
Czy można zarejestrować starter online?
Adwin30/09/2020 23:48

Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten …Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten sam pakiet 15zł... polecacie coś? głownie net, smsy i dzwonienie raczej w playu, ale teraz to mi wsioAdwin30/09/2020 23:48

Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten …Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten sam pakiet 15zł... polecacie coś? głownie net, smsy i dzwonienie raczej w playu, ale teraz to mi wsio


Pakiet XL

play.pl/oferta/play-karta/
Edytowane przez: "Rafal_NN5" paź 1.
Dasz linka do regulaminu bo brak na stronie informacji
Michal_Sosniak01/10/2020 00:10

Dasz linka do regulaminu bo brak na stronie informacji


Jak pisałem w poprzednim komentarzu. Regulamin pewnie będzie z opóźnieniem tak jak to było w poprzedniej promocji . (Pewnie koło południa)
Taka ciekawostka - dziś zarejestrowałem nowy starter żeby złapać jeszcze GB z poprzedniej promocji, po 24 zaktualizowało sie w aplikacji i GB na lato już nie ma, a 100 GB pokazuje bez opisu poprzedniej promocji, więc pewnie na warunkach tej opisanej powyżej.
Adwin30/09/2020 23:48

Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten …Chyba czas na abonament... wcześniej uzywałem neta 3gb/9zł teraz nagle ten sam pakiet 15zł... polecacie coś? głownie net, smsy i dzwonienie raczej w playu, ale teraz to mi wsio


Po doładowaniu w apce jest pakiet 4 za 10 zl. Nie żebym ich jakoś bronił ale wychodzi na to że już wszyscy postanowili jawnie doić swoich klientów.
Jak najtaniej mieć aktywne konto do końca trwania tej promocji?
markceed01/10/2020 00:23

Jak najtaniej mieć aktywne konto do końca trwania tej promocji?no jeśli działa w każdej taryfie, to rwk chyba?
Edytowane przez: "Rzorze.Murzynio" paź 1.
Play na karte RWK ma za darmo opcję aktywacji roku ważności konta
Edytowane przez: "jaaaas" paź 1.
Po co komu 100gb do wykorzystania w 5 dni ?
achromski01/10/2020 01:42

Owszem, na play24.


A dostaje się to raz czy na każdy numer
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst