Niestety, ta okazja już wygasła

Nowa promocja i pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G

cze 1. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od wtorku 8 czerwca dostępna będzie całkowicie nowa promocja, która zapewni możliwość korzystania z Internetu w technologii 5G klientom wszystkich obecnych ofert na kartę w sieci Plus oraz starszych taryf. Promocja z pakietem „Bez limitu i 20 GB 5G
Pakiet można włączyć kodem *136*11*9203#, zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń”, aktywować telefonicznie przez kontakt z Działem Obsługi Klienta lub przez zalogowanie do aplikacji Mobilny Plus Online. Koszt pakietu to 40 zł na 30 dni. Jednakże częściej dostępnym doładowaniem w sieci sprzedaży jest zasilenie kwotą 50 zł i wtedy w pakiecie i po doładowaniu klient dostanie łącznie 45 GB. Więcej informacji w regulaminie.
Aktualizacje społecznościowe
Koszalineo
Darmowe 5G w Plus na kartę do końca lipca

Od wtorku 1 czerwca przedłużona zostaje możliwość korzystania z sieci 5G Plusa przez użytkowników ofert „na kartę”. W ramach promocji „Internet 5G od Plusa na Kartę” mają oni nadal bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G, a żeby z tego skorzystać konieczne jest jedynie posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz przebywanie w zasięgu sieci 5G Plusa. Promocja trwa do 31 lipca i po tym terminie zostanie wyłączona, a z 5G będzie można korzystać tylko w pakiecie „Bez Limitu i 20 GB 5G”.
3 Komentarze
Prześlij Komentarz