Nowa oferta internetowa w Mobile Vikings
268°Zakończono

Nowa oferta internetowa w Mobile Vikings

31
sie 18. 2017
Mobile Vikings przygotował 3 nowe plany taryfowe VikingNET z dopasowaną do potrzeb ilością Internetu w cenach 15, 35 i 45 zł.

Nowe plany w ramach oferty VikingNET obowiązują od 18 sierpnia 2017 roku. Usługa dostępna jest w zasięgu własnym P4, operatora sieci Play. Płacąc 15 zł otrzymujemy pakiet danych o wielkości 15 GB, za 35 zł wzrasta on do 40 GB, natomiast wydając 45 zł dostaniemy 80 GB Internetu.

Za dodatkowe 10 zł możemy włączyć pakiet NO LIMIT w nocy (od 23:45 do 8:45).

Co ważne, tak jak w dotychczasowych propozycjach Mobile Vikings, w najnowszej ofercie niewykorzystane gigabajty kumulują się i przechodzą na kolejny miesiąc.

Dodatkowo, dla nocnych marków, przygotowaliśmy opcję VikingNajt. W ramach tego dodatku promocyjnego do nowej oferty, każdy Viking za jedyne 10 zł miesięcznie dostanie internet NO LIMIT w godzinach nocnych - bez ograniczeń prędkości. Należy jednak pamiętać o tym, że aktywowanie dodatku jest możliwe wyłącznie w momencie doładowania opcji VikingNET. Nie ma możliwości aktywacji VikingNajt po kilku dniach - każdy, kto przeoczy ten moment, będzie mógł to zrobić dopiero przy następnym doładowaniu.

regulamin - s3.eu-central-1.amazonaws.com/mob…pdf
Aktualizacje społecznościowe
Mobile Vikings Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Ważna informacja małym drukiem. Oferta ważna w zasięgu własnym P4. Czyli z zasięgiem lipa na całego. Nie jest to na pewno Internet mobilny, bo poza dużymi miastami działa beznadziejnie. Z tego właśnie powodu rezygnuję z Virgin. Do niedawna wszystko było fajnie, bo Play korzystał z nadajników Orange i plus. Teraz na siłę przekierowują ruch do własnej sieci i jest lipa na maxa.
31 Komentarzy
Ważna informacja małym drukiem. Oferta ważna w zasięgu własnym P4. Czyli z zasięgiem lipa na całego. Nie jest to na pewno Internet mobilny, bo poza dużymi miastami działa beznadziejnie. Z tego właśnie powodu rezygnuję z Virgin. Do niedawna wszystko było fajnie, bo Play korzystał z nadajników Orange i plus. Teraz na siłę przekierowują ruch do własnej sieci i jest lipa na maxa.
dizzy1331sie 18. 2017

Ważna informacja małym drukiem. Oferta ważna w zasięgu własnym P4. Czyli z …Ważna informacja małym drukiem. Oferta ważna w zasięgu własnym P4. Czyli z zasięgiem lipa na całego. Nie jest to na pewno Internet mobilny, bo poza dużymi miastami działa beznadziejnie. Z tego właśnie powodu rezygnuję z Virgin. Do niedawna wszystko było fajnie, bo Play korzystał z nadajników Orange i plus. Teraz na siłę przekierowują ruch do własnej sieci i jest lipa na maxa.Jakby im zależało na tym, żeby nie było widać tej informacji to napisaliby to tylko w regulaminie i to pod koniec, aby nikt nie doczytał...
Miałem 4 numery w play. Przeniosłem do a2mobile.pl i gra gitara.
tomku77sie 18. 2017

Jakby im zależało na tym, żeby nie było widać tej informacji to napisaliby …Jakby im zależało na tym, żeby nie było widać tej informacji to napisaliby to tylko w regulaminie i to pod koniec, aby nikt nie doczytał...

P4 sprawia wrażenie jak by im nie zależało na niczym tez z utęsknieniem czekam na koniec umowy
ochTomaszsie 18. 2017

P4 sprawia wrażenie jak by im nie zależało na niczym tez z utęsknieniem cze …P4 sprawia wrażenie jak by im nie zależało na niczym tez z utęsknieniem czekam na koniec umowy


Typowe zachowanie kogoś kto ma dużo klientów i ma go głęboko w d...e
Też przeniosłem się do a2mobile z vikingow i jestem bardzo zadowolony
bryftrygiersie 18. 2017

Miałem 4 numery w play. Przeniosłem do a2mobile.pl i gra gitara.

​jakie nadajniki ? na jaką ofertę? abonament?
U mnie net też się bardzo pogorszył w playu, dlatego mam 2ga karte z nju i rozwazam przeniesienie nru. Na v szczęście RBM w routerze działa jeszcze znosnie.
Uważajcie na skurwiale a2mobile. Przejrzyjcie wątek na telepolis + fanpage. Przeniosłem się z Virgin (Kraków + okolice here) i zasięg jest dramatem. Wchodzi na EDGE! Gdzie nie widziałem tego standardu od lat. Ogółem standardy zmieniają się co 30 sekund. Raz 4G raz 3G a zaraz EDGE a zaraz nic. Internet ma laga (strona zanim łapie mija parę sekund). Beznadziejny zasięg. Uważajcie. Teraz wracam znów w sidło Play czyli Mobile Viking.
Edytowane przez: "DJVahn" sie 18. 2017
a2mobile z tego co wiem ma tylko zasięg Plusa, nie rozumiem więc skąd te zachwyty i pochwały. Z moich obserwacji wynika, że Plus wypada najgorzej jeśli chodzi o ogólny zasięg i dostępność użytkowego Internetu, niestety.
AbdulWisimulahasie 18. 2017

a2mobile z tego co wiem ma tylko zasięg Plusa, nie rozumiem więc skąd te za …a2mobile z tego co wiem ma tylko zasięg Plusa, nie rozumiem więc skąd te zachwyty i pochwały. Z moich obserwacji wynika, że Plus wypada najgorzej jeśli chodzi o ogólny zasięg i dostępność użytkowego Internetu, niestety.

Jak to skąd - z CCC oczywiście.
Z moich doświadczeń niestety także potwierdzam bardzo duże pogorszenie Internetu w vikingach/playu. Z tego tytułu testuję net w nju i przejście na ofertę duet na abo. Do tego często zauważam minimalny zasięg w budynkach i wymuszam 3g albo przepiecie na tmobile. Obszar W-wy i okolic. Ehhh szkoda bo same vikingi sa super ale póki co za net duuuży minus.
Edytowane przez: "Sezzamek" sie 18. 2017
Porównując tą ofertę do standardowej w MV można powiedzieć, że same rozmowy i smsy nolimit kosztują nas ok 14-15 zł. Może gdyby vikingi poszły w stronę 3paka jak np w a2mobile, to wyszloby korzystniej niż kombinowanie z dwoma niezaleznymi ofertami - viking standard i ten vikingnet​
kirtashsie 18. 2017

No szok, wcale nie ma znaczenia gdzie mieszkasz ani ile ludzi korzysta z …No szok, wcale nie ma znaczenia gdzie mieszkasz ani ile ludzi korzysta z nadajnika. Taka opinia jest **uja warta bo jeden z Wąchocka bedzie miał do dupy a drugiemu z Warszawy pójdzie w lte...


Dlatego piszę o Małopolsce zarozumialcu
Ja też ostatnio przeniosłem się z Vikingow do nju. Play w Krakowie pełny zasięg, brak neta. Masakra. Co oni zrobili z tą siecią?
kirtashsie 18. 2017

A wyobrażasz sobie że sąsiad z naprzeciwka może nie mieć takich problemów? …A wyobrażasz sobie że sąsiad z naprzeciwka może nie mieć takich problemów? Co kogo obchodzi jak działa u Ciebie xD

To niezły spierdox z ciebie xDD beka.
Sąsiad nagle ma inne nadajniki i inne przekierowania xDDD
Do spania
DJVahnsie 18. 2017

To niezły spierdox z ciebie xDD beka. Sąsiad nagle ma inne nadajniki i i …To niezły spierdox z ciebie xDD beka. Sąsiad nagle ma inne nadajniki i inne przekierowania xDDD Do spania

Sąsiad pewnie ma xiaomi i jemu wszystko chodzi, jak burza
Niestety potwierdzam, jestem w VM i prędkość neta HSDPA (nawet wymuszenie lte nie przełącza a wiem że jestem w zasięgu kilku operatorów) to ok 3,3 MBit/s pobieranie i 1,4 wysyłanie, 5km od centrum Wrocławia.
Jednak na codzień korzystam z tańszych pakietów aero2 (prawie non stop lte) , i tam mam 20Mbit i wysyłanie 5.
DJVahnsie 18. 2017

Uważajcie na skurwiale a2mobile. Przejrzyjcie wątek na telepolis + f …Uważajcie na skurwiale a2mobile. Przejrzyjcie wątek na telepolis + fanpage. Przeniosłem się z Virgin (Kraków + okolice here) i zasięg jest dramatem. Wchodzi na EDGE! Gdzie nie widziałem tego standardu od lat. Ogółem standardy zmieniają się co 30 sekund. Raz 4G raz 3G a zaraz EDGE a zaraz nic. Internet ma laga (strona zanim łapie mija parę sekund). Beznadziejny zasięg. Uważajcie. Teraz wracam znów w sidło Play czyli Mobile Viking.


W stolycy mam tak sami,
AntonAntoniosie 18. 2017

W stolycy mam tak sami,

W stolicy mogą być lagi, ale większym mieście jest wszystko ok 😋
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst