Niestety, ta okazja już wygasła
Nopremium.pl wszystko x 2!
-98° Zakończono

Nopremium.pl wszystko x 2!

59,99zł
12
-98° Zakończono
Nopremium.pl wszystko x 2!
gru 22. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Ciężko znaleźć informację nawet co oferują.
Zdecydowanie wolę tę stronę: premiumy.pl/sto…tml

Korzystam od dawna, może nie powala nowoczesnych "dizajnem" ale jest tanio.
Ja od lat korzystam z blizniaczego twojlimit.pl i takie promocje x2 pojawiaja sie co troche....Dodatkowo codziennie dodajac pliki do sciagania w godzinach od 02 do 10tej w nocy mamy liczony 2x mniej transferu. Czyli film 4gb policzy nam ja 2gb Takze szczerze polecam.
Edytowane przez: "Frog" gru 22. 2017
uxsgru 22. 2017

Ciężko znaleźć informację nawet co oferują.Zdecydowanie wolę tę stronę: htt …Ciężko znaleźć informację nawet co oferują.Zdecydowanie wolę tę stronę: https://premiumy.pl/store.htmlKorzystam od dawna, może nie powala nowoczesnych "dizajnem" ale jest tanio.


Ja także korzystam i polecam. Mają wtyczke do jDownloadera co ułatwia korzystanie.
Jednocześnie dokupywanie tranferu polecam przez alledrogo. Mają taniej niż na własnej stronie.
Np 220GB do rapidu, catshare i fileshark za 5.52 zl.
A dla niecierpliwych, którzy chcieliby sciągnąć naraz więcej danych (na serwery są ustalone limity dzienne) proponuje założyc 2-3 konta i wszystkie dodać do jDownloadera
Tutaj pierw trzeba kupic konto premium, a dodatkowe gb dokupuje sie oddzielnie. Jesli np mamy 200gb ale okres premium mamy na 30 dni i skonczy sie to mozemy sobie w dupe wsadzic te gb. No a konto premium wcale tanie nie jest.
uxsgru 22. 2017

Ciężko znaleźć informację nawet co oferują.Zdecydowanie wolę tę stronę: htt …Ciężko znaleźć informację nawet co oferują.Zdecydowanie wolę tę stronę: https://premiumy.pl/store.htmlKorzystam od dawna, może nie powala nowoczesnych "dizajnem" ale jest tanio.


Chyba nigdy nie korzystałeś z porządnego serwisu. Nopremium pociągnie maksem łącza, a premiumy mają transfer jak na free.
A ja polecam. Korzystam od wielu lat. Zawsze max prędkość. I dużo serwisów bez ograniczeń. A podwaja ie jest średnio co 2 miesiąc więc promka dość słaba
Konto na nopremium mam od 2011 i szczerze polecam, już pociągnąłem prawie 1TB na ich koncie. Są 2 rodzaje kont - czasowe na powiedzmy miesiąc z jakimś pakietem danych odnawianym co 24h oraz na pakiet danych nieograniczony czasowo (ostatni mój zakup to 100GB w maju 2015 i jeszcze zostało do wykorzystania ok. 40GB). Transfery pełną prędkością z wielu popularnych serwisów.
marcin.elo22/12/2017 11:43

Tutaj pierw trzeba kupic konto premium, a dodatkowe gb dokupuje sie …Tutaj pierw trzeba kupic konto premium, a dodatkowe gb dokupuje sie oddzielnie. Jesli np mamy 200gb ale okres premium mamy na 30 dni i skonczy sie to mozemy sobie w dupe wsadzic te gb. No a konto premium wcale tanie nie jest.


Oj to nie prawda, masz dwie opcję, konto czasowe bądź ilościowe, ponad 4terabity i kilka lat temu zacząłem i tylko w superlatywach się wypowiem, np. filmu nie musisz pobierać na dysk, a na ich serwer i streamować ( nie jesteś piratem, a widzem) Serwisów multum.
Te 59.99 to za co? Wymaganie rejestracji, żeby tylko zobaczyć cennik, to jest przegięcie.
Yesiotr22/12/2017 13:56

Oj to nie prawda, masz dwie opcję, konto czasowe bądź ilościowe, ponad 4te …Oj to nie prawda, masz dwie opcję, konto czasowe bądź ilościowe, ponad 4terabity i kilka lat temu zacząłem i tylko w superlatywach się wypowiem, np. filmu nie musisz pobierać na dysk, a na ich serwer i streamować ( nie jesteś piratem, a widzem) Serwisów multum.


co Ty gadasz, jak nie masz Premium konta to ilość gb nie ma znaczenia.
marcin.elo22/12/2017 19:13

co Ty gadasz, jak nie masz Premium konta to ilość gb nie ma znaczenia.


nie zgadzam się, ja nie mam tutaj premium a jedynie pewną ilość GB i mogę z niej bez problemu korzystać
ForestFasgru 22. 2017

nie zgadzam się, ja nie mam tutaj premium a jedynie pewną ilość GB i mogę z …nie zgadzam się, ja nie mam tutaj premium a jedynie pewną ilość GB i mogę z niej bez problemu korzystać


Zgadza się. Ja mam wykupiony "pakiet transferowy" i korzystam kiedy chcę do czasu wykorzystania wszystkich mega bajtów.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od djmysia. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst