NoLimit w Red Bull Mobile też MMS-y, 8GB netu abonament + Tidal darmo
316°Zakończono

NoLimit w Red Bull Mobile też MMS-y, 8GB netu abonament + Tidal darmo

55
lis 9. 2016
30 dniowy okres wypowiedzenia

Darmo Taj-dal
30204-jt3XO.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
A kiedy ostatnio wysłałeś mmsa? Ktoś jeszcze tego używa w dobie internetu mobilnego?
Ja dzisiaj wysłałem 3 - nie generalizuj
proszę.
55 Komentarzy
słaba oferta, inne sieci już jakiś czas oferują lepsze pakiety w prepaid
Autor
myszeklis 9. 2016

słaba oferta, inne sieci już jakiś czas oferują lepsze pakiety w prepaidpewnie bez MMS-y i bez tajdala
Edytowane przez: "LisPromocji" lis 9. 2016
A kiedy ostatnio wysłałeś mmsa? Ktoś jeszcze tego używa w dobie internetu mobilnego?
Ja dzisiaj wysłałem 3 - nie generalizuj
proszę.
RBM na abonament pobiera 49zł opłaty aktywacyjnej więc to średnio opłacalny biznes.
Edytowane przez: "paciks" lis 9. 2016
https://www.pepper.pl/profile/Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania przez allegro mam za 22 zł nielimitowne rozmowy,smmsy,mmsy,14gb internetu co miesiąc i 50 gb za każde doładowanie. a red bull mobile jeszcze działa na zasięgu play, byłem tam 3 lata i nie polecam.
Próbowałem ostatnio przenieść numer z Play do RBM i nie ma takiej technicznej możliwości. W salonie Play powiedzieli mi żebym najpierw przeniósł numer do jakiejś innej sieci i dopiero z tej sieci przeniósł się do RBM. Niby działają jako jedna firma a straszna amatorka z przeniesieniem numeru.
ja1261lis 9. 2016

@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania pr …@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania przez allegro mam za 22 zł nielimitowne rozmowy,smmsy,mmsy,14gb internetu co miesiąc i 50 gb za każde doładowanie. a red bull mobile jeszcze działa na zasięgu play, byłem tam 3 lata i nie polecam.

​jaki pakiet kupujesz kolego?
Tyle że RBM ma darmowy LTE w pakietach na 30 dni - limit 100GB jade na tym od ponad roku...
ja1261lis 9. 2016

@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania pr …@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania przez allegro mam za 22 zł nielimitowne rozmowy,smmsy,mmsy,14gb internetu co miesiąc i 50 gb za każde doładowanie. a red bull mobile jeszcze działa na zasięgu play, byłem tam 3 lata i nie polecam.

​wyslij na PW jak to doladowujesz i jakie pakiety kupujesz
Autor
ja1261lis 9. 2016

@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania pr …@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania przez allegro mam za 22 zł nielimitowne rozmowy,smmsy,mmsy,14gb internetu co miesiąc i 50 gb za każde doładowanie. a red bull mobile jeszcze działa na zasięgu play, byłem tam 3 lata i nie polecam.ja1261lis 9. 2016

@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania pr …@Dymek czemu wrzucasz te gównooferty? Ja w orange kupując doładowania przez allegro mam za 22 zł nielimitowne rozmowy,smmsy,mmsy,14gb internetu co miesiąc i 50 gb za każde doładowanie. a red bull mobile jeszcze działa na zasięgu play, byłem tam 3 lata i nie polecam.w ofercie masz kupę MMSów, tidala darmo no i fakturę możesz otrzymać. Wolę ofertę z kupą wszystkiego i wygodną a nie zabawy w kody itp.

Zasięg internet + rozmowy kto wygrywa wg was w większości dużych miast i tych mniejszych? Orange vs Play.
lukas007lis 9. 2016

Zasięg internet + rozmowy kto wygrywa wg was w większości dużych miast i ty …Zasięg internet + rozmowy kto wygrywa wg was w większości dużych miast i tych mniejszych? Orange vs Play.


Play korzysta ze wszystkich nadajników wszystkich sieci, więc to Play realnie ma w PL największy zasięg (nadajniki orange domyślnie są zablokowane i trzeba wysyłac zgłoszenie żeby odblokowali).
Szkoda że mam abonament 23 msc w play i prawie ciągle 1-2 kreski zasiegu ;/ Galaxy s5 wr
MSTRKRFTlis 9. 2016

​wyslij na PW jak to doladowujesz i jakie pakiety kupujesz


przeniosłem numer do orange, wszykuję doładowanie na allegro gdzie 110zł można kupic za jakies 88zł. Na stronie której podałem jest kod który wpisujesz raz i dopóki masz kasę na koncie to co miesiąc będzie ci pobierać 28zł. Aha i ja zmieniłem taryfę na orange free dzięki czemu mam 6gb dodatkowo. https://www.pepper.pl/profile/Dymek nie masz racji że jest zabawa w kody. Raz na 3 miesiące kupuje doladowanie i mam z glowy a Ty musisz co miesiąc oplacac rachunek.

https://www.pepper.pl/profile/lukas007 play na pewno przegra w malych miejscowosciach, choc bedziesz miec zasieg to jednak nie bedzie on pewnie pochodzic od play tylko roamingu krajowego czyli tmobile. Studiuje w duzym miescie, mieszkam na wsi. Orange wszędzie ma dobry zasięg, internet lte bardzo szybki, nawet na wsi prędkość 30mb/s
Dzieki, przemyślę bo przymierzam się do oferty pepper.pl/pro…048
@pepper01
Tak tylko, że w roamingu krajowym jesteś użytkownikiem gorszej kategorii, czyli wyższy priorytet ma klient t-mobile, dopiero później ty. Stąd też problemy z jakością rozmów i szybkością internetu. Może i play jest tani ale nie zawsze tani=dobry. W orange przynajmniej co chwile mi nie przeskakuje z bts-a play na tmobile albo orange. Byłem w rbm 3 lata. Faktycznie lte za free ale co z tego jak u mnie w miejscowości nawet zasiegu 2G nie było z play A co do szybkości łącza w orange: Wyższa wartość z miasta, niższa ze wsi.
118211-dtNSF.jpg
Edytowane przez: "MichalG" lis 10. 2016
ja1261lis 10. 2016

@pepper01Tak tylko, że w roamingu krajowym jesteś użytkownikiem gorszej ka …@pepper01Tak tylko, że w roamingu krajowym jesteś użytkownikiem gorszej kategorii, czyli wyższy priorytet ma klient t-mobile, dopiero później ty. Stąd też problemy z jakością rozmów i szybkością internetu. Może i play jest tani ale nie zawsze tani=dobry. W orange przynajmniej co chwile mi nie przeskakuje z bts-a play na tmobile albo orange. Byłem w rbm 3 lata. Faktycznie lte za free ale co z tego jak u mnie w miejscowości nawet zasiegu 2G nie było z play A co do szybkości łącza w orange: Wyższa wartość z miasta, niższa ze wsi. [Obrazek]


Kiedys telepolis zajmował się tym tematem odnosnie priorytetów i nie potwierdzono tego, jakies dowody się ostatnio pojawiły w tym temacie?
I taka wskazówka - jeżeli twój telefon nie radzi sobie z poprawnym wyborem własciwego btsa danego operatora, to możesz wskazać go na sztywno w ustawieniach telefonu (ja np. korzystam zawsze z tmobile będąc w RBM, bo na tym rejonie tmobile ma największy zasięg). A co zrobić gdy się jest w plusie i plus nie będzie miał zasięgu tu? :P (będąc w play po prostu przełącze się wtedy na inną sieć, a klient plusa może tylko wyłączyc telefon, bo co z nim zrobi bez zasięgu? facebook nie zadziała :P)
@pepper01 na swoim przykładzie to widziałem. testowałem na tym samym telefonie kartę z tmobile i play, na playu bagno. internet nawet 1mb/s nie przekraczał. Ja przede wszystkim chcę korzystać z zasięgu swojej sieci a nie z zasięgu innych. A co do plusa to wiadomo że w wielu miejscach ma dziury w zasięgu takie same jak play.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy