No Man's Sky [Playstation 4] za ~56,50zł z wysyłką @ The Game Collection
105°Zakończono

No Man's Sky [Playstation 4] za ~56,50zł z wysyłką @ The Game Collection

12
sie 17. 2017
No Man's Sky na Playstation 4 zamówimy w brytyjskim sklepie The Game Collection za 9,99GBP + wysyłka 2GBP.

Łącznie po przeliczeniu na złotówki za grę zapłacimy około 56,50zł.

Recenzja na portalu Eurogamer
Aktualizacje społecznościowe
The Game Collection Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Tyle od początku powinna kosztować ;). Ale ponoć po kilku patchach całkiem fajna się zrobiła, za tę cenę pewnie warto brać.
Po wszystkich updejtach gra daje rade.
Cena nie jest jakaś super, ale za nówkę w Polsce zapłacimy ~20ZŁ więcej z przesyłką.
Daje radę czy nie daje, w tym momencie i w przyszłości nie jest istotne. Za kłamliwy marketing twórców i przyzwolenie (a może nawet nakaz) wydawcy gracze solidarnie dla własnego dobra powinni pokazać środkowy palec.
polimatsie 17. 2017

Daje radę czy nie daje, w tym momencie i w przyszłości nie jest istotne. Za …Daje radę czy nie daje, w tym momencie i w przyszłości nie jest istotne. Za kłamliwy marketing twórców i przyzwolenie (a może nawet nakaz) wydawcy gracze solidarnie dla własnego dobra powinni pokazać środkowy palec.


Już pokazali, było bardzo dużo zwrotów STEAM nawet nagiął swoje zasady i zwracał po więcej niż 5h w grze. Gdyby było inaczej cena by nie spadła aż tak bardzo w stosunkowo krótkim czasie.
Eh szkoda że nie na PC, chyba jedyna gra która jest tańsza na konsole niż na komputer
Wersja cyfrowa, 61zl ;]
No Man's Money.
Out of stock, niestety
Javalsie 17. 2017

Już pokazali, było bardzo dużo zwrotów STEAM nawet nagiął swoje zasady i zw …Już pokazali, było bardzo dużo zwrotów STEAM nawet nagiął swoje zasady i zwracał po więcej niż 5h w grze. Gdyby było inaczej cena by nie spadła aż tak bardzo w stosunkowo krótkim czasie.


steam nie nagiął swoich zasad, pisali na głównej stronie sklepu przez długi czas , że zasady to zasady i tyle.

PS. nie więcej niż 5h, bo można mieć maksymalnie 2h.
Uncyysie 17. 2017

steam nie nagiął swoich zasad, pisali na głównej stronie sklepu przez dłu …steam nie nagiął swoich zasad, pisali na głównej stronie sklepu przez długi czas , że zasady to zasady i tyle.PS. nie więcej niż 5h, bo można mieć maksymalnie 2h.geek.com/tec…89/


Przez jakiś czas zwracali nawet jak ktoś grał długie godziny ale po jakimś czasie tyle ludzi zaczęło refundować, że cofnęli tę zasadę i wrócili do normalnych refundów i wtedy właśnie napisali o tym o czym ty pisałeś. A tak poza tym to tak 2 nie 5h, mój błąd.
Javalsie 17. 2017

https://www.geek.com/tech/steam-is-issuing-no-mans-sky-refunds-even-if-youve-played-for-over-70-hours-1668389/Przez jakiś czas zwracali nawet jak ktoś grał długie godziny ale po jakimś czasie tyle ludzi zaczęło refundować, że cofnęli tę zasadę i wrócili do normalnych refundów i wtedy właśnie napisali o tym o czym ty pisałeś. A tak poza tym to tak 2 nie 5h, mój błąd.


forbes.com/sit…ds/
Uncyysie 17. 2017

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2016/08/30/steam-clamps-down-on-no-mans-sky-refunds/#536e8fb46363


Przykro mi ale nie wygrasz tej walki na argumenty bo genialna strona forbsa zasłania mi artykuł "quote of a day" a po kliknięciu w "go to article" strona się odświeża i znowu mam quote of a day...jakiś geniusz to robił :).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst