Niestety, ta okazja już wygasła
Niteo Tools. Wiertarko wkrętarka + wyrzynarka. @Biedronka. Wyprzedaż.
219° Zakończono

Niteo Tools. Wiertarko wkrętarka + wyrzynarka. @Biedronka. Wyprzedaż.

17
sty 5. 2016
W mojej Biedrze były 3 opakowania. Zostały 2. Może w innych też jest taki zestaw. W wyprzedaży biedronkowej zestawik zacny. Jak w tytule. Test Mario Budowlaniec. m.youtube.com/wat…y1Y
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

17 Komentarzy
@mmxv Ile pierwotnie kosztował taki zestaw? Taka wiertarka nadaje się do wiercenia w betonie/'wielkiej płycie" czy raczej nie?
Gdzie?
@Kaban - nie nadaje się to do betonu. Tylko drewno, cienkie płyty itd. Chcesz dobrą wiertarkę (na kabel) kup Festool/Protool - sprzęt na lata. Chcesz sprzet akumulatorowy? Kup DeWalta lub podobny koniecznie 18V (lub 24V) z możliwie dużym momentem obrotowym. Takie sprzęty w beton będą wchodzić jak w masło. Ten zestaw z biedronki jest dla majsterkowicza do lekkich prac. Idealny na prezent - 100zł to grosze za taki sprzęt. W betonie też może i powiercisz ale szybko ją zajedziesz (łożyska, tuleje, głowice).

@Kaban do betonu to raczej coś z udarem się nadaje. Raczej sprzęty akumulatorowe odpadają, a jeżeli są to ich koszt jest znacznie wyższy no i muszą być dużo cięższe, ponieważ ogniwo bateryjne muszą mieć znacznie większe.
1. Pierwotnie kosztował 229 zł. 2. W Toruniu na Fałata. 3. Do czego się nadaje najlepiej widać w teście Mario YT. Za 100 to jednak spora gratka wg mnie i nie ma co wybrzydzać. Zestawik kozak i do domowego zastosowania nadaje się w 100%.
Poszukajcie w swoich Biedronkach a nuż widelec i też będzie dostępny ów zestaw
Skwarek8505/01/2016 19:15

@Kaban - nie nadaje się to do betonu. Tylko drewno, cienkie płyty itd. C …@Kaban - nie nadaje się to do betonu. Tylko drewno, cienkie płyty itd. Chcesz dobrą wiertarkę (na kabel) kup Festool/Protool - sprzęt na lata. Chcesz sprzet akumulatorowy? Kup DeWalta lub podobny koniecznie 18V (lub 24V) z możliwie dużym momentem obrotowym. Takie sprzęty w beton będą wchodzić jak w masło. Ten zestaw z biedronki jest dla majsterkowicza do lekkich prac. Idealny na prezent - 100zł to grosze za taki sprzęt. W betonie też może i powiercisz ale szybko ją zajedziesz (łożyska, tuleje, głowice).


Nie szalej z tym DeWalt'em bo to już sprzęt z górnej półki, do domu wystarczy coś pokroju Black&Decker.
Testuje05/01/2016 19:22

Nie szalej z tym DeWalt'em bo to już sprzęt z górnej półki, do domu wyst … Nie szalej z tym DeWalt'em bo to już sprzęt z górnej półki, do domu wystarczy coś pokroju Black&Decker.


do domu to zestaw (Niteo) jak wyżej nawet wystarczy - bez przesadyzmu
mmxv05/01/2016 19:24

do domu to zestaw (Niteo) jak wyżej nawet wystarczy - bez przesadyzmuzalezy z czego masz sciany zrobione jak z cegly to moze i powiercisz ale jak wielka plyta to zapomnij o pracy bez udaru czy bez mlota. Ja moge polecic mlot parkside z lidla kosztuje ok 200zl i ma 3 letnia gwarancje. Czerwony mlot z marketu Jula tez jest OK - 4J mocy, 3 lata gwarancji
robert99sty 6. 2016

zalezy z czego masz sciany zrobione jak z cegly to moze i powiercisz … zalezy z czego masz sciany zrobione jak z cegly to moze i powiercisz ale jak wielka plyta to zapomnij o pracy bez udaru czy bez mlota. Ja moge polecic mlot parkside z lidla kosztuje ok 200zl i ma 3 letnia gwarancje. Czerwony mlot z marketu Jula tez jest OK - 4J mocy, 3 lata gwarancji


Faktycznie zależy z czego blok/dom zbudowany (czy przed/po 90-95 roku). Wielkiej płycie Niteo nie da rady oczywiście. Ale do bloków/domów produkcji - nazwijmy to - nowszej Niteo da radę jak najbardziej i bez problemów.

Wczoraj poczyniłem już pierwsze testy i spisuje się poprawnie sprzęcik. Myślę, że do domowego użytku (skręcanie mebli; powieszenie szafki/półki/obrazu itp; jakiś mniejszy remont raz na rok/dwa itp itd; przycięcie blatu/płyty itp) sprzęt wystarczy w zupełności. Tym bardziej za 100

Do tego 2 lata PRAWDZIWEJ gwarancji a nie wirtualnej
Przykład z życia: kiedyś szlifierkę kątową zakupiłem z sklepie budowlanym (mniejszym) i padła podczas remontu od razu - czekałem 26 dni ....roboczych za reklamacją dodając weekendy+święta -> wyszło prawie 6 tygodni bez sprzętu i kasy -> a szlifierkę musiałem kupić inną bo remontu bym nie dokończył -> suma summarum miałem po 6 tygodniach 2 szlifierki -> i takie to gwarancje to mam głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi - dlatego m.in Biedra czy sklepy tego typu są w moim rankingu prywatnym najwyżej.
wiesz gwarancja w biedronce kiedys lepsza byla ale teraz rowniez jest ok mnie zaskakuje moc tej wkretarki bo jest dosc niezla. Biedronka sprzedawala podobna i miala raptem 15Nm - to byly czasy kiedy szukalem taniej wkretarki z akumulatorem Li-on. Zdecydowanie warto kupic nawet dla samej wkretarki. 25Nm jesli to prawdziwa moc to jest niezle do tego rodzaj akumulatora!
a z tym rozroznianiem blokow nie zapomnij ze w latach 60-80 powstala ogromna ilosc blokow z wielkiej plyty i tego na pewno nie przewierci ta wkretarka Nie ma opcji
Ja na stronie jest napisane "Produkt aktualnie niedostępny w ofercie" to znaczy że nie ma go już w żadnym sklepie?
cristopher2001206/01/2016 22:13

Ja na stronie jest napisane "Produkt aktualnie niedostępny w ofercie" to …Ja na stronie jest napisane "Produkt aktualnie niedostępny w ofercie" to znaczy że nie ma go już w żadnym sklepie?


wyraźnie napisałem - WYPRZEDAŻ (każda Biedronka ma inną ofertę wyprz) - zatem sprawdź w swojej Biedrze albo Biedrze ciut dalej a nuż widelec
Biedrona hasłem "Produkt aktualnie niedostępny w ofercie" pokazuje, że produkt jest archiwalny (ostatnie sztuki mogą być w pojedynczych sklepach)
mmxvsty 6. 2016

wyraźnie napisałem - WYPRZEDAŻ (każda Biedronka ma inną ofertę wyprz) - za … wyraźnie napisałem - WYPRZEDAŻ (każda Biedronka ma inną ofertę wyprz) - zatem sprawdź w swojej Biedrze albo Biedrze ciut dalej a nuż widelecBiedrona hasłem "Produkt aktualnie niedostępny w ofercie" pokazuje, że produkt jest archiwalny (ostatnie sztuki mogą być w pojedynczych sklepach)


Dzięki za odpowiedź, nawet nie wiedziałem że to tak działa .
Byłem w trzech Biedrach, niestety ani śladu - nie chce m się pozostałych kilku tysięcy przeszukiwać...
@mmxv Akurat byłem w Toruniu i w innej Biedrze też widziałem, ale po waszych komentarzach dałem sobie spokój.

@Skwarek85 Do wywiercenia dziury pod obrazek/półkę raz na ruski rok nie kupię sprzętu za kilka stów. Zawsze można coś pożyczyć od znajomych, a to miałaby być ewentualna TANIA alternatywa dla jeżdżenia np. na drugi koniec miasta do znajomego
ja też latałem po biedronkach....w sumie 8 sklepów (trochę mnie poniosło)...niestety bez powodzenia
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst