Niestety, ta okazja już wygasła

[ Nintendo Switch ] The Legend of Zelda: Skyward Sword HD @Allegro

sie 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Na allegro już wyprzedane. Pozostaje Amazon w tej samej cenie, aczkolwiek możliwe, że to okładka włoska
amazon.pl/dp/…309
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na Nintendo Switch za 149 zł.

Skyward Sword HD znajdziecie w tej samej cenie w polskim Amazonie, ale tam mamy chyba włoską okładkę -> amazon.pl/dp/…-21

Recenzja:Doświadcz początków Master Sword w The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na Nintendo Switch.

Klasyk, pierwotnie wydany na Nintendo Wii w 2011 roku, został zoptymalizowany pod kątem konsoli Nintendo Switch z płynniejszym sterowaniem ruchowym a także nowo dodanym schematem sterowania opartego na przyciskach.

W historii osadzonej na początku osi czasu The Legend of Zelda, Link podróżuje między światem ponad chmurami a wielką nieznaną poniżej w poszukiwaniu swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Zeldy. Uzbrojony w swój niezawodny miecz i tarczę, w tej epickiej przygodzie Link zmierzy się z potężnymi wrogami, rozwiąże skomplikowane łamigłówki i wzbije się w przestworza na ogromnym ptaku zwanym Loftwing.

Grając z dwoma kontrolerami Joy-Con, stają się one Twoim mieczem i tarczą. Machnij prawym Joy-Con, aby Link zamachnął się mieczem w grze. Użyj lewego Joy-Conu i podniesie tarczę, blokując ataki wroga. Podobne fizyczne ruchy mogą być również zastosowane podczas korzystania z różnych narzędzi i przedmiotów, w tym dzierżenia łuku i strzał lub rzucania bomb.

Po raz pierwszy możesz w tej przygodzie wykorzystać sterowanie oparte na przyciskach, co pozwala na granie w trybie przenośnym lub na konsoli Nintendo Switch Lite.
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy