Nintendo Switch Online 7-dniowy trial
367°

Nintendo Switch Online 7-dniowy trial

Darmowa dostawa DarmowaNintendo Okazje
7
367°
Nintendo Switch Online 7-dniowy trial
Obowiązuje do 03/11/2020paź 14. 2020
Na stronie My Nintendo po zalogowaniu możemy uzyskać 7dniowy trial na Nintendo Switch Online - nawet jeśli już wcześniej korzystaliśmy z darmowych triali, to wciąż możemy go dostać z tej oferty. Wystarczy wymienić go za platynowe punkty - koszt całe zero platynowych punktów. Oferta działa do 3 listopada i jest jednorazowa.

308350.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
7 Komentarzy
Polecam. Ostatnio aktywowałem i teraz żona nie może się oderwać od Tetrisa 99 😄
A to na PC można grać czy to jest dostęp dla nintendo
DeClerc14/10/2020 13:58

A to na PC można grać czy to jest dostęp dla nintendo


To jest usługa dostępna wyłącznie na konsoli, która najczęściej umożliwia granie online z innymi użytkownikami w wielu grach lub odblokowuje pewne dodatkowe możliwości, które bez wykupienia tej usługi nie są dostępne.
Nie, nie działa, jeśli mamy aktywną subskrypcję. Próbowałam.


Tutaj kod: C0H3 29FW DP8K KVPD
Edytowane przez: "Vivien" paź 14.
Vivien14/10/2020 15:06

Nie, nie działa, jeśli mamy aktywną subskrypcję. Próbowałam.Tutaj kod: C0H3 …Nie, nie działa, jeśli mamy aktywną subskrypcję. Próbowałam.Tutaj kod: C0H3 29FW DP8K KVPD


Tak, tak, to prawda. W opisie chodziło mi o to, że jeśli ktoś wcześniej korzystał z darmowego trialu uprzednio - parę miesięcy wczesniej czy w innym terminie, to może nadal skorzystać z okazji. Często zdarzało się tak, że jak ktoś posiadał trial, to później inne nie były już dostępne. Ale dzięki za uwagę, dopiszę dokładniej!
Migotka14/10/2020 15:12

Tak, tak, to prawda. W opisie chodziło mi o to, że jeśli ktoś wcześniej kor …Tak, tak, to prawda. W opisie chodziło mi o to, że jeśli ktoś wcześniej korzystał z darmowego trialu uprzednio - parę miesięcy wczesniej czy w innym terminie, to może nadal skorzystać z okazji. Często zdarzało się tak, że jak ktoś posiadał trial, to później inne nie były już dostępne. Ale dzięki za uwagę, dopiszę dokładniej!


Spoko rozumiem, tylko stwierdziłam, że warto to dodać wiele ludzi często próbuje przedłużyć różne subskrypcję, np. Amazon prime i z reguły takie triale działają
Edytowane przez: "Vivien" paź 14.
w cos tam mozna pograc? jakies fajne stare gry sa?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Migotka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst